Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az ingyenenergia abszolút...

Az ingyenenergia abszolút valóságos, csak a hatalmi elitet kezében tartó üzleti körök miatt hallgatják el?

Figyelt kérdés

2001 augusztusában egy tanulmány jelent meg a Journal Foundations of Physics Letters-ben, 14. évfolyam 4. száma (magyar vonatkozása is van, lásd: M. Mészáros, P. R. Molnár) bemutatja, hogy az általános relativitáselméletet felhasználva megmagyarázható a mozdulatlan elektromágneses generátor elve. Ez a készülék a görbült tér-időből elektromágneses energiát állít elő, és a kimeneti energia hússzor több, mint amennyi be lett táplálva. Az a tény, hogy ezek a gépek léteznek megdöbbentő, de még ennél is meglepőbb, hogy még a mai napig sem valósulhattak meg világszerte


Harold E. Puthoff amerikai fizikus és doktor a Stanford Egyetemen, mint kutató a Felsőbbszintű Tanulmányok Intézeténél Austinban, Texasban egy tanulmányt publikált az Atomi, Molekuláris és Optikai Fizikai Vizsgálat című folyóiratban “Gravitáció mint nullponti enegiaingadozás” címmel. Tanulmánya egy sokatmondó állítást fogalmazott meg, melyben a gravitáció nem egy külön meglévő alapvető erő, hanem inkább egy indukált hatás, mely a vákuum nullponti ingadozásával van kapcsolatban, ahogy azt a Casimir erő szemléltette


Továbbá a Fizikai Vizsgálat folyóiratban a “Az elektromágneses nullponti energia vákuum forrása” címmel Puthoff leírja, hogyan biztosít a természet számunkra két alternatívát az elektromágneses nullponti energia eredetére. Ezek közül az egyiket a kvantum ingadozás töltött részecskéinek a mozgása termeli, mely anyagnak minősül. A kutatások azt mutatják, hogy a részecskemozgás nullponti energia spektrumot hoz létre egy önmagát regeneráló kozmológiai visszacsatolási kör formájában.


[link]


Mikor lesz ez elérhető az emberiségnek?



2014. máj. 6. 10:17
 141/157 anonim ***** válasza:
0%

59/140 Tom Benko ***** válasza:


"az általános relatívitáselméletben nem létezik energiamegmaradás"



Sírva röhögök! Te láttál már fizikaórát?"


Na te sem láttál még fizika könyvet! Az energiamegmaradás sosha sem szerepelt az általános relatívitáselméletben. Imádom, hogy olyanok szapulják a kérdést akik fizika könyvet nem is láttak...

2020. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/157 Tom Benko ***** válasza:
63%
@141: Nem, a tömeg-energia-tenzor invarianciájaként keresd.
2020. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/157 anonim ***** válasza:
6%

Pár hónapja az egyik afrikai országban egy feltaláló szintén bemutatot egy ingyenenergia generátort.

Összehívott pár gazdag üzletember, politikust, sajnos a médiakevésbé kapta fel az eseményt.

Bemutatták a szerkezetet, elmondta a működési elvét, és ki akar belőle részt vásárolni.

Pár nap múlva az egyik hárombetűs szervezet amit sok amerikai filmben látunk, főleg kémfilmekben, megkereste, majd hírtelen kapott kinti letelepedést, egy kutatócéget, csak hogy az egész projektet átvigye az usa-ba.

Azóta semmi hír róla, szerintem még az utolsó bőrt is lehúzták róla, találmánya meg el lett dugva valami szigorúan őrzött létesítménybe.

2020. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/157 anonim ***** válasza:
87%

143


Forrást tudnál erről adni??

2020. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/157 anonim ***** válasza:
46%

ingyenergia hol vetted?

aaa natypatikábaaa

2020. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/157 anonim ***** válasza:
77%

igen

Egely is azért hagyta abba a fúziós erőmű kutatást, mert rájött, hogy az ingyenenergia is létezik, de a háttérhatalmi világelit betiltotta, hogy nyilvánosságra kerüljön és az ő erőművének is hasonló sorsa lenne.

2021. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/157 anonim ***** válasza:
6%

Gyuri bácsival jóba voltam, míg magyarban éltem.

Sokat beszélgettem az öreggel, mert engem is érdekelt ez a téma.

Egyszer elvitt egy ismerőséhez,nem írok melyik ország volt,csak anynit hogy északon van.

Fizikus feltaláló volt az ismerőse,kádár érában költözött ki ebbe az országba, mert fizikusként nem tudott kibontakozni.

Nos neki volt több olyan találmánya, hogy a szám tátva maradt.

Antigravitáció azt mondta már a 80as években megvolt neki, de a világon több tudósnak is, aki nem az állami fizika laborokban dolgozott világszerte.

Igazából amit láttam ott, az egyfajta generátor volt.

Rá volt kötve az áramhálozatra, de csak a beindításához kellett.

Ez a kis szerkezet, annyi energiát termelt pár perc alatt, amiből az egész házat és a hozzátartozó laboratóriumot, melléképületeket lehetett világítani.

Azt mondta ezt már ismeri sok ország csak annyira az olaj iparra vannak ráállva hogy elnyomják a lakosságot, hogy lehet száz év múlva sem fogják még ezt a technológiát használni.

Sokfajta ilyen erőforrás van, amit az öreg mesélt nekem, amit mutatott a legegyszerűbb volt.

Elmondása szerint olyan is amivel simán repülőt is lehetne hajtani, szinte semmibe nem kerülne.

Sajnos az öreg haverja meghalt valamikor a 2000 évek elején, kitudja mi lett a dolgaival.

Azóta Gyurival sem beszéltem, mivel nem élek már magyarban én sem.

2021. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/157 anonim ***** válasza:
88%
Amikor Égely nevét valaki leírja, már is tudható, hogy egy ostoba emberrel van dolgunk. Vicc az, amit csináltok
2021. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/157 anonim ***** válasza:
0%

146

jaaj!


hát én ezt trollkodásnak szántam, de a 147 olyan, mintha komolyan írná.

2021. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/157 anonim ***** válasza:
28%

szerintem egely és kisfaludy magáról írte ki ezeket a kérdéseket és azért emelgetik ki őket, hogy a google keresés több találatot dobjon ki.

Versenyeznek, vagy így fontosabbnak érezhetik magukat ezek a kóklerek.

már csak Gyurcsok hiányzik a mesterhármasból.

nyugodjon békében.

2021. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!