Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érdemelnek különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemelnek különleges bánásmódot a lányok?

Figyelt kérdés

Suliban, utcán, akárhol mindenhol ez folyik, mindenki tudja miről van szó.

Gimnáziumban is a tanárok nem szólnak rájuk annyit, nem üvöltik le őket, (gondolom nem újdonság a story) ki van nyalva a fenekük etikálisan, fizikálisan, és verbálisan is. Míg a fiúkat ugye sz*rba se veszik, mert azok nem lányok, szóval lehet őket nyugodtan rúgdosni, addig minden róluk szól. Kezdem észre venni, hogy mocskos módon kezd elegük lenni a srácoknak, és ahogy nekem is ebből, ami csak a gyűlölködés felé hajtja az egészet. Látszik ahogy tartják magukat, ahogy beszélnek,mintha neked lenne megtiszteltetés, hogy szóba állhatsz velük. (értsd: az egojuk már a holdat ütik) És csak kapják a sok jót, mint instagramon, mint face to face mert a sok bluepill-es whiteknight gyökerek éltetik őket. (aki nem tudja mit jelent, nézzen utána) Egy randin is úgy viselkednek emiatt, mintha az atyaúristennel ülnék szemben, és csak nagyon húzzam meg magam, mert örülhetek, hogy hajlandó volt eljönni, nekem megtiszteltetés, hogy meghívhatom, és fizethetem a kajáját.

Mit gondoltok, hogyan lehetne ebből vissza venni? Szerintem túl sokat kapnak, és elkényeztetjük őket. Tisztelet a kivételnek

(most mindenki megnyugodott, mert annak hiszi magát, aki lány és ezt olvassa :D) 18/F



2021. jan. 4. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:
Ha már a látszatnál tartunk, hogy a frászba mondjam, hogy igen, lejárok edzeni rendszeresen, és meg van az eredménye, és igen, eredményesebb vagyok a lányoknál, mint a korosztályom nagyrésze, hogy ne legyek egoista? :D Beszéljünk inkább egyenesen. Az a legtisztább.
2021. jan. 5. 17:48
 42/79 anonim ***** válasza:
100%

#41

Én is lejárok sportolni & edzeni, de nem dörgölöm mindenki orra alá...

Nem mindenkinek van ideje ezekkel foglalkozni, és ezt tiszteletben kell tartani

Elég ha az ember megelégszik a látszattal

2021. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki egyenes. Csodálkozol, hogy itt mindenki ellened van és ezt próbálod fegyverként használni.. Mindent a nőkre húzol, pedig ugyan azt csinálod amit korábban leírtál, "dobálod össze-vissza az egyet nem értőket". Nézzél már kicsit körül a saját közegeden kívül is! Fogalmad sincs róla mennyi olyan ember van aki gyakorlatilag más dimenzióban él, mint te és mily meglepő, azok nem az "izmos, népszerű és felszínes" srácokról fognak ábrándozni. Például kipróbálhatnád a művész közeget! Melegen ajánlom, észre fogod venni a külömbséget.
2021. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
100%

40:milyen kedves lettél,amikor a te szintedhez mérten írt valaki🤯

Csak nem tetszik a leírás a lányról?ooop

És milyen megértő,korrekt válasz rá...

Pedig eddig nem úgy volt,hogy vissza kell venni, nem kényeztetni a lányokat,stb?

2021. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
100%

42: máris szimpatikusabb vagy, mint a sportos, eszméletlenül jóképű kérdező :)


43:igazad van, tetszik a válaszod, jó lenne, ha a kérdező is elgondolkozna...

2021. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
82%

Végülis, gondoljunk bele: itt van ez a fiú (a tulajdonságait kiismertük) és nagyon rossz véleménnyel van a lányokról, miért lehet ez? Szerintem azok a csajok,akikkel volt tapasztalata, és olyan " felsőbbrendűen" viselkedtek vele, megértem őket. Szerintem azok a lányok alapból nem ilyenek, kérdező.


De ha én veled találkoznék,nem lennék más,mint az általad sérelmezett típus. Lenéznélek,mert nagyon nem tetszik,amiket írsz,meg amilyen vagy. Persze,hogy neked a megtiszteltetés,ha egyáltalán szóra méltatlak ;)


Valószínűleg azok a lányok is így álltak hozzád.

Nem véletlenül.


Így már érthető ;)

2021. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

#44!

Azért erre a szintre azért ne süllyedjünk már le. :D Ez kicsit már kritikán aluli. A válaszaimból szedtek ki dolgokat, és forgatjátok ki folyamatosan.

Így nem lehet értelmesen érvelni.

2021. jan. 5. 19:11
 48/79 A kérdező kommentje:

#42!


A sport nem jött alapvetően szóba én kérek elnézést :D miután meg lettem szólva, hogy biztos azért mert nincs sok élményem meg lehetőségem női társaságban, azért megemlítettem, hogy mi a helyzet.

2021. jan. 5. 19:13
 49/79 A kérdező kommentje:
Érdekes egyébként, hogy a fiúk általában egyet értenek, ahol itt is, már aki, a lányok viszont nem. De igazatok van, csak nektek van igazatok, hibátlanok vagytok :D
2021. jan. 5. 19:14
 50/79 A kérdező kommentje:

#46!

Ez a kérdés nem társkeresési kategóriában van, SENKI nem mondta, hogy randiztam, és vagy csalódás ért. Megragadtok egy feltételezést, és azt dobáljátok a másikhoz folyamatosan, mert nincs is más igazából. :D

De valóban igazad van, sose lehettek hibások :D ha valaki ilyet ír, vagy körülnéz, és ezt látja, akkor csak neki lehet valami problémája. Fel se merüljön benned, hogy esetleg veled/veletek valami nem stimmel. :D

2021. jan. 5. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!