Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engednétek 15 éves lányt 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek 15 éves lányt 19 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 21:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
83%
Lena7 bölcs, szülőnek való emberféle!
2021. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim válasza:
86%
én egy felnőttet kiskorúval nem engednék. és a többi kommentre válaszolva... ugyan már, nem kell mindenkiről, aki nem olyan idős, és leszbikusnak vallja magát azt feltételezni,hogy kitalálja. szerintem ennyi idősen simán rá lehet jönni, van olyan 12 éves ismerősöm, aki tudja magáról.
2021. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
91%
A szerelemnek egy olyan dolognak kellene lennie, ami két ember szoros kapcsolatát jelenti, közös döntés alapján. Nem a kornak, a nemnek, vagy az életkörülménynek kellene ezt meghatároznia. Illetve nem összekeverendő a szexuális testi kontaktussal. Ezt a fajta szerelmet két ember között nem tilthatja meg egy harmadik, ugyanis ez nem az ő döntése, nem neki kell velük együtt élnie. A válaszom tömören és röviden, igen. Igen, mert ha ő képes eldönteni, hogy neki mi tetszik, mi a jó, és ha ő ettől boldog, nem értem, miért kéne ennek az útjába állnom. Sőt, 18 éves kora után azt csinál majd magával, amit akar, én akkor is támogatni fogom, vagy legalábbis nem fordulok el tőle. Az én gyerekem lesz, és azért szülöm a világra, hogy egy boldog, kiegyensúlyozott, sikerekben gazdag ember legyen, és mert anyaként ezt érzem kötelezetségemnek.
2021. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
100%
34-es is olyan, mint Lena7
2021. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 Annta válasza:
10%
Nem. De ilyen fiatalon még fiúval sem.
2021. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
100%

Rossz link.

Helyesbítés: [link]

2021. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:
35%

#38 Akkor pár év múlva ez is elfogadott lesz, fasz haladunk, büszke vagyok az emberiségre.

[link]

2021. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
21%
Látom egyébként idecsődült a GYIK összes modern liberális, haladár, értelmiségi szülője és tinilánya lepontozni mindenkit, akivel nem értenek egyet. Hát nem magától értetődő?? Ha valamivel vagy valakivel nem értünk egyet, az nem hasznos, sőt haszontalan. Ez engem emlékeztet valamire a 19. és a 20. századból... Á köze nincs a diktatúrához és az elhallgattatáshoz... Pár év múlva majd megint jön a három T, utána meg a császári besúgóhálózatokat, a Gestapo-t és a KGB-t idéző elhallgattatás?? :-D Nem ti szoktatok éppen ezek ellen harcolni??
2021. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
84%
Ha a lányom ettől boldog lenne, akkor megengedném neki. Előtte beszélgetnék vele egy kicsit a párkapcsolatokról és a szexualitásról, de ha ő a lányokhoz (is) vonzódik, a másik lány pedig egy normális és értelmes ember, akkor szerintem nincs akadálya.:)
2021. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
20%
Pusztulj már ki, homofób korcs. Itt vered a nyálad.Ugyanaz a százalékos féreg vergődik is folyamat. Szánalom vagy...
2021. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!