Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti összejönnétek egy súlyosan elhízott lánnyal?

Figyelt kérdés
A dokim szerint 40 kiló felesleg van rajtam, bmi szerint is...
2019. jan. 15. 11:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeztem tőled semmit. Ki másoltam a #19 hozzászólásodban, hozzám intézett kérdésedet és alá leírtam a válaszomat.
2019. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Jó félreértés. Az enyémet másoltad ki, én pedig reagáltam rá. Tudjuk le ennyivel :D Amugy ha tegyük fel túlságosan elhízott valaki, és tegyük fel mondjuk megszeretem ő is engem, akkor már nem csak magáért, hanem értem is fogyna. én azért nem szeretném ha valami csoda folytán lenne barátnőm, de közbe belebetegedne.
2019. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
A túlsúlyod némileg igénytelenség, igénytelen vagy a saját egészségeddel kapcsolatban. Nem külső alapján ítélünk, csupán sokan nem szeretjük az igényteleneket.
2019. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó irt az hülyeség

Nem tudhatod h beteg e az illető vagy sem!

Tudod hány olyan ember van akinek pl csak fel veseje van és emiatt hízik

Semmi köze az igenytelenseghez

2019. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Az igénytelenséghez semmi köze,de a hanyagsághoz annál inkább.Elhanyagolja magát,a világ legegyszerűbb dolga a lustaság.
2019. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Jaja, fel vesével sportoljon hatha belehal

Ember tudod miket mondasz? És akinek az epeje rossz? Vagy a gyomra? Nem tud olyan sportokat csinálni amiket egy átlagos embernek egyszerű


Mondjuk mondta a kérdező h teljesen egészséges, de nagyban számít a közösség amiben el, a család stb de olyankor eszre se veszi az ember, az a természetes neki

Legtöbbször nem is tehet rola az ember

Viszont van olyan is akit ez cseppet sem érdekel, na az már igénytelen

2019. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy beteg? Honnan veszed hogy csak fél veséje van okoska? Amugy meg nem kell mozognia,szimplán ne egyen annyit,mert ha jól tudom,és biztos vagyok benne akkor a fogyás kulcsa nemis a mozgás,hanem a diéta,egyszerűen:nem kell annyit enni,ennyi
2019. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Én írtam az igénytelen választ. Az ember ha beteg különleges, egészséges diétát fogyaszt, aminek hatására ugye nem gyarapodik a súlya és sétálniuk nekik is lehet, ajánlott.


Fél vese: [link]


Vannak bizonyos anyagcsere betegségek, amikről az ember bizony nem tehet, de ezeket lehet kezelni, egészséges életmód.


Én jelenleg el vagyok tiltva a sporttól, tudom milyen, ha nem sportolhat az ember. Májproblémáim és gyomorproblémáim vannak, ennek speciális diétát tartok. Tinédzserkorban nekem sem leányálom, de ettől függetlenül odafigyelek magamra és az egészségemre.


Amúgy meg lehet jelenleg nincs semmilyen panasza, de hosszútávon nem tesznek majd a jót a túlsúlyának szövődményei.


Én legyek az utolsó ember, aki elítél valakit a külseje miatt, a kérdezőt sem szeretném, őszintén, sőt sajnálom, ha megsértettem velős, lényegre törő válaszommal. Csupán én, mint az aki egész életemben sportoltam, és igyekeztem egészségesen élni, a nyáron egy utazás miatt nem tudtam tempót tartani a régi életmódommal, el is engedtem magam, lusta is voltam, igénytelen. Ennek hatására lettem most beteg. Senkinek sem kívánom ezt.


Nem sportolok, egészségesen eszem, nem híztam, kicsit fogytam, pedig megeszem az előírt mennyiséget.


Soha sem csak a külső számít, hanem a személyiség, kisugárzás. De fontos, hogy vigyázzunk magunkra, és mivel én azt teszem, nem tudnék együtt élni olyannal, aki viszont nem. Nem azt mondom, hogy sohasem eszem csipszet, igen két hétben egyszer nekem is előfordul, hogy leülök és megeszem, de nem naponta többször.


Fontos, hogy a kérdező hogyan, milyen életmód mellett szerezte a túlsúlyt és szeretne-e változtatni ezen, fogyni.

2019. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom milyen életmód miatt lettem túlsúlyos. Sokat mozgok, és nem eszem sokat. Gyógyszereket szedek, igazából akkor indult be a hízás, nem hinném, hogy az életminőségem olyan szar lenne.
2019. jan. 16. 12:36
 40/48 anonim ***** válasza:
Ha eltudod mondani mit mozogsz, mit eszel egy héten, kiderül. Ha kell vélemény, támpont, nyugodt lélekkel írj privátot.
2019. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!