Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érdemelnek különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemelnek különleges bánásmódot a lányok?

Figyelt kérdés

Suliban, utcán, akárhol mindenhol ez folyik, mindenki tudja miről van szó.

Gimnáziumban is a tanárok nem szólnak rájuk annyit, nem üvöltik le őket, (gondolom nem újdonság a story) ki van nyalva a fenekük etikálisan, fizikálisan, és verbálisan is. Míg a fiúkat ugye sz*rba se veszik, mert azok nem lányok, szóval lehet őket nyugodtan rúgdosni, addig minden róluk szól. Kezdem észre venni, hogy mocskos módon kezd elegük lenni a srácoknak, és ahogy nekem is ebből, ami csak a gyűlölködés felé hajtja az egészet. Látszik ahogy tartják magukat, ahogy beszélnek,mintha neked lenne megtiszteltetés, hogy szóba állhatsz velük. (értsd: az egojuk már a holdat ütik) És csak kapják a sok jót, mint instagramon, mint face to face mert a sok bluepill-es whiteknight gyökerek éltetik őket. (aki nem tudja mit jelent, nézzen utána) Egy randin is úgy viselkednek emiatt, mintha az atyaúristennel ülnék szemben, és csak nagyon húzzam meg magam, mert örülhetek, hogy hajlandó volt eljönni, nekem megtiszteltetés, hogy meghívhatom, és fizethetem a kajáját.

Mit gondoltok, hogyan lehetne ebből vissza venni? Szerintem túl sokat kapnak, és elkényeztetjük őket. Tisztelet a kivételnek

(most mindenki megnyugodott, mert annak hiszi magát, aki lány és ezt olvassa :D) 18/F



2021. jan. 4. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
80%
Lúzer vagy.
2021. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
89%
Fizikálisan ki van nyalva a fenekük?! Melyik suli ez?! Amúgy lejött, hogy nem kellesz nekik.
2021. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
82%
Szóval neked az jönne be ha fiú létedre lány ként kezelnének.
2021. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
76%

Tudod, a női nem mindig el volt nyomva. Régen kifejezetten, de ez a nyomás ma is bőven jelen van. A hímsovinizmus ellen való küzdelem következtében kialakult már a másik oldal is ami át esett a ló túloldalára. A feminizmus. Fölösleges azon veszekedni, melyik nem a jobb. Úgy sincs egyik se a másik nélkül, szóval ezt a részét nem is firtatnám. Te is feleslegesen dühöngsz, mert csak tájékoztatlak, az értelmesebb körökben normálisan működnek az emberek, mind a két nem remekül megfér egymás mellett.. És hogy ne ess félreértésbe, jelen esetben nem téged "hülyéztelek" le, csak arra utalok, hogy primitív emberek mindig voltak, vannak és lesznek is! Sajnos nem kis mennyiségben.. szóval el kell viselni őket. Azokat akik pofátlanul kihasználják a kezükbe helyezett "hatalmat".


Nem feltétlenül alaptalan a dühöngésed és oké, megjegyezted a végén, "kinek nem inge ne vegye magára", de ez nem oldja meg azt, hogy általánosítasz. Nem lehet egy mondattal mentesíteni magadat. Mégegyszer hangsúlyozom, nem vagyok ellened, de veled se és legyél akárhány éves nagyon éretlen és meggondolatlan volt ez a kiírás. Fölöslegesen idegesíted magad, még ha igazad is van valamiben, de nem úgy működnek a dolgok, akkor nem fogsz tudni változtatni rajta azzal, hogy ide pazarlod az energiáidat. Menj és élvezd az életet azokkal akiket szeretsz!

2021. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
100%

4: köszönöm a válaszodat! Leírtad a lényeget! :)



Kedves kérdező!

Végigolvastam a kérdésedet, és egyre inkább megdöbbentem. Én lány vagyok, és nagyon magamra vettem az egészet. Miközben én ennek a típusnak (akit leírtál) pont az ellentéte vagyok. Mégis nagyon sértő, és durva. Szerintem veled van a baj, vagy valami sérelem ért, egy kis visszautasítás, és ezért most az összes nőnemű lényt elhordod a legrosszabbnak.


Épeszű fiú nem gondolkozik így. Ha vannak is ilyen lányok,nagyon kevesen, és rájuk nyugodtan mérgelődj. De ne mindenkire. Az egész kérdésben az összes lányon van a hangsúly, aztán a végén próbálod feltételezni hogy van kivétel...🤡


Most visszaolvasom, és egyre sértőbb! Különleges bánásmód...igen, ha arra gondolsz,hogy a néhány fiú mennyire megalázza mindennel a lányokat💁🏻‍♀️igen,biztos különleges bánásmód...



De most komolyan,ki utasított vissza, és hogyan,hogy ennyire megkeseredtél a lányok irányában?

2021. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:

#2!

Gondoltam, hogy ezzel leszek beosztva, az az igazság, hogy jobban nézek ki mint a korosztályom, emiatt nagyon is kellek nekik. :D

Úgyhogy nem egy pattanásos kövér gyökér írta a kérdést. Jé, ilyen is van? Az hogy lehet?

2021. jan. 4. 15:47
 7/79 A kérdező kommentje:

#1

Fogadok, hogy lány vagy, vagy ha nem, nagyon csajosan fogalmazol férfi létedre :D Fáj az igazság, vagy hogy van?

2021. jan. 4. 15:48
 8/79 anonim ***** válasza:
91%

Éés most sikerült magadra zúdítanod a pattanásosokat, a túlsúlyban szenvedőket, és az összes nőneműt a földön.

Én is full ellentéte vagyok azoknak a lányoknak akiket leírtál. De az hogy így fejezed ki a szerelmi csalódásaidat undorító.

És melyik egoista barom mondja ezt hogy "átlagnál feletti vagyok" meg hogy "kellek nekik"??

Erről a megszólaládról meg hogy "Fogdadok hogy lány vagy..." Persze ezzel megváltod a világot.

Őszinte gratulációm a szüleidnek.

2021. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
100%

Mi van akkor,ha lány volt az első válaszoló?

Nem írta,hogy fiú vagy lány ;)

2021. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:

#8

Ha már lányoknak szabad, fiúknak nem lehet skatulyázni? :D

Ne mondd, hogy te ilyesmiket nem mondtál már magaddal kapcsolatban... Világon nincs olyan lány sztem, aki ne tette volna...

2021. jan. 4. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!