Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érdemelnek különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemelnek különleges bánásmódot a lányok?

Figyelt kérdés

Suliban, utcán, akárhol mindenhol ez folyik, mindenki tudja miről van szó.

Gimnáziumban is a tanárok nem szólnak rájuk annyit, nem üvöltik le őket, (gondolom nem újdonság a story) ki van nyalva a fenekük etikálisan, fizikálisan, és verbálisan is. Míg a fiúkat ugye sz*rba se veszik, mert azok nem lányok, szóval lehet őket nyugodtan rúgdosni, addig minden róluk szól. Kezdem észre venni, hogy mocskos módon kezd elegük lenni a srácoknak, és ahogy nekem is ebből, ami csak a gyűlölködés felé hajtja az egészet. Látszik ahogy tartják magukat, ahogy beszélnek,mintha neked lenne megtiszteltetés, hogy szóba állhatsz velük. (értsd: az egojuk már a holdat ütik) És csak kapják a sok jót, mint instagramon, mint face to face mert a sok bluepill-es whiteknight gyökerek éltetik őket. (aki nem tudja mit jelent, nézzen utána) Egy randin is úgy viselkednek emiatt, mintha az atyaúristennel ülnék szemben, és csak nagyon húzzam meg magam, mert örülhetek, hogy hajlandó volt eljönni, nekem megtiszteltetés, hogy meghívhatom, és fizethetem a kajáját.

Mit gondoltok, hogyan lehetne ebből vissza venni? Szerintem túl sokat kapnak, és elkényeztetjük őket. Tisztelet a kivételnek

(most mindenki megnyugodott, mert annak hiszi magát, aki lány és ezt olvassa :D) 18/F



2021. jan. 4. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom megállapítani,hogy milyen találkozásaid voltak, sem azt,hogy hogyan viselkedtél...

Mert ha itt ilyen a kisugárzásod, hiába lehetsz egy randin eszméletlenül vonzó, sajnos csak elszomorítasz.


Miért olyan fontos levarázsolni a bugyit ezekről a szörnyű lányokról?:)

2021. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a bajod. 18 éves vagy, fiatal, vannak dugópajtiaid, ki vagy gyúrva, te vagy az istenkirálycsászár. Jössz itt sírni, leírod a véleményed, senki nem ért veled egyet és felháborodsz. De olvasd már, hogy nonszensz amit írsz. Nincs kivételezve a nőkkel. Nem nyalják ki a fenekünket. Ha akarok valamit nekem is meg kell dolgoznom érte, nem száll az ölembe mert nő vagyok. Találkoztál pár arrogáns pitsával és általánosítasz, minden nő akkor ilyen. Hát kurvára nem. Én is találkoztam, randiztam irtó lekezelő és lenéző srácokkal. Nem az volt az első gondolatom, hogy most akkor minden férfi lenézi a nőket. Mindkét nemben vannak arrogáns, lekezelő alakok. Ez nem nemtől függ.

Szeretettel várom válaszod! Szeretek vitázni, úgyhogy kérlek méltóztass válaszra.

2021. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 A kérdező kommentje:

#60!

Nézd meg mit írtam a feltevésem végére.


"Mit gondoltok, hogyan lehetne ebből vissza venni? Szerintem túl sokat kapnak, és elkényeztetjük őket. Tisztelet a kivételnek"


Nem sajnáltatni jöttem magam, kíváncsi vagyok mások véleményére a dologról. Nagyon kedves vagy, hogy hajlandó vagy vitázni, mások ezt nem igen tették meg valami értelmes módon. (ugye a szókiforgatást, meg feltételezésekkel együtt)

Az meg megint más téma, hogy mennyire kell melyik oldalnak megdolgoznia a másikért.

2021. jan. 5. 20:12
 64/79 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hiába írsz olyat hogy "tisztelet a kivételnek"


Ha nem is veszel tudomást a kivételről,akkor semmit nem ér.

2021. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak olyan lányok mint amiket leírtál.Akik egy 'szinten' vannak veled külsőleg. Ha ennyire az számít, miért érdekel téged milyen a személyiségük?

A normális lányok nevében kikérem magamnak ezt a gusztustalan általanosítást.

TALÁN ha nem lennél ilyen felszínes és lentebb adnál az egódból, találnál normális lányt is:)

2021. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%

1. Ennek a témának mégis hol lenne komolysága?

2. Mégis hol a f*szomba van értelme ennek az egész sexual marketplace dolognak? Hogy az embereket egy skálán soroljuk be? Na ne már

Szépség, szexiség, aranyosság, ezek mind relatív dolgok. Nem tudod meggyőzni a másikat hogy tetszen neki valami, csak mert nagyobb az értéke.

2021. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 A kérdező kommentje:

#66

Akkor keress rá interneten, hogy mi az. Lehet neked nem fog bejönni.


Egyébként ne aggódjatok kedves lányok akik itt felszólaltak, hogy sok az nem kifejezés, hanem RENGETEG privát üzenetet kapok egyetértő férfiakkal :D sejtettem, hogy nem vagyok egyedül, kizártnak találtam.

2021. jan. 11. 00:04
 68/79 anonim ***** válasza:
100%

Á, szóval azok a fiúk nem mertek itt írni?


Sejtettem, rengeteget ;)

2021. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
100%
Ők is felszínesek és nekik is csak a tipikus intap*cs*k kellenek. De nem merik leírni :l
2021. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 A kérdező kommentje:

Így megy ez a gyakori kérdéseken látom :D nagyon köszönöm azoknak az lányoknak, akik hajlandóak voltak privát üzenetben értelmesen vitázni.

Kiraktam egy kérdést, és érdekes mód erre volt felszólalás rendesen, amiket meg láttam a női passzívitással, arra egy női válaszoló sem volt valamiért.

Dehát erről szól igazából minden. Rólatok szól minden, miért ne lehetne fröcsögve dobálni a másikat bármivel, amit csak fel lehet venni, és kiforgatni a szavait, és azokat meglovagolni.

Mindegy is, nem is vártam többet.

2021. jan. 13. 16:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!