Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az ingyenenergia abszolút...

Az ingyenenergia abszolút valóságos, csak a hatalmi elitet kezében tartó üzleti körök miatt hallgatják el?

Figyelt kérdés

2001 augusztusában egy tanulmány jelent meg a Journal Foundations of Physics Letters-ben, 14. évfolyam 4. száma (magyar vonatkozása is van, lásd: M. Mészáros, P. R. Molnár) bemutatja, hogy az általános relativitáselméletet felhasználva megmagyarázható a mozdulatlan elektromágneses generátor elve. Ez a készülék a görbült tér-időből elektromágneses energiát állít elő, és a kimeneti energia hússzor több, mint amennyi be lett táplálva. Az a tény, hogy ezek a gépek léteznek megdöbbentő, de még ennél is meglepőbb, hogy még a mai napig sem valósulhattak meg világszerte


Harold E. Puthoff amerikai fizikus és doktor a Stanford Egyetemen, mint kutató a Felsőbbszintű Tanulmányok Intézeténél Austinban, Texasban egy tanulmányt publikált az Atomi, Molekuláris és Optikai Fizikai Vizsgálat című folyóiratban “Gravitáció mint nullponti enegiaingadozás” címmel. Tanulmánya egy sokatmondó állítást fogalmazott meg, melyben a gravitáció nem egy külön meglévő alapvető erő, hanem inkább egy indukált hatás, mely a vákuum nullponti ingadozásával van kapcsolatban, ahogy azt a Casimir erő szemléltette


Továbbá a Fizikai Vizsgálat folyóiratban a “Az elektromágneses nullponti energia vákuum forrása” címmel Puthoff leírja, hogyan biztosít a természet számunkra két alternatívát az elektromágneses nullponti energia eredetére. Ezek közül az egyiket a kvantum ingadozás töltött részecskéinek a mozgása termeli, mely anyagnak minősül. A kutatások azt mutatják, hogy a részecskemozgás nullponti energia spektrumot hoz létre egy önmagát regeneráló kozmológiai visszacsatolási kör formájában.


[link]


Mikor lesz ez elérhető az emberiségnek?



2014. máj. 6. 10:17
 121/157 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom, hogy igen, akkor nem emeled ki a kérdést többet?
2019. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/157 anonim ***** válasza:
67%
Olyanról laikusként már hallottam, hogy valamiből több energiát veszek ki, mint amit beletettem (fúziós erőmű), ám a gyakorlatban még ez sem létezik.
2019. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/157 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is baromi unalmas már a kérdés kiemelgetése...
2019. okt. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/157 anonim ***** válasza:

Nem unalmas. Csináld még!

Így legalább tudom, hogy nem csak nekem nincs életem.

2019. okt. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/157 anonim ***** válasza:
100%

η < 1

azaz hatásfok < 100%

2019. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/157 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod nem az a lényeg, hogy hány oldal troll válasz érkezik, hisz ezt könnyű produkálnia egy 5 éves gyermek mentális szinttel is. Hanem hogy érdemi válasz szülesen. Ez a fontos !"


Orosz a Műegyetemen tartott előadáson égette le Egelyt személyesen, a saját állításait cáfolta meg. Nekem gyanús, hogy te egy kicsit unatkozol, meg talán társaságot is keresel, azért ragaszkodsz már ötödik éve ehhez a kérdéshez. Biztos lesz még az elkövetkező öt évben is valaki, aki folyamatosan válaszolni fog, de attól még mindig egy fantazmagória fog maradni.

2019. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/157 anonim ***** válasza:
100%
2020-ban is valaki?
2020. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/157 anonim ***** válasza:
100%
BÚÉK!
2020. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/157 anonim ***** válasza:
100%
neked is
2020. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/157 anonim ***** válasza:
100%

nálatok a gyíkemberek vagy a karvalytőke eltakarja a napot?


[link]

2020. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!