Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Evolucionisták/ateista melegba...

Evolucionisták/ateista melegbarátok! Mivel magyarázzátok, hogy létezik két nem. Férfi és nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem: ha nem számítana semmit a nem. Miért nem egynemű emberek alakultak ki az evolúció során. Akik önmegtermékenyítőek, mert létezik ilyen állatfaj. Nem véletlen van férfi és nő! Mit gondoltok?

2015. máj. 15. 13:37
 81/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Gondolod hogy mindenki olyan beszari mint te és megijed a sittől"

Nem megijedek, hanem tudod, nem lovaskocsi után sétálva citromszedéssel keresem a kenyerem és itt elvárás a büntetlen előélet. És azt nem teszem kockára senkiért.

2015. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
0%
79-es. Remélem egyszer haza jössz!
2015. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
0%
81-es. Én nem ismerek ilyen munkahelyet milyen az? Nekem csak a verekedés volt az életben maradáshoz. Nem érdekelt doha senkit a múltam de jövőm se. Te akkor sokat keresel? Mert nem voltál sitten? Téged ki véd meg ha többen támadnának? a rendőrség? Bár még soha nem láttam olyat hogy rendőr bárkit is megvéd. Te egy más világban élsz. Ahol mindenki szép meg aranyos meg előre köszön? Akkor te nem ismered azt hogy figyelned kell nehogy a hátad mögött legyenek mert nem elég a bőrkabát hogy leszúrjanak. Kicsit azért azt érzem lehet, hogy sok mindent meg akarsz érteni. Kicsit túlságosan is. De nem kellet nap mint nap az életedért küzdeni. De ez még nem is baj. Szerintem te egy álomvilágban élsz!
2015. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
89%

"79-es. Remélem egyszer haza jössz!"

Most azért csalódtam benned... Neked megér egy sittet, hogy megverj, de a szaros 40ezer forintot sajnálod a repjegyre??? Összeköthetnéd egy kis londoni vagy cambridge-i városnézéssel, már simán megérné.

2015. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
0%
84-es Nem érdekel London. Van ott valami jó? Ha megadod a pontosan a neved címed elmegyek. De most azért utazzak meg szép nyakkendőbe ruhába meg egyetemistákkal vagy ezért ott verjelek meg? Ilyeneket mit te ilyen kis szépfiúknak képzelem. Nem olyan nagy meg rossz arcú mint én.
2015. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
67%

"Te lenézed a férfiből és nőből álló családot. Miért lenne minden férfi meddő? Ha még úgy lenne akkor te örülnél ennek? Akkor csak klón gyerekek születnének és te tapsikolnál mert összetudnának egy laborba hozni még egy homokost aki ugyan úgy nézne ki mint te? De ha neked ez a világ a víziód akkor abban szerencsére már nem élek. De ha ez így is gondolod akkor lesz aki mégjobban fogja gyűlölni a másságodat. Jobb ha nem írsz mert így tényleg utálni fogom a homokosokat!"


Arról én nem tehetek, hogy olyan apró agyad van, hogy nem vagy képes felfogni, amit írtam. Nagyon szépen ki tudod forgatni mások szavait. Azért lesz minden férfi meddő, mert a hímivarsejt-koncentráció lecsökken. 40-es években a normális 200 millió ml volt. 70-es évek 120 millió, 80-as 50 millió, ma pedig 20 millió. Ez egy 2009-es felmérés, azóta már bőven 20 millió alatt van a "normális" koncentráció. Ahhoz, hogy egy gyerek születhessen, minimum 1 millió ml hímivarsejtnek be kell kerülnie a nő szervezetébe. Gondolom a matek is ugyanolyan rosszul megy, mint ahogy a felfogásod. De gondolom rájössz magadtól is, hogy ez miatt a csökkenés miatt a jövőbeli generációkból természetes úton gyerek nem fog születni. Kivéve ha valamit kitalálnak valamit, hogy megakadályozzák a csökkenést, amit kétlek, mert eddig sem sikerült.


A klónok hogy jöttek ide? Az a baj, hogy olyan témába akarsz okoskodni, amiről 0 tudásod van. A klón azt jelenti, hogy külsőleg, belsőleg megegyezik valaki mindenben. Mesterséges megtermékenyítésről hallottál már? Gondolom nem. Klónok amúgy is már vannak, csak nem engedik őket világra hozni, mert megszűnne az egyéniség. Ebből is látszik, hogy mennyire buta vagy.


