Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti összejönnétek egy súlyosan elhízott lánnyal?

Figyelt kérdés
A dokim szerint 40 kiló felesleg van rajtam, bmi szerint is...
2019. jan. 15. 11:51
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
4%
Nekem nem a külső számít, én se vagyok valami szép darab, se kívűl se belűl. Én akkor nem jönnék össze egy lánnyal, ha nem tudja mit akar és csak valami pár hónapos6éves kis semmi kapcsolat lenne, vagy volt már előttem "pasija" vagy éppen egy instás magamutogató senki, haspólóba meg agyonsminkelve az utcán.. Külsőre az arc a lényeg, ezt jól jegyezd meg kérdező te is, mert ha valaki szeretni fog az ne csak a tested miatt szeressen ;)
2019. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
85%
Tudod hogy 40 kg-san minden vagy csak egészséges nem. Ha 4 kg lenne elhinném,de ez kb. lehetetlen
2019. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam 90 is mégis egészséges vagyok. Báramennyire evészavarral lehet. De fogytam :P Fogyni bármikor lehet... Amúgy már válaszoltam csak lusta vagyok megnézni a "számomat" :D Ha szeretne egy ilyen lány és ő lenne a millióból az az egy csoda engem nem zavarna, segítenék neki fogyni is. Smink letöröl ribis ruhák kidob, álomnő lenne mellettem belőle :P
2019. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Flagstaff ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, az lehet, hogy 40 kiló túlsúllyal most éppen egészséges vagy, de ez átmeneti állapot. Nem leszel örökké fiatal, és ahogy idősödsz, egyre nehezebben fogja tolerálni a szervezeted a rossz bánásmódot.

40 kiló túlsúly azt üzeni a külvilágnak, hogy neked nem fontos a minőségi étel, a minőségi élet, a minőségi bánásmód. Ennek megfelelően fognak veled bánni, ki fognak használni, ahogy te is kihasználod magadat. Ezen gondolkozzál. Amúgy nekem mindegy, csak megosztom a tapasztalataimat. :-) Én is baromira el voltam hízva, és mindig csak tapostak rajtam, aztán kézbe vettem a sorsomat, és most már oké a helyzet.

Nem kell hasat villogtatva instázni, az tényleg hülyeség, de azért legalább annyira legyél fontos a saját magad számára, amennyire másnak szeretnél fontos lenni!

2019. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
49%
40 kg az egy incuri pincurit sok. De nézd a jó oldalát, hogy akik nem olyanok, mint te hamarabb halnának meg betegségekben, ha nem lenne mit enni.
2019. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Nincs is Instám, meg haspólóm/sminkem meg ilyen baromságok. :D
2019. jan. 15. 15:01
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tökéletes vagy, csak egészségileg nem. Akkor ez egy 100% IGEN a kérdésedre. BTW én írtam privátot, csak nekem már sok itt a komment ":D
2019. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem. Nem is értem , hogy lehet valaki ennyire igénytelen , főleg nő létére.
2019. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
5%
mert akkor 18 as te összejönnél egy igényes agyonsminkelt haspólós kis szépségkirálynővel aki pucsit a neten és suta kis senki, vagy összejössz egy teltebb de aranyos hűséges kedves lánnyal..? Sose értettem miért jó külsőre menni.. (a nők kihasználásán és a dugáson kívűl..)
2019. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
31%
Nem az számít, hanem a személyiség, rajtam 55 kiló felesleg van, de soha nem érdekelt, jó persze amikor már másodjára cserélek kocsit mert nem férek el benne az ciki, de csak ennyi.
2019. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!