Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az ingyenenergia abszolút...

Az ingyenenergia abszolút valóságos, csak a hatalmi elitet kezében tartó üzleti körök miatt hallgatják el?

Figyelt kérdés

2001 augusztusában egy tanulmány jelent meg a Journal Foundations of Physics Letters-ben, 14. évfolyam 4. száma (magyar vonatkozása is van, lásd: M. Mészáros, P. R. Molnár) bemutatja, hogy az általános relativitáselméletet felhasználva megmagyarázható a mozdulatlan elektromágneses generátor elve. Ez a készülék a görbült tér-időből elektromágneses energiát állít elő, és a kimeneti energia hússzor több, mint amennyi be lett táplálva. Az a tény, hogy ezek a gépek léteznek megdöbbentő, de még ennél is meglepőbb, hogy még a mai napig sem valósulhattak meg világszerte


Harold E. Puthoff amerikai fizikus és doktor a Stanford Egyetemen, mint kutató a Felsőbbszintű Tanulmányok Intézeténél Austinban, Texasban egy tanulmányt publikált az Atomi, Molekuláris és Optikai Fizikai Vizsgálat című folyóiratban “Gravitáció mint nullponti enegiaingadozás” címmel. Tanulmánya egy sokatmondó állítást fogalmazott meg, melyben a gravitáció nem egy külön meglévő alapvető erő, hanem inkább egy indukált hatás, mely a vákuum nullponti ingadozásával van kapcsolatban, ahogy azt a Casimir erő szemléltette


Továbbá a Fizikai Vizsgálat folyóiratban a “Az elektromágneses nullponti energia vákuum forrása” címmel Puthoff leírja, hogyan biztosít a természet számunkra két alternatívát az elektromágneses nullponti energia eredetére. Ezek közül az egyiket a kvantum ingadozás töltött részecskéinek a mozgása termeli, mely anyagnak minősül. A kutatások azt mutatják, hogy a részecskemozgás nullponti energia spektrumot hoz létre egy önmagát regeneráló kozmológiai visszacsatolási kör formájában.


[link]


Mikor lesz ez elérhető az emberiségnek?



2014. máj. 6. 10:17
 131/157 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit kiigazítanám az egy-két oldallal ezelőtti monopolizét. Ügyfélként (csak) kereskedőt lehet választani. A hálózatosból egy van, és nem is lesz több. Lakossági körben hatósági ár van, olyanról én (de hát én csak én vagyok) még nem hallottam, hogy valamelyik kerekedő ennek aláígért volna.
2020. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/157 anonim ***** válasza:
20%

Csak szólok, hogy én most ingyen energiával fűtöm a házat, de még a kertet is.

Sőt a növényeim foton-igényét is ingyen tudom beszerezni.


Akinek kell egy kis ingyen (hő-)energia az vihet tőlem.

Nem bánnám, ha jó 5 fokkal hidegebb lenne a házamban.

2020. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/157 anonim ***** válasza:
93%
Azért ez bámulatos, hogy még hat év után is rendszeresen kiemeli a kérdést. Évek óta nem tudom eldönteni, hogy egy szorgalmas trollal, vagy egy megszállott idiótával van-e dolgunk.
2020. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/157 anonim ***** válasza:
0%
Már több éve nem járt itt... Attól emelődik ki, hogy valaki hozzászól. :D
2020. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/157 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan? Akkor legalább a közösség jó. :D
2020. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/157 anonim ***** válasza:
87%

nem lesz kiemelt kérdés egy új hozzászólástól


ki kell emelnie a kérdezőnek



szerintem az utolsó kulcsszó, az nem csak kulcsszó, hanem aláírás is

valószínű így akarja magát a köztudatban tartani

2020. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/157 swad ***** válasza:
6%

A tudomány jelenlegi állása szerint Isten előbb megteremtette saját magát,majd az univerzumot is a semmiből.

Ergó a nagy hacker a semmiből csinált valamit... mondjuk magát...

Energia nem más,mint a tér és az idő fluktuációja. Legfőbb kibocsájtója egy csillag, maga az output. Az input pedig a fekalyuk.

Az energia információ.

A Földön lezajló összes folyamat visszavezethető Földönkívüli (Nap) tevékenységre. Azért élsz,remélsz,szeretsz, van jövőd,vagy "tudatos",mert van Nap. Azért ilyen a mai világ amilyen,mert a Nap ilyenné tette.

A világon lezajló folyamatokat lehet szimulálni. Ha kellőképpen megközelíti a szimuláció a valóságot,akkor a valóság befolyásolhatóvá válik.

Ergo létrehozható bármi. Ekkora az emberiség Istenekké fejlődik. Homo Cogitusból Homo Deus lesz...

2020. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/157 anonim ***** válasza:
93%
XDD Hihetetlen, hogy mindenféle baromságot képesek elhinni ezek az emberek, és jellemzően ők azok, akik 1 mondatot is képtelen leírni brutális hiba nélkül.
2020. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/157 anonim ***** válasza:
22%

137 A tudomány jelenlegi állása szerint Isten előbb megteremtette saját magát,majd az univerzumot is a semmiből."


Valóban ezt állítja Hawking, de ugyanolyan téves mint a materializmus. Ostobaság.


"Ergó a nagy hacker a semmiből csinált valamit... mondjuk magát..."


A tudomány valóban ezt állítja, de ez is elemi logikával cáfolható.


"Energia nem más,mint a tér és az idő fluktuációja. Legfőbb kibocsájtója egy csillag, maga az output. Az input pedig a fekalyuk."


Mondasz valamit...


"Az energia információ."


Nincs a világon semmi más valóságos csak az információ! Jeles!

Az anyag mind csak illuzio, a modern fizika szerint nem is látezik, csupán rezgés. Minden csupán információ

2020. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/157 anonim ***** válasza:
0%

137 "A világon lezajló folyamatokat lehet szimulálni. Ha kellőképpen megközelíti a szimuláció a valóságot,akkor a valóság befolyásolhatóvá válik.


Ergo létrehozható bármi. Ekkora az emberiség Istenekké fejlődik. Homo Cogitusból Homo Deus lesz..."


Mondjuk ez csak a szimulációban lesz igaz!! Úgy mint amikor Pistike a király a CSGO-ban

2020. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!