Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érdemelnek különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemelnek különleges bánásmódot a lányok?

Figyelt kérdés

Suliban, utcán, akárhol mindenhol ez folyik, mindenki tudja miről van szó.

Gimnáziumban is a tanárok nem szólnak rájuk annyit, nem üvöltik le őket, (gondolom nem újdonság a story) ki van nyalva a fenekük etikálisan, fizikálisan, és verbálisan is. Míg a fiúkat ugye sz*rba se veszik, mert azok nem lányok, szóval lehet őket nyugodtan rúgdosni, addig minden róluk szól. Kezdem észre venni, hogy mocskos módon kezd elegük lenni a srácoknak, és ahogy nekem is ebből, ami csak a gyűlölködés felé hajtja az egészet. Látszik ahogy tartják magukat, ahogy beszélnek,mintha neked lenne megtiszteltetés, hogy szóba állhatsz velük. (értsd: az egojuk már a holdat ütik) És csak kapják a sok jót, mint instagramon, mint face to face mert a sok bluepill-es whiteknight gyökerek éltetik őket. (aki nem tudja mit jelent, nézzen utána) Egy randin is úgy viselkednek emiatt, mintha az atyaúristennel ülnék szemben, és csak nagyon húzzam meg magam, mert örülhetek, hogy hajlandó volt eljönni, nekem megtiszteltetés, hogy meghívhatom, és fizethetem a kajáját.

Mit gondoltok, hogyan lehetne ebből vissza venni? Szerintem túl sokat kapnak, és elkényeztetjük őket. Tisztelet a kivételnek

(most mindenki megnyugodott, mert annak hiszi magát, aki lány és ezt olvassa :D) 18/F



2021. jan. 4. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:

#28!

Bocs, de 18 évesen nem vonz egy szaros 16 éves kisgyerek :D miközben technikailag én is nemrég lettem hivatalosan felnőtt. Szerintem gusztustalan, de igazad van, biztos probléma, ha a korosztályommal, vagy afeletti korú lányok tetszenek. Nem inkább nálad van valami baj? :D

2021. jan. 5. 17:11
 32/79 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a 30-sal. Azért mert te nem tudsz találni egy normális lányt, csak szexuálisan vagy velük kapcsolatban, az összes csalódásodat itt éled ki. Gondolom szeretnél egy normális kapcsolatot, nem pedig csak 1 éjszakás ( vagy több, egyre megy ) kalandokat. Szóval haver, itt kérdezni kell, nem pedig a sebeidet nyalogatni. 1-nek is igaza van, egy lúzer vagy a leírtak alapján🤡
2021. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:

#32!

Az előbbiek alapján leírtam, hogy több lehetőségem is van nem utolsó lányokkal akár komoly kapcsolatba is lépni, de amint mondtam, nem élek a lehetőséggel. Ilyenkor mi van? :D Aki ilyen kérdést rak ki, annak 100%, hogy valami csalódás érte? :D Úgy néz ki középút nem létezik...

2021. jan. 5. 17:14
 34/79 anonim ***** válasza:
100%

Hogy valaki ennyire egoista és nagyképű legyen, az már hihetetlen...

És mi van a stréber, visszahúzódó lányokkal? Akik inkább otthon töltik a délután, minthogy szórakozzanak.

Mindenki különbözik, senki sem ugyanolyan...

Én is kezdem sajnálni a szüleidet hogy ennyire fogyatékos gyereket kellet nevelniük...🤦‍♀️

2021. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
100%

#32

Egyet értek veled. Ez az oldal nem azért jött létre hogy nyalogassuk a sebeinket ötéves módon, és nyafogjunk, hogy egy lány kikosarazott, ez egy tragédia, és nem feküdtünk le vele, mint a többi 124-el...

Ráadásul a hozzászólásaidra nem csak lányokat haragítottál magadra, hanem fiúkat is ( félre értés ne essék, lány vagyok )

Azt javaslom, hogy ne hidd minden lányra ugyanazt...

2021. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, sajnálom, de mindenkinek van piaci értéke, és vajon miért nem fog egy "stréber visszahúzódó lány, akik otthon töltik a délutánt" (mert te mondtad, nem én) egy mondjuk az osztályban a legmenőbb, vagy a legsportosabb sráccal összejönni? :D Mindenki a saját "szintjén" ismerkedik, nem véletlen látsz általában például kövér lányokat sportos srácokkal, vagy fordítva.

Aki sajnos nem áll a helyzet magaslatán, pl nincs olyan sportos, ezért mondjuk nincs esélye jól kinéző srácoknál, vagy "stréber" azok szidják a dolgot, mint ahogy te #34! :D

2021. jan. 5. 17:24
 37/79 A kérdező kommentje:

Bár még mindig nem értem, hogy honnan jött a kapcsolatos téma. Nem fogom mégegyszer leírni, van részem női társaságban, de efölött mindenki valamiért átugrik. Arról szólt a kérdés, hogy a 15-20 éves lány korosztály nagyon kezd elszállni magától, és, hogy más is így látja ezt.

De persze, tipikus női hozzáállás :D addig menni előre, és dobálni azt aki nem ért egyet, és nem tetszik amit mond, amíg igazuk nem lesz.

2021. jan. 5. 17:31
 38/79 anonim ***** válasza:
100%

#36!

Tévedsz, ha azt gondolod, hogy én egy ilyen “stréber visszahúzódó” lány vagyok.Figy, leírom úgy magamat, olyan egoista stílusban mint te; “18 vagyok, eléggé sportos, csinos és vékony barna hajjal plusz kék szemmel és nincsenek pattanásaim & bőrhibáim. A suliban pedig népszerű vagyok.” Remélem az egoista nyelven megérted...

Meg mi az, hogy nem látsz molett ( fogalmazzunk kulturáltan ha kérhetem... bár tudom hogy nehezedre esik az értelmi szintedből adódóan ) lányokat sportos fiúkkal?? Fejts ki kérlek, igenis vannak... azért mert egy sznob suliban vagy ahol ez megy nem jelenti azt, hogy a normális külvilágban nincsenek ilyen párok..

Kicsit tekints el az amerikai filmektől, és nézz bele a valóságba!

2021. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
100%

#37

Én fiú vagyok ( 19 ) es ugyanígy gondolom, mint ahogy a válaszoló lányok

Tiszteletlen vagy most minden lánnyal aki konkrétan tizenéves

Gondold át mégegyszer a témát, hátha felfogod, miket írkálsz ide le

2021. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 A kérdező kommentje:
Rettenet kevés van belőlük, mert egy sportos srácnak nem vonzó egy "molett" lány, vagy túlsúlyos, (bár esetenként nem ugyanaz, mert bele fogsz kötni ha nem írom ide) mert sokat dolgozott azért, és sokat szenvedett, hogy úgy nézzen ki, ahogyan, és azon a "szinten" is fog ismerkedni, ha már ő ennyit megtett. Bár ha a leírás amit adtál magadról igaz, akkor sztem tudod hogy megy ez. De igazad van, mindig van remény, és ott az a bíztató kb 1%. Bár ha engem kérdezel, szerintem azok a srácok nem tudják, hogy sportosabb lányoknál is lenne esélyük, mert mondjuk kezdők,stb.
2021. jan. 5. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!