Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaljam a barátnőmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a barátnőmet az élmény kedvéért?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy megcsalom a barátnőmet azért, hogy tudjam milyen érzés. Ilyen élményem nem volt még, legalább megtapasztalhatnám, és ha magamban is elmondhatnám magamról, hogy csináltam ilyet, jobban átlátnám a dolgot, sőt még tanulhatnék is belőle.

Barátnőmnek nem fog jól esni, de kifogja heverni.


Mit gondoltok?



2016. ápr. 16. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
94%
Mekkora egy tapló paraszt vagy...
2016. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 Arpika25 válasza:
94%
egy igazi vesztes - kis senki vereb vagy...akkora arcod hogy el takarja a napot te buta kis f-sz. Nos ha erdekel akkor nem kellene meg tenni - de ha meg is..akkor neked is kivanom hogy a fagyi vissza nyaljon - kis k-csog
2016. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
93%
Undorító vagy. Ezen nincs mit ragozni.
2016. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
93%
ember really? persze nyilán hasonlóra számítottál hogy majd a sok lány kiakad ezért de azért lássuk be ezt te sem gondolhattad komolyan...van egy barátnőd akinek te vagy a legfontosabb aki segit neekd akarmi van akire szamithatsz te meg eldobnad? és nem is az hogy eldobnad hanem szándékosan iszonyat nagy fájdalmat okoznál neki? mondván ugyis kiheveri? neked hogy esne ha életed szerelme megcsalna azt a kepedbe vágná hogy majd kihevered? gondolj már kicsit ember...ha mást akarsz nem szereted őt szakits és keress mást de ne csald meg ha egyszer szeret téged...a legönzőbb dolog amit csak tehtesz...
2016. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom szegény lányt hogy ilyen a barátja... De komolyan... Hány éves vagy, 12?... Biztosan nagyon szeretheted őt na....
2016. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim válasza:
88%
Ez egy tipikus álkérdés. Ne vegyétek komolyan!
2016. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is kamu. Álmodik a nyomor.
2016. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem még barátnöd sincs
2016. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
88%

Amellett hogy bunkó vagy szerintem nem is szereted a csajt..hogy tudsz így gondolkodni?

Beképzelt p.cs

Tudod mit?! Csald meg hogy megutáljon tudja meg milyen bunkó vagy és hagyjon ott! És amikor te is szerelmes leszel téged is csaljanak meg az "élmény" miatt vagy inkább a miatt mert jöjjön rá a több lány is, hogy milyen kis tapl.ó érzéketlen paraszt vagy.

2016. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy beszélsz róla, biztos vagyok benne, hogy nem szereted őt, nem fontos neked, egyszerűen csak vele vagy, mert ő hajlandó a barátnőd lenni, esetleg még szeret is téged, neked meg kényelmes, és mindig van kit d*gni. Nekem ebből teljesen ez jött le. Ennyi erővel inkább szakíts vele, ne szédítsd szegény lányt. Ekkora gusztustalan és kegyetlen, érzéketlen hozzáállást, komolyan! Remélem, vissza fogod kapni még az élettől! Tudom, hogy nem szép dolog a rosszindulat, de te nagyon megérdemelnéd...

Mindenesetre remélem, hogy tényleg csak kamu a kérdés.

2016. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!