Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaljam a barátnőmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a barátnőmet az élmény kedvéért?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy megcsalom a barátnőmet azért, hogy tudjam milyen érzés. Ilyen élményem nem volt még, legalább megtapasztalhatnám, és ha magamban is elmondhatnám magamról, hogy csináltam ilyet, jobban átlátnám a dolgot, sőt még tanulhatnék is belőle.

Barátnőmnek nem fog jól esni, de kifogja heverni.


Mit gondoltok?



2016. ápr. 16. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim válasza:
89%

Hogyha tipikus álkérdés, akkor is. Ez még viccnek is rossz! Esküszöm az állatok szebben viselkednek mint egyes emberek.... Csoda hogy le nem szakad az ilyenek pofája.

Remélem tényleg nem igaz.

2016. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:

Nem álkérdés, van, aki ilyet talál ki? Én komolyan kérdeztem, egyébként 25 éves vagyok.

Nyilván nem szép dolog, barátnőmnek is rosszul esne, de valamit valamiért. Velem is előfordulhat a dolog, de más is túlélt már megcsalást, ő is, illetve én is túlfogok.

Szeretem őt, de a csajozással nem volt gondom. Még így is hűséges vagyok, mert kapcsolat ellenére is próbálnak rámozdulni, de én "ellenálltam".

Barátnő az barátnő, nem a gyermekeim anyja.

2016. ápr. 16. 20:25
 23/78 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne szaporodj. Így is sok az aljas féreg.
2016. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
85%

Beképzelt, bunkó paraszt...

Az ilyen emberekre mondják,hogyha leugrana az egójáról az iq-jára, szörnyelt halna.

Hagyd ott szegény szerencsétlen lányt... Látszik, hogy ezerszer jobbat érdemel nálad. Te nem szereted őt. Legalább legyen benned annyi férfiasság, hogy nyíltan szakítasz vele, és utána keresel alkalmi kapcsolatot. Mert a megcsalás egy kegyetlen, aljas és mocskos dolog.

2016. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként más kommentelő is kapott alpári stílusban írt üzeneteket? :P :D
2016. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én kérdezőként nem kaptam egyet se. De ez nem felhívás volt, hogy kapjak, nem szeretnék:D
2016. ápr. 17. 17:04
 27/78 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... Már megoldódott az ügy, vegyétek úgy, hogy nem írtam. :) :D
2016. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim válasza:
92%
Undorito fereg vagy! Asd el magad, remelem maganyosan halsz meg!
2016. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
94%
Elgondolkoztam azon, hogy írjak-e vagy sem, mert látszólag rohadt nagy az arcod. Szerintem ne csald meg a barátnődet, hanem szakíts vele, és aztán orrba-szájba csinálhatsz, amit akarsz. Oké, hogy neked nem jelent semmit, "csak egy élmény", ahogy te mondod. De gondolj bele, van valaki, aki teljesen megbízik benned, szeret téged, csak te kellesz neki, és azt gondolja, hogy fordítva is így van, és aztán kap egy olyat, hogy "bocs, nem vagy elég nekem", mert ezt fogja érezni. Tudod milyen , amikor azt érzed, hogy nem vagy elég jó valakinek, akit szeretsz? Szar. Valakit egy életre tönkre lehet tenni egy ilyennek, bár nem tudom a barátnőd milyen típus. És szerintem hogyha igazán szeretnéd, tisztelnéd az érzéseit, sosem jutna eszedbe, hogy ilyen mocskos módon megalázd. Még akkor sem ha nem tudsz ellenállni a vágyaidnak. Olyan nagy becs az, hogy elmondhatod "Megcsaltam a barátnőmet"? Azért cserébe, hogy neki óriási fájdalmat okozol. És mondjuk mi van, ha emiatt nem fog tudni bízni a rendes férfiakban sem, és a következő párkapcsolata azért fog tönkre menni, mert a te hülyeséged miatt az új barátjára féltékenykedni fog. Merthogy attól még, hogy te nem ilyen, lehet ilyen következményei. Olyan szempontból persze jó, hogy majd legközelebb jobban megválogatja majd, hogy kivel jön össze, hogy ne egy ilyen érzéketlen tuskót válasszon, mint te vagy az írásaid alapján. Komolyan nem hiszem el az ilyen gondolkodású embereket.
2016. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
86%
Olyan szuper ötletet adtál! Most megyek és összefekszek valakivel,csakhogy megcsaljam a férjem,aki már 3 éve van mellettem. Tudod,csak az élmény kedvéért. Biztosan kiheveri,hiszen az élet megy tovább.
2016. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!