Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engednétek 15 éves lányt 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek 15 éves lányt 19 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 21:12
 81/105 Lena7 ***** válasza:
100%

Kedves 80-as!


Elnézést kérek amiatt, mert 1 dolgot rosszul értelmeztem.

Tévedni emberi dolog.

Egyébként jobb ha tőlem tudod, hogy 1 hibáért még senkit nem buktattak meg.😉

(Egyébként mindig 5-ös voltam magyarból...)


Visszatérve a vitához:

Én nem nagyon látok semmilyen negatív dolgot nyugaton sem.

(Kivételt képez ez alól az, amikor a kedves szülők eldöntik a 6-7 éves gyerekükről, hogy melegek vagy transzneműek. Ezt én sem támogatom és nem értek ebben egyet)



De melegek nem akarják elfogadni a pedofílokat.

(Legalábbis a nagyrészük. Nem fogok hazudni, biztos van a melegek között is pár olyan, aki elfogadja, támogatja a pedofílokat, viszont a heterók között is van.)

2021. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
30%
A nyugati LMBTTQQIAAP+ (minden másodpercben bővülő) mozgalom viszont nem ítéli el, sőt a beteg szexológusaik (bár ilyen tudomány sincs) újabban a zoofíliát "különleges szexuális beállítottságnak" tartják. Egyébként attól hogy néhány cikkben kijelentik, hogy (még) nem tartoznak közéjük, az nem a valóságot takarja feltétlen. A diktátorok is értékeljék magukat?? Vagy a bűnözők is magukat ítéljék el?? Vagy a diákok is a saját dolgozatukat javítsák??
2021. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 Lena7 ***** válasza:
73%

Még mindig nemtudsz mondani egy konkrét példát sem.🤷‍♀️

Csak megy a süket duma, hogy támogatják a pedofílokat..


Értem én, hogy meleg ellenes vagy, de azért a pedofíliát ne keverd bele ebbe a dologba.


1x sem mondták, hogy támogatnák a pedofílokat sem azt, hogy bevennék őket.

Nem csak pár cikkben jelentik ki hanem színte az összesben, ami erre a témára épül fel.

2021. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
30%

A pedofília ugyan olyan szexuális deviancia, mint a homoszexualitás. Alig harminc (negyven?) éve még az orvostudomány is annak kezelte.

Persze ez nem jelenti, hogy a gyerekek megrontását a homoszexualis kapcsolatokhoz hasonlóan legálissá kéne tenni.

Nekem a témaban az fáj a legjobban, hogy a meleglobbi nem engedi a kérdést a helyén kezelni a ferde hajlamok között.

A modern "liberalizmus" képviselői nem fogják fel, hogy amit ők természetes szóval illetnek, az csak ettől nem lesz normális. Természetes az influenza, meg a gyermekbénulás is, mégsem szeretjük, ne adj isten propagáljuk egyiket sem. Ahogyan nem is rekesztjük ki az influenzásokat a társadalomból.

Én szeretnék a másságot képviselő emberekkel harmóniában és kölcsönös tiszteletben élni, de ezt a szélsőséges liberális és konzervatív oldal sem engedi.

Hát kapjátok be!

