Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012. december 21.-én pontosan...

2012. december 21.-én pontosan mi fog történni a maják szerint? Ha egyáltalán fog történni valami?

Figyelt kérdés
lécci csak olyanok válaszoljanak akik értenek ehez a témához
2008. okt. 29. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim válasza:
Annyi biztos, hogy 2012. dec. 21-én ÓIRÁSI bulit csapok és a sárgaföldig leiszom magam :DDDD
2011. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim válasza:
a NASA tavaly vmi olyasmit mondott, h egy kisbolygó kerül nagyon közel a földhöz, és azt gondolták h be fog csapódni, de kiszámították h nem lesz semmi ilyesmi
2011. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
Világ vége nem lesz max kevesebb ember fog élni a földön :D
2011. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim válasza:

azt lehet hogy te pont nem :D:D


azt lehet ,hogy a babonás 23-as szám,öritette a majákat xd,--me 2012/húsz meg tizenkettő=32,a huszonháromnak a forditotta,vagy húsz,meg 12-egy meg kető,=23,ezért irtam le me pont ma láttam ezt a filmet a THE NUMBER 23,de ezt csak hülyeségnek irtam,ebben nem hiszek!!aki látta az érti,csak azért hogy énis hozzászoljak :D

2011. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim válasza:
hát igen, sokat vitatott téme lesz ez, egyik oldalon a maják és a pontos számításaik, a jó pár kozmikus esemény erre az időtájra (hihetetlen napkitörés, amit 2012 december végére jósolnak, három ismeretlen tárgy közeledik a naprendszerünk széléről a Föld felé, amiről nem tudják megállapítani, hogy mik, tuti nem aszteroidák, mert szervezetten jönnek, és 2012 december végére jósolják a megérkezésüket), a FÖldünk hietetlen rongálása, lákhatatlanná tétele (környezetszennyezés, üvegházhatás, stb.) ; a másik oldalon meg az áll, hogy Ted Mosby 2030-ban meséli el a gyerekeinek, hogy hogy járt az anyjukkal, és ez a legerősebb érv, amit fel lehet állítani.:D
2011. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim válasza:
Arra miért nem gondol senki hogy szerencsétlen mayákat a telepesek kinyírták vagy 500 éve,és nem tudták tovább írni a kis naptárat?Ha most épp te is írnál egy naptárat és berontana a házadba egy csapat fegyveres katona és szitává lőnének,akkor te tudnád folytatni?
2011. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim válasza:

Nem tudom leírta e valaki nem olvastam végig sorry: /

de a maják nem jósoltak semmit csak annyit hogy vége lesz egy korszaknak

ellenben 2012.ben december 21.-én befog következni egy olyan esemény amit ember még nem jegyzett fel: pólusátfordulás lesz ami annyit tesz, hogy az iránytű már nem arra fogja mutatni az északot mint eddig :D

ez asszem 300ezer évente következik be úgyhogy nincsenek róla adataink

viszont azt tudjuk, hogy a föld mágneses mezeje nem nagyon fog megvédeni minket a napkáros sugárzásaitól és ráadásul napkitörések is lesznek akkor tájban ami ugye védelem nélkül elég cinkes

nem hittem 2012-ben de ez elég korrektnek tűnt hogy legalább egy percig megijedjek

én így tudom...

2011. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim válasza:

×Đ így utólag néztem rá a többi kommentre

egy valaki írta a pólusváltást de ő csak ennyit írt :D

meg még valaki de ő azt írta, hogy valamilyen bolygó együtt állás miatt lesz ez téves, a földgenerálja úgyhogy elkerülhetetlen : )

előző

2011. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim válasza:
A legutóbbi 26000 éves létciklusa lejár a Földnek. Elvileg ez lesz. Semmi katasztrófa stb. Voltam számmisztikusnál(?) és ő mondta , hogy 26000 évente vannak ilyen ciklusok a földön és annak lesz most a vége, tehát a változás , ami lesz az nem fizikai hanem spirituális lesz szerintem.
2011. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. :)
2011. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!