Ki mondta azt, hogy lenézem a férfi-nő családot? Én azt nézem le, aki azért csinál gyereket, mert a társadalom ezt "elvárja" tőle. Felfogtad, vagy ezt is még el kell magyaráznom, hogy feltudd fogni?


"Meg ha hülyének nézel /amit én nem tettem meg/ akkor szépen találkozunk és kicsit átrendezlek! "


Nem akartalak hülyének nézni, de hát ha az vagy, arról már nem én tehetek. Bebizonyítottad már, hogy az értelmi szinted nagyon minimális. Hidd el, hogy fél kézzel meg tudnám magam védeni egy késelővel szemben is, de nekem sosem volt célom az erőszak. Minden esetben te járnád meg, úgyhogy nem javaslok ilyeneket.


"Ez az ami semmit nem jelent két homoszexuális férfinak mert bármennyit nyomják egymást gyermek nem lesz belőle."


Nem mintha én ezt támogatnám, de ma már lehet két azonos neműnek gyereke. A hímivarsejtet át lehet alakítani petesejté, és fordítva is. Úgyhogy biológiailag is lehet már gyereke két azonos neműnek.


Azt sem értem, hogy egy heteronak miért az jut az eszébe a homoszexualitásról, hogy egymás seggét túrják. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy egymást dugják. A szeretkezés az csak megerősíti a kapcsolatot. Ezért van, semmi másért. A gyereknemzés meg egy teljesen másodlagos cél, hiába akarod itt erőltetni, hogy nem lesz abból gyerek. Ha nem így lenne, akkor nem csinálnák többször, nem lenne gumi, fogamzás gátlók, még nemi betegségek sem. De ha te azért élsz, hogy gyereket csinálj, akkor meg ne létesíts mással intim kapcsolatot, csak akkor ha gyereket akarsz.

2015. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Szerintem te egy álomvilágban élsz!"

Max a tiedhez képest. Itt egy kocsmai verekedésre perceken belül megjelenik a rendőr (mivel folyamatosan járőrőznek az utcákon). Nem is jellemző, hogy szükség lenne rá. Ha valaki "keménykedik", a szórakozó közönség egy emberként áll fel és közli vele, hogy kint tágasabb. És ha ez kevés, verés nélkül ki van tolva a helyről és ha akkor sem megy el, ki lesz hívva a rendőr és ki is jön.


És ha valakiről itt kiderül, hogy homokos (most konkrétan kettőt tudok a szokásos társaságban), akkor az emberek vállat vonnak és tojnak rá.

Sőt, szomszéd faluban van egy "srác", aki nővé műtette magát. Azért ő már tompítottan, de "kapja az ívet", de általában lány barátnőivel közlekedik mindenhova és elég jól bevédik. Na tőle kicsit engem is kiráz a hideg, de nem foglalkozok vele, sőt imádkozok, nehogy egyszer valami buliban egy ilyennel tudatlanul "bakot lőjek". :D

De nem érdekel, nem bántanám ezért. Csak nem vágyok a társaságára, mert állatira hülyén érezném magam tőle.

Persze itt is van kisebbség, aki nem tud toleránsan reagálni. De az egy kisebbség, és a többség közhangulata azért őket is visszafogja.

Tudom, hogy ezzel a környezettel szerencsés vagyok és talán reménytelen, de kívánom, hogy felétek is erre tendáljon a világ. Csak amíg te magad is az agresszióra szavazol, addig nem fog.

2015. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

Egy régi ismerősöm egyszer igen berúgott állapotában bevallotta nekem, hogy ő homo és megkérdezte, mit szólok hozzá. Én azt mondtam, meglep, de xarok rá. Pozitívum: eggyel kevesebb konkurencia a csajoknál. :D

És ennyiben maradtunk. Nem varrja a nyakamba a szexuális életét, én sem a saját nőügyeimet az övébe és kész. És innentől nem tudom, miért kellene, hogy akármilyen szinten is érdekeljen a dolog.

Ennyi a hozzáállásom.

2015. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
100%

"A hímivarsejtet át lehet alakítani petesejté, és fordítva is."

No fucking way! Soha a budos eletben ilyen nem volt, es nem is lesz. Te ugye egyatalan nem ertesz a biologiahoz!?

2015. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:

Igen eddig nem volt, most már van. Nőknél eddig is megtudták oldani, most már férfiaknál is. Azért a tudomány folyamatosan fejlődik.

[link]

2015. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!