2021. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
65%
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a fene baja lesz egy embernek, ha a saját neméhez vonzódik? Kinek árt vele? Miért ne lehetne egészséges ez is, ha a másik boldog tőle, és semmiben nem korlátozza az életét? Miért nem lehet az a normális, hogy szeretheti egymást egy nő és egy férfi, egy nő és egy nő, egy férfi és egy férfi? Érdekes, régen a nőknek sem volt mindenhez joga, szegény a gazdaghoz nem mehetett, most meg már ezek is másképp vannak. Most már ezekért sem hőbörög senki. Nem kérte senki az égvilágon, hogy ti is csatlakozzatok egy meleg pár életéhez, nem kell nektek ágyba bújni velük, akkor miért nem mindegy egyes embereknek, hogyan élnek. Provokáló pride, igen? Szerintetek az nekik nem provokáló, hogy az emberek kővel dobálnák meg őket, csak mert melegek? De nagy bűn istenem, a saját nemét szereti. És nem, nem kell ezer féle gendert megjegyezni, meg gúnyolódni rajta, LMBT+, ennyi. Az meg, hogy a pedofilokat és társait ide lehet sorolni, kész röhej. Ez még mindig azt jelenti, hogy egy idősebb zaklat szexuálisan egy fiatalt, nemtől függetlenül. Mégis hogy a fenébe hallgassanak a melegek, ha ekkora diszkrimináció éri őket? Szerintetek ez nekik nem esik baromira rosszul? Nem sírnak át éjszakákat azért, hogy hogyan mondják el otthon, hogy ne bántsák őket? Nektek fogalmatok sincs arról, hogy az ilyen dolgok mennyi lelki sebet tudnak okozni. Ha az illetőt nem fogadják el, örökéletében úgy kell élnie, hogy nem vállalhatja fel önmagát. Miért? Mert valaki szerint csak egy "hülye b*zi". "Persze, neki csak ezért nincs joga úgy élni az életét, ahogy szeretné. A megértés és az empátia hiányzik az emberekből, semmi más. A többség csak a rosszindulatával tudja megmutatni, hogy ő mekkora király. Egyesek úgy szólnak bele a témába, hogy a fogalmakkal sincsenek tisztában, de azért "nagyon okosak". Remélem, a barátaitokat legalább nem ez alapján, hanem emberség alapján választjátok. (Tisztelet a kivétel.)
2021. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, meg arról ne is beszéljünk, ha valaki csak egy mondat erejéig is védi a melegeket, rögtön elvan hordva egy "baloldali libsi politikus kutyájának". A világért nem fogom soha megérteni, hogy mi a fenének kell köze lennie a politikának a szexualitáshoz. Nagyon szomorú, ha valakik csak ezt látják az egészben. Nektek ki kéne találni egy új szexualitást, ami alapján a politikusokhoz vonzódtok, vagy fogalmam sincsen. (85. voltam)
2021. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik elítéli a pedofíliát, meg az állatkínzókat, vagyis a zoofílokat, kivéve azok, akik nem... A fenti szervezetek is példák voltak rá, amik elérhetőek a köztudottan befolyásolt Wikipédián is. Egyébként más az amit vallasz és más amit mutatsz belőle a kívülállóknak.
2021. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
28%
87. És neked mi közöd azokhoz a szervezetekhez? Nekem mi közöm? Nekünk, magyaroknak mi közünk van? Az ég világon semmi. Ha megpukkatsz, se szólhatsz bele más ország politikájába, nem értem, a magyarok miért szeretik ezt csinálni, mintha bármi függne tőle. Miért nem lehet a dolgokat pozitívan nézni, a negatív oldaluk helyett? Kit érdekel, mások hogyan bánnak a melegekkel, a lényeg, hogy te ne ítéld el őket. Miért, téged hányszor bántott egy meleg, mert hetero vagy? Na? A Wikipédia pedig tényeket ír, hiába kötsz ebbe bele.
2021. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
30%

#88.

Olyan tényeket, amit akár a sarki Józsi bácsi is írhatott volna... SZABADON SZERKESZTHETŐ-szóval mindenki azt ír, amit akar. Én jártas vagyok a társadalomtudományokban és a természettudományokban is, rengeteg irodalmat olvasok sok témában és akkora eget rengető, lesarkított, politikailag befolyásolt hülyeségeket olvastam rajta, hogy azt ki kellett heverni. Én is elítélem, ha valaki más ország politikájába beleszól, de onnantól kezdve, hogy az LMBTTQQIAAP+ és a gender egy nemzetközi mozgalom, amit itt már oktatnak is, nekem is jogom van beleszólni abba, hogy milyen kártékony ideológiákat engedjük be és milyet ne. Más ország hibáiból pedig okulni kell.

2021. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
28%
89. Még mindig nem kaptam arra választ, hogy miért kártékony, de ok (és ne gyere nekem megint a pedofilíával). Talán téged is rákényszerítenek a homoszexualitásra, vagy mi? És ha a gyereked olyan lesz, akkor mi van? Kevesebbet fog érni, mint ember? Jó persze, ezt úgysem értheted meg, de azért próbáld a másik oldalról is nézni a dolgokat. Kérdezz meg egy LMBT+ tagot, ő hogyan látja a világot. Addig nincs jogod felettük ítélkezni. Nyilván nem akar az egész világ meleg lenni, szóval a kihalástól sem kell félned. De azért kíváncsi lennék rá, hogy a te életed mitől olyan boldog és kiegyensúlyozott, ha már másé "nem lehet az, mert meleg".
2021. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!