Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érdemelnek különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemelnek különleges bánásmódot a lányok?

Figyelt kérdés

Suliban, utcán, akárhol mindenhol ez folyik, mindenki tudja miről van szó.

Gimnáziumban is a tanárok nem szólnak rájuk annyit, nem üvöltik le őket, (gondolom nem újdonság a story) ki van nyalva a fenekük etikálisan, fizikálisan, és verbálisan is. Míg a fiúkat ugye sz*rba se veszik, mert azok nem lányok, szóval lehet őket nyugodtan rúgdosni, addig minden róluk szól. Kezdem észre venni, hogy mocskos módon kezd elegük lenni a srácoknak, és ahogy nekem is ebből, ami csak a gyűlölködés felé hajtja az egészet. Látszik ahogy tartják magukat, ahogy beszélnek,mintha neked lenne megtiszteltetés, hogy szóba állhatsz velük. (értsd: az egojuk már a holdat ütik) És csak kapják a sok jót, mint instagramon, mint face to face mert a sok bluepill-es whiteknight gyökerek éltetik őket. (aki nem tudja mit jelent, nézzen utána) Egy randin is úgy viselkednek emiatt, mintha az atyaúristennel ülnék szemben, és csak nagyon húzzam meg magam, mert örülhetek, hogy hajlandó volt eljönni, nekem megtiszteltetés, hogy meghívhatom, és fizethetem a kajáját.

Mit gondoltok, hogyan lehetne ebből vissza venni? Szerintem túl sokat kapnak, és elkényeztetjük őket. Tisztelet a kivételnek

(most mindenki megnyugodott, mert annak hiszi magát, aki lány és ezt olvassa :D) 18/F



2021. jan. 4. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
Akárhogyan is, nem tudom hallott-e itt mindenki már az úgynevezett "sexual marketplace"-ről :D Nincs mese, mindenki ott csak egy tárgy, ha a párválasztásról van szó, és bizony ott már számít, hogy "átlag feletti" vagy-e, vagy sem, akár egoista vagyok, (vagy egyébként mindenki valahova szerintem besorolja magát) vagy nem.
2021. jan. 4. 16:33
 12/79 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, és a te életed a "s_xual marketplace"-n van? Ahhoz kell viszonyítani?


Az ott semmit nem számít...de neked igen, és ez még többet elárul rólad 🤦🏻‍♀️

2021. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:

Ha párválasztásról van szó, igenis számít, akár tetszik akár nem, mindenkit be lehet osztani minőség szerint. És mindenki úgy is mérlegeli a másikat.

Sajnos akinek nincsenek ilyen előnyei azok nem járnak valami jól. :/

2021. jan. 4. 19:02
 14/79 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam én hogy innen fúj a szél...
2021. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy...mi köze a kifakadásodnak a párválasztáshoz?



Ohhh

2021. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:

A párválasztás úgy jött ide, hogy arról kezdtél el beszélni, hogy milyen egoista dolog besorolni magunkat "átlagnál jobbnak". :D


Ez a kérdés arról szólt, hogy minden srácnak a hócipője tele van a 16-18 és afeletti korosztályban lévő lányokkal, mert annyira sokat kaptok, hogy már most játszátok az értékest és elhiszitek, hogy valami "elsőbbrendű" nem vagytok. És ez csak még rosszabb lesz ha idősebbek lesztek ajjaj... kész rémálom

2021. jan. 4. 21:08
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Vajon mi lehet az oka, hogy a kérdésed alatt szereplő válaszokból a negyedikre gyakorlatilag rá se hederítesz? Az itt való nyivákolásoddal bebizonyítottad, hogy milyen kedves, értelmes ember vagy.. Hiába pazarolja itt bárki is az idejét rád, a vér nem válik vízzé..
2021. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
100%

Visszaolvasva a válaszokat, és ahogy reagáltál rájuk, egy lány visszautasított valamilyen módon, ezért te rögtön az összes lányt egy kalap alá veszed. Én lányként személy szerint azt gondolom, hogy hímsoviniszta hozzáállásod van!🥸

Valószínűleg tényleg valamit elrontottál, a lány inkább visszautasított, te pedig a csalódotságodat és dühödet leírod, hátha itt valaki egyet ért veled...

Így egyet értek az 1* válaszadóval, nem vagy valami túl jó csajozás ügyében...

És talán azt is végig gondolhatnád, hogy miért bánnak egy kicsit jobban a lányokkal. Mivel ők nem bontják a rendet és kicsit érettebek. Persze nem mindegyikre vonatkozik, de legtöbbükre igen.

2021. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 terminator9000 ***** válasza:
0%
Értem miről beszélsz, ez nekem az előző sulimba volt de csak azé mert sötétek voltak és felnőttként akartak viselkedni pl sokat ittak/kocsmáztak (13-14 évesen) sokat dohányoztak meg 20 évesekkel jöttek össze, és így is én voltam a fasz ha 1 rossz szavam volt rájuk
2021. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 terminator9000 ***** válasza:
17%
Előző vagyok, de nekem ez csak ált suliba éreztem így, középsuliba sokkal értelmesebbekkel találkoztam és így egyenlőség van
2021. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!