Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaljam a barátnőmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a barátnőmet az élmény kedvéért?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy megcsalom a barátnőmet azért, hogy tudjam milyen érzés. Ilyen élményem nem volt még, legalább megtapasztalhatnám, és ha magamban is elmondhatnám magamról, hogy csináltam ilyet, jobban átlátnám a dolgot, sőt még tanulhatnék is belőle.

Barátnőmnek nem fog jól esni, de kifogja heverni.


Mit gondoltok?



2016. ápr. 16. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
62%
Anyukám...ha minden ember így gondolkozna, mint a kérdező valószínűleg mindenki egyedül, magányosan élné le az életét!! (Mert valljuk be: pár menet szextől én még magányos,egyedulallo maradok! )
2016. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező én a fejeden ugrálnék tűsarkúban,de előtte a tökeid addig rugdosnám,amíg szét nem mennének a golyóid!

Szánalmas,undorító féreg vagy!!!!

2016. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
49%
na, megtetted te féreg genyó?
2016. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
65%
Ahaa,a barátnőd meg remélem ki tépi a tököd,te tuskó,csak az élmény kedvéért😒😒
2016. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
77%
vágd el a torkod csak az élmény kedvéért :)
2016. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 Daidaimaru válasza:
66%

Csak hogy tisztázzuk !!!! ha egy lányt meg csalsz az nem olyan mintha azt mondanád neki hogy szar a haja ... az kiheveri egy magcsalást nem !!!!

Egy örök nyomot hagynál benne , ezzel azt sugallod neki , hogy nem elég jó hozzád .... sheggfej vagy már ne haragudj :l

2016. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 Andicika ***** válasza:
76%

Hogy lehetsz ekkora bunkó? Hogy nincs egy csepp érzés benned? Tisztelet a másik iránt, mond neked valamit? Ajánlom vegyél gerincet, 100ft-ért adnak a kínaiba... Jah neked még a helye sincs meg. Bocs.

Kérdésedre válaszolva, hagyd a csajt, inkább szakíts vele.

2016. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 Szöszi_55 ***** válasza:
43%
Hallod..nem tudom hogy most mi bajod lehe .Talán kangörcs ...vagy nemtudom. De ilyenen ne is gondolkodj,mert neked se esne jól ha a barátnőd megcsalna csak egy élmény kedvéért!! Meg aztán..kesőbbiekben neked is rosszul esne. Ez nem kérdés.Csak annyi..hogy ha igazán szereted a barátnődet,akkor ilyen meg se fordul a fejedben!! Szerintem neked jobban illene mondjuk 10ribi ...mind az a szegény barátnőd...szerintem nem is heverné ki ..szerintem téged egyeneset dobna...;)
2016. jún. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom, az ilyennek miért van barátnője?

Nagyon szégyeld el most magadat légyszíves.

2016. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
69%
Halj meg szomorúan és magányosan C:
2016. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!