Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaljam a barátnőmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a barátnőmet az élmény kedvéért?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy megcsalom a barátnőmet azért, hogy tudjam milyen érzés. Ilyen élményem nem volt még, legalább megtapasztalhatnám, és ha magamban is elmondhatnám magamról, hogy csináltam ilyet, jobban átlátnám a dolgot, sőt még tanulhatnék is belőle.

Barátnőmnek nem fog jól esni, de kifogja heverni.


Mit gondoltok?



2016. ápr. 16. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük föl, hogy megtalálod az igaz szerelmedet, akiért képes lennél meghalni, de ő majd nem tud bízni benned, mert egyszer egy barátja megcsalta az élmény kedvéért. Ugye a volt barátját te is egy utolsó tuskónak gondolnád, amiért tönkretett egy lányt. Ebben az volt a legszomorúbb, hogy még a lánynak volt bűntudata...
2016. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim válasza:
100%

Bemossak egy akkorát, hogy letüdőzöd a fél fogsorodat, csak úgy az élmény kedvéért?


Más: hadd meséljek el neked egy történetet az igaz érzelmekről, amikről te még nyilván nem is hallottál. Van egy nagyon kedves lány ismerősöm, akivel még nem járunk, de mostanában nagyon közel kerültünk egymáshoz. Sajnos ő most 2 félévet egy külföldi iskolában fog eltölteni, nagyjából a világ másik felén. Amikor a múlt héten elbúcsúztunk egymástól, mindketten tudtuk, hogy ez más mint egy átlagos elköszönés, ki tudtam olvasni a tekintetéből, hogy én ÚGY fogok neki hiányozni. Eddig is nagyon fontos volt nekem ez a lány, de akkor megfogadtam, hogy akármi is lesz, megvárom amikor jövőre hazajön, és addig inkább leszek egyedül, minthogy elkezdjek kavarni valaki mással.

Lenne egy kérdésem: te vajon tudnád ezt így tartani? Na mondjuk a válasz egyértelmű: már az első este félrekefélnél valami ZS kategóriás diszkórib^nccal...


Még egy megjegyzés a végére: remélem a barátnőd nagyon rövid időn belül talál egy olyan értelmes fiút, akinek az élete nem csak a d*gás-zabálás-alvás-élvezethajhászás bűvös négyszögben telik.

2016. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Nyugi ez tuti hogy csak flamelés.
2016. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy arcon csapnálak egy szívlapáttal. Csak úgy az élmény kedvéért, hogy tudjam, milyen érzés. Nem fog jól esni, de ki fogod heverni. Én pedig elmondhatnám magamról, hogy csináltam ilyet.
2016. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el és kezeltesd magadat, de nagyon gyorsan!

Te kis agyhalott, annyit érsz, mint egy szétkent szardarab ami a pofádba fingik, jól ledarálnám a heréidet! Hogy a szarógörcs álljon beléd!

2016. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
Ja és ezt is csak az élmény kedvéért :)
2016. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még ezt a kérdést?
2016. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy féreg vagy
2016. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd öngyilkos lesz miattad,remélem életed végéig bűntudatod lesz.Már ha igaz a kérdés.
2016. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket kéne kasztráltatni mint te
2016. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!