Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti összejönnétek egy súlyosan elhízott lánnyal?

Figyelt kérdés
A dokim szerint 40 kiló felesleg van rajtam, bmi szerint is...
2019. jan. 15. 11:51
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
50%
19 azért van különbség morbid elhízás és kis extra túlsúly között. Ha vkinek van vagy 5kg túlsúlya és jól érzi magát hát legyen, nem rontja életminöségét jelentősen, illetve egészsége is jó lehet hosszútávon. De mikor 20+kg súlyos elhízásról beszélünk az igenis előbb vagy utóbb kihat teljesen az életére, ha egészséges is nem valószinű hogy az marad, illetve nőisége is teljes csorbát szenved egyszerűen NEM VONZÓ normális férfi számára
2019. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Attól mert nem vonzó, attól mégy ugyan úgy lehet szeretni egy ilyen lányt. Ölelni meg lehet, szája ugyan úgy van, akkor miről beszélünk? Külsőre az arc legyen olyan ami bejön, akkor meg szerintem minden oké, mert fogyni lehet később is.
2019. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
63%
Az arcuk is teljesen el van általában deformálodva a sok zsírtól az ilyeneknek
2019. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem hogy mindnek olyan vészes lenne. Figyi én 18 leszek pár nap, és most még 17 évesen voltam 90 kiló. Fogytam. de attól még ugyan úgy egy senkinek érzem magam e miatt is, de hiába van rajtam felesleg az arcomra annyira nincs kihatva. Ez csak egy példa volt.
2019. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2019. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Elmondok én neked valamit. 18 leszek durván 1 hét mulva, 172 magas vagyok és 78-79 között vagyok, dezek de nem érdekel. Tudod miért? Mert 0 emberi kapcsolatom van, egy depressziós senki vagyok, és tudom hogy sose kellenék a kutyának se és nem fog senki mellettem jönni sehol semmikor, mert nem vagyok olyan beképzelt macsó kisribire vágyó mint a többség. Attól mert feketébe járok ugyan úgy rohadtul tudok érezni példaául. Szóval nekem ne mondja senki hogy a külső minden, mikor a szaros súlyát bárki le tudja adni. Ha nekem ment, másnak is fog. Attól pedig hogy valaki testesebb ugyan úgy lehet egy imádnivaló lány akit ölelhetsz egész nap. Ha vékony ha nem.
2019. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

“mert akkor 18 as te összejönnél egy igényes agyonsminkelt haspólós kis szépségkirálynővel aki pucsit a neten és suta kis senki, vagy összejössz egy teltebb de aranyos hűséges kedves lánnyal..?”


Egyikkel sem jönnék össze. Habár most nem tudom mit értesz “teltebb” alatt, a kérdezőt vagy egy általad elképzelt nőt.

2019. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
pedig ha nem egy ribi én összejönnék, nekem a belső a lényeg. Ki tudja, talánláttad a kérdezőt? Tudod bizonyítani hogy nem egy helyes lány? Tudod bizonyítani hogy valami kis ribi, és nem egy teljesen normális lány? Ha tudja mit akar elfogadó kedves lány és nem olyan mint a 90% tinik akkor igen, összejönnék vele, talán ez baj neked? Lehet valaki teltebb vagy nagyobb, én se vagyok egy macsó vékony izmos hülyegyerek. Ez van. De attól még lehet helyes az arca, lehet egy tökre kedves lány aki tud szeretni és nem elhagy megcsal meg más fiukkal chatelget meg szivezget, nem? Ahogy mondtam, FOGYNI LEHET.
2019. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Ezt most nekem írtad? Ha igen akkor fogalmazd újra mert nem értem , hogy mit akarsz mondani.
2019. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Igen, neked. Azt kérdezted én összejönnék-e egy ilyen lánnyal amilyen a kérdező, én pedig kifejtettem hogy igen :) De nem tehetek róla hogy nem érted, mit is vártam attól akinek nem a belső a fontos.
2019. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!