Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyek azok az evolúciós...

Melyek azok az evolúciós "dolgok" (itt nem tudok helyes/jobb szót írni), amik a mai világunkban már nem volnának szükségesek?

Figyelt kérdés

Szóval azok a dolgok az emberi szervezetben pl. (vagy bármelyik élőlényben) amik az evolúció eredményei, tehát a Túlélést segítette.

Sok ilyen lehet de hol vannak ezek vajon összeszedve az ismertek? Van erről könyv?vagy valami forrás?



#evolúció #egyedfejlődés #Evolúciós magyarázatok
2020. jan. 7. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:

Egy példa: olvastam valahol, hogy a rák a szervezet természetes reakciója ha tartós trauma éri.


Ez hasznos volt pl. amikor az ember lenyelt egy nagy csontot mint a kutyák mert gyorsan kellett ennie, félve más ragadozóktól, a ragadozó elkergette ez csak rövid trauma volt, nem jött rák, de a nagy csont elakadt a bélrendszerében, tartósan ottragadt, erre jött a szervezet válaszreakciója, a rák gyorsan növő daganatai, es azok segítették ki a csontot. Ezutan trauma megszűnik, ennek hatására a daganatok visszahúzódnak.


Ez manapság nem ideális, mert nyugodtan ehetünk, fincsi filézett kajcsikat. De trauma, meg stressz elég sok érhet, munkahelytől kezdve mindenhol..Az orvosok nem megnyugtatnak a daganat kapcsán hanem fokozzák a félelmet, de ez nem elég, kemoval ki is nyirnak, holott amit leirtam 1981 ota isMert...


De ne ragadjunk le itt, ez egy példa volt, tud valaki forrást ilyenekre