Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érdemelnek különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemelnek különleges bánásmódot a lányok?

Figyelt kérdés

Suliban, utcán, akárhol mindenhol ez folyik, mindenki tudja miről van szó.

Gimnáziumban is a tanárok nem szólnak rájuk annyit, nem üvöltik le őket, (gondolom nem újdonság a story) ki van nyalva a fenekük etikálisan, fizikálisan, és verbálisan is. Míg a fiúkat ugye sz*rba se veszik, mert azok nem lányok, szóval lehet őket nyugodtan rúgdosni, addig minden róluk szól. Kezdem észre venni, hogy mocskos módon kezd elegük lenni a srácoknak, és ahogy nekem is ebből, ami csak a gyűlölködés felé hajtja az egészet. Látszik ahogy tartják magukat, ahogy beszélnek,mintha neked lenne megtiszteltetés, hogy szóba állhatsz velük. (értsd: az egojuk már a holdat ütik) És csak kapják a sok jót, mint instagramon, mint face to face mert a sok bluepill-es whiteknight gyökerek éltetik őket. (aki nem tudja mit jelent, nézzen utána) Egy randin is úgy viselkednek emiatt, mintha az atyaúristennel ülnék szemben, és csak nagyon húzzam meg magam, mert örülhetek, hogy hajlandó volt eljönni, nekem megtiszteltetés, hogy meghívhatom, és fizethetem a kajáját.

Mit gondoltok, hogyan lehetne ebből vissza venni? Szerintem túl sokat kapnak, és elkényeztetjük őket. Tisztelet a kivételnek

(most mindenki megnyugodott, mert annak hiszi magát, aki lány és ezt olvassa :D) 18/F



2021. jan. 4. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:

#18!


A nagy része állandóan ezzel jön, hogy biztos mert nem volt még barátnőm, és vagy csalódás ért. Jelenleg is több lánnyal vagyok szexuális viszonyban, akik nem utolsók egyáltalán, viszont valóban, hosszú távú kapcsolatokban nem gondolkodom egyáltalán. Bár nem tudom, honnan a frászból merítitek ezt, azért csak, mert valaki nem bókol, vagy nem jót mond, hanem megkérdőjelez valamit mondjuk mint a feltett kérdésem, és a véleményeket kéri ki emberektől, hogy ők ezt hogyan látják. Lényegtelen, hogy rosszat mondtam, vagy elítéltem minden lányt, csak úgy néz ki, ha egyáltalán csak MEGKÉRDŐJELEZ valaki valamit, és nem hajlandó beállni kussban a sorba, és tűrni, akkor már az ég leszakad, és mindenhogyan támadni kell azt, aki egyáltalán megkérdőjelezi a dolgot.

Ha a helyesírásom lenne helytelen azzal védekeznétek, hogy biztos azért mert annyira tanulatlan vagyok? :D

2021. jan. 4. 23:34
 22/79 A kérdező kommentje:

#19!


Elárulom most is ez a helyzet, csak most az insta is menő, meg a magamutogatás első sorban. És ott is ugye lehet vagizni azzal, hogy milyen idős csávód van.

2021. jan. 4. 23:49
 23/79 anonim ***** válasza:
100%
Mint pl.te, kérdező! :D
2021. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
100%

hamar kezded az incelséget :D

menj át felnőtt párkapcsolatok topikba, ott sok haverod lesz

2021. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok azt nem gondolom, hogy olyan idős lennék.

Instán az a divat pl, hogy a 16-17-18 éves lányok +20-as srácokkal vannak.

Az már megint más kérdés, hogy azok a srácokkal mi a pálya, ha erre szorulnak...

2021. jan. 5. 10:13
 26/79 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,te kérdező 🤦🏻‍♀️

Nagyon a közösségi oldalakon éled magad🤦🏻‍♀️

Nem csak instán léteznek kapcsolatok, hanem az életben is🤦🏻‍♀️

Mi van,ha ilyen sok a korkülönbség mások között? Habár,ez is nézőpont kérdése... De mit zavar az téged?

Az a divat....vagy az,hogy te csak testi kapcsolatokban használod ki a lányokat 🤦🏻‍♀️

2021. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:

#26!


Hát nekem az jut eszembe először, hogy értelemszerűen aki a korosztályában nem tud megfelelő partnert találni az megy a kisebbekhez. Azt mondják elég érettek hozzá, ahhoz képest bármelyik magamutogatós szerencsétlennel komoly témát hozok fel, legyen ez pl szexuális, elvérzik az összes. És vannak okosak is, de ahhoz képest olyan tapasztalatlanok, mint a kő. A magamutogatás megy, és a sok "kapok" de visszafelé már nem mernek, azt már nem szívesen. :D De ugye az a menő, és arra lesz irigy a többi lány, ha idősebb csávód van. Én személy szerint csak korosztályommal, vagy idősebbel vagyok hajlandó BÁRMIT is kezdeményezni, de azon belül is inkább idősebbel.

2021. jan. 5. 11:24
 28/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami baj van
2021. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
66%
Arról meg nem tehetünk,ha a fiúk fiatalabbhoz alacsonyodnak le...
2021. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim válasza:
100%
Most őszintén, mit vársz? Amíg ilyen elutasító, lekezelő és vádaskodó vagy a nőkkel szemben, addig nem is fogsz olyan nőt találni, aki "értelmes" lenne. Ez a viselkedés ugyanis taszítja őket bármilyen jó csávó is vagy. Ráadásul ahogy írtál abból is lejön, hogy neked elég fontosan a külsőségek.
2021. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!