Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érdemelnek különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemelnek különleges bánásmódot a lányok?

Figyelt kérdés

Suliban, utcán, akárhol mindenhol ez folyik, mindenki tudja miről van szó.

Gimnáziumban is a tanárok nem szólnak rájuk annyit, nem üvöltik le őket, (gondolom nem újdonság a story) ki van nyalva a fenekük etikálisan, fizikálisan, és verbálisan is. Míg a fiúkat ugye sz*rba se veszik, mert azok nem lányok, szóval lehet őket nyugodtan rúgdosni, addig minden róluk szól. Kezdem észre venni, hogy mocskos módon kezd elegük lenni a srácoknak, és ahogy nekem is ebből, ami csak a gyűlölködés felé hajtja az egészet. Látszik ahogy tartják magukat, ahogy beszélnek,mintha neked lenne megtiszteltetés, hogy szóba állhatsz velük. (értsd: az egojuk már a holdat ütik) És csak kapják a sok jót, mint instagramon, mint face to face mert a sok bluepill-es whiteknight gyökerek éltetik őket. (aki nem tudja mit jelent, nézzen utána) Egy randin is úgy viselkednek emiatt, mintha az atyaúristennel ülnék szemben, és csak nagyon húzzam meg magam, mert örülhetek, hogy hajlandó volt eljönni, nekem megtiszteltetés, hogy meghívhatom, és fizethetem a kajáját.

Mit gondoltok, hogyan lehetne ebből vissza venni? Szerintem túl sokat kapnak, és elkényeztetjük őket. Tisztelet a kivételnek

(most mindenki megnyugodott, mert annak hiszi magát, aki lány és ezt olvassa :D) 18/F



2021. jan. 4. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim válasza:
100%

#32 #34 #35 #39

Veletek teljesen egy oldalon vagyok. Imádom azokat a srácokat akiket kidobott néhány csaj és egy normális kapcsolata még nem volt nővel egyből úgy érzik, hogy az összes lány ilyen. (Bocsánat a 15-20 közöttiek ahogyan írta.) Ezért van ennyi nőgyűlölő ebben a világban mert egyszerűen gyengék a társaim és ha visszautasítja őket 3 lány akkor mennek sírni a sarokba, hogy mekkora szemetek a nők mert vele biztosan nincs semmilyen baj.

Ha jól emlékszem azt is írta vagy utalt hősünk, hogy feminista világban élünk. Haver hagyjad már, 18 évesen még tejszag jön a szádból, jó persze "voltál" idősebb nőkkel szexuális viszonyban. És ha igaz is... Kapcsolatod volt már velük?? Egyáltalán volt már normális kapcsolatod?? Volt-e olyan párkapcsolatod ami azon kívül volt, hogy megbirkóztatok volna párszor meg 2-szer elmentetek volna az apád pénzéből valami étterembe kajálni??

Na mindegy, gondolom egy újabb fotelharcossal van dolgunk akinek az anyja veszi a netet. Nagyon remélem ezek után nem fogja a saját hibáit rákenni nőkre majd megint idefirkantani valami kérdést, hogy aztán nagyképűen irkálja a "marha nagy" életigazságait, meg ő hogyan, kivel... Ha majd eltűnnek a pattanások az arcodról és minimum 1 évig volt barátnőd akkor gyere vissza ide és írd le hogyan is volt ez amit itt írogattál.

2021. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
43%
Nem ám, fel sem merül
2021. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
52es válaszom az 50esnem
2021. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
*nek
2021. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim válasza:
24%
Remélem azért nem sértődsz meg kicsi huszár. Sok kitartást és bátorságot!
2021. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
74%

50: én se mondtam,hogy randiztál, és a válaszommal nem is érintettem a társkeresés témát. A feltételezés meg esetedben nem alaptalan :)


"Egy randin is úgy viselkednek emiatt, mintha az atyaúristennel ülnék szemben, és csak nagyon húzzam meg magam, mert örülhetek, hogy hajlandó volt eljönni, nekem megtiszteltetés, hogy meghívhatom, és fizethetem a kajáját."



Ezt írtad, én meg úgy vettem le, személyes tapasztalat (de ha nem,akkor gondolkozz el,mi is van) és akkor kiindulok abból,hogy nem alaptalan,hogy így viselkedtek azok a lányok 💁🏻‍♀️

Én is ilyen lettem volna,ha ismerlek, és tudom,milyen alak vagy

2021. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:

56!


Frászt sem tudsz rólam, csak azt hiszed :D attól független igen, elviseltem, hogy TÖBB randin is így viselkedett több lány is, és ahogy kortársaimat látom, és ahogy ők is mesélnek ugyanezek a benyomásaik. Elég szomorúnak tartom. Tök mindegy, hogy hogyan viselkedem egy randin, az alapfelállásra értettem, hogy már eleve ahogy az egész lemegy, úgy viselkedik, hogy a középpontba kell raknom, és, hogy róla szóljon minden, mert ha nem, akkor viszontlátás :D

Illetve még azt idetenném, hogy "Én is ilyen lettem volna,ha ismerlek, és tudom,milyen alak vagy" milyen alapon állapítod meg, hogy milyen találkozásaim voltak, és, hogy hogyan viselkedtem rajtuk? :D Sikeres történetek voltak elárulom, de persze, megint biztos bennem van a hiba.

2021. jan. 5. 20:02
 58/79 A kérdező kommentje:

#51 Hellx!


Mindigis lesznek bluepill-es whiteknight-ok akik annyira szerencsétlenek, hogy inkább megcsókolják a lányok cipőjének talpát csak legyen hova berakni a kisvonatot. :D

Ezek a magamutogatós öntelt lányok meg ezekből a szerencsétlen nőies srácokból élnek. Szomorú.

2021. jan. 5. 20:05
 59/79 A kérdező kommentje:

#52!


Innentől kezdve elveszítettük a téma komolyságát. Köszönöm :D de igazatok van, rohadjon meg mindenki aki nem ért veletek egyet. Ez már csak így működik.

2021. jan. 5. 20:06
 60/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a bajod. 18 éves vagy, fiatal, vannak dugópajtiaid, ki vagy gyúrva, te vagy az istenkirálycsászár. Jössz itt sírni, leírod a véleményed, senki nem ért veled egyet és felháborodsz. De olvasd már, hogy nonszensz amit írsz. Nincs kivételezve a nőkkel. Nem nyalják ki a fenekünket. Ha akarok valamit nekem is meg kell dolgoznom érte, nem száll az ölembe mert nő vagyok. Találkoztál pár arrogáns pitsával és általánosítasz, minden nő akkor ilyen. Hát kurvára nem. Én is találkoztam, randiztam irtó lekezelő és lenéző srácokkal. Nem az volt az első gondolatom, hogy most akkor minden férfi lenézi a nőket. Mindkét nemben vannak arrogáns, lekezelő alakok. Ez nem nemtől függ.

Szeretettel várom válaszod! Szeretek vitázni, úgyhogy kérlek méltóztass válaszra.

2021. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!