Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti összejönnétek egy súlyosan elhízott lánnyal?

Figyelt kérdés
A dokim szerint 40 kiló felesleg van rajtam, bmi szerint is...
2019. jan. 15. 11:51
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolót teljesen megértem és igaza van.Miért? Azért mert tudja hogy milyenek az emberek-tinik.

Ugye ahogy sok lány elvárja a fiúktól hogy legyen azért jó alakja egykis izommal,kisportolt test (külsőre legyen vonzó),úgy mi is elvárjuk a csajtól hogy ne legyen annyira kövér.Igen,van hogy nem megy a fogyás egézség ügyi szempontból,de arra is kell gomdolni ha most nem megy a fogyás ha akarod ha nem,akkor a késsőbbiekben rosszabodhat a helyzet (orvosod figyelmesztetett) Szóval tegyünk azért hogy legalább próbáljunk egészségesebben élni.A gyógyszerektől való hízás is megoldható.Kikell cserélni más gyógyszerre.Ez olyan mint a terhesség elleni gyógyszer..Hasznos,de cserébe naon meghízol.Elmész az orvoshoz megmondod hogy nemjó,akkor kiír egy olyat amitől ne hízz.


Mindenre van megoldás,és választás.Rajtunk múlik hogy akarjuk e vagy nem.

2019. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Napi 1-2 órát gyaloglok/biciklizek és gyúrok. Szinte csak húst eszem, cukros üdítőt szinte nem is iszom.
2019. jan. 16. 13:13
 43/48 A kérdező kommentje:
41-es, ez már a harmadik gyógyszercsere. Az antidepresszánsok hízlalnak.
2019. jan. 16. 13:15
 44/48 anonim ***** válasza:
Ez így nem elengendő infó, kicsit pontosabban kellene, reggel ezt, délután azt. Nővérem is antidepresszánst szedett, nagyon vékony volt akkor és most is. Biztos nem csak kifogásokat próbálsz találni? A mygarázkodásra több időt szánsz, mit megoldáskeresésre.
2019. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam, h ha az ember elhízott, akkor nem feltétlen igénytelen!!
2019. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Már megint vacakolás a külsővel, nert ebben a számkivetett világba csak az számit? Emberek ha le ir valaki 2 számot abbol semmit sem állítasz meg. Tegyük fel ott vagyok és le irom hogy 176 cm es 80 kg sokan meg most egy hájas disznónak gondolnak. Pedig semmi hasam csak mellem meg seggem. Külömböző test típusok leteznek, ezert nem latszik valakin hogy hany kg, mindenki máshova hízik vagy azt ne felejtsuk el hogy az izom sem nyom keveset. Szoval emberek ne legyunk hulyek. Ha te ugy erzed magad jol akkor felesleges valtoztatni. :D
2019. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Azért van különbség +5 és +40 lözött, mégcsak nem is az esztétika a lényeges, hanem az, hogy borzalmasan egészségtelen.
2019. jan. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Szia! Én simán összejönnék egy ilyen lánnyal. Vonzanak a telt idomok, a túltelítettek is. :) Ha szeretnél megismerni, írj.
2019. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!