Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Evolucionisták/ateista melegba...

Evolucionisták/ateista melegbarátok! Mivel magyarázzátok, hogy létezik két nem. Férfi és nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem: ha nem számítana semmit a nem. Miért nem egynemű emberek alakultak ki az evolúció során. Akik önmegtermékenyítőek, mert létezik ilyen állatfaj. Nem véletlen van férfi és nő! Mit gondoltok?

2015. máj. 15. 13:37
 51/106 anonim ***** válasza:
100%
Azért a végére csak kitört a kultúra 45-ösből.
2015. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
100%

"De ha megegyszer sértegetsz akkor szétváglak kis homokos. Hol és mikor."

Neked tényleg van gyereked? Szerencsétlen gyerek... szerintem sok homokos párnál jobb helye lenne.

2015. máj. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
0%
52-es. Jó édes anyukadba. Nem sz 52-es kezdte a sértegetést hanem a kis homokos. Nektek úgy gondoljátok hogy meg kell győzni egy heterót mert úgy gondoljátok az jó dolog. Nem elég hogy hallgatólagosan elfogadnak. Viszolyog tőletek egy heteró. De ezért a szemetekben ő a bunkó. Hát ezért akarják a homokosokat sokan eltüntetni ha kell megverni.
2015. máj. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
0%
52 -es a mocskolódás meg a homokosból.
2015. máj. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"36-os. Te meg a homoszexuálist tartod többre."

Nem, én az embert tartom többre, nemi irányultságtól függetlenül. És ha ennyit fogtál fel abból, amit írtam, akkor téged elég nehezen lehet az ember kategóriába sorolni, mert a google keresőnek intelligensebb a szövegértő algoritmusa.

Tipikus csürhe logika a "ha nem velem vagy, akkor ellenem".

2015. máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Az egynemű családban a férfi és nő kapcsolat lesz a fúj. Nyilvánvalóan nagyobb hatással lesz rá a saját családja és ő is nagy valószínűleg a homoszexualitást fogja elfogadni."

Nem hiszem. Szerintem a nemi irányultság sokkal nagyobb részben veleszületett agyi és hormonális beállítottság kérdése.

A normál apás-anyás családban felnőtt homoszexuálisok különben mitől lennének mégis homoszexuálisok?

A pubertáskor alapvető identitászavarára tutira rátesz egy lapáttal, ha még a szexuális irányultság családi ellentéte is benne van a pakliban, de kizártnak tartom, hogy egy heteroszexuális ember homokos példa alapján "megb@zul".

2015. máj. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"a legtöbb ellentüntető, homokos, vagy látens homokos"

Amerikai szépség? :D

Azért kétlem, hogy ez általános lenne. De az biztos, hogy egy elfojtott ilyen hajlam együtt járhat agresszióval. Mint ahogy a leszokott dohányosok támadják a legagresszívebben a dohányosokat. :)

2015. máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
0%
57-es mit is gondoltál? Ha nem velem akkor ellenem. Amióta a világ a világ azóta ez így van. Miért szerinted a legtöbb embernek ha valaki neki nem szimpatikus és nincs úgy mond mellette akkor beszélgetni akar vele? Nagy ívben elkerüli. Ez szerinted a csürhe logika. Nem ez az erő logikája.
2015. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
0%
Wadmalac én vagyok az apuka akit ledegradáltál. A fiaim megennének reggelire. Megmutattam mit írtál csak annyit mondtak csak szedjem ki belőled hol akarsz találkozni és szívesen megmutatnák neked hogyan kell tisztelni egy másik embert. Mert te még azt sem tudsz. Ne hagyd hogy a fiaimnak legyen igaza mert azt mondták beszari vagy és úgy sem mersz velük szembe nézni.Ne hagyd hogy igazuk legyen és mond meg hol találnak.
2015. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
85%
Nem degradált téged, te állat, hanem éppenhogy felülértékelt azzal, hogy szóra méltatott.
2015. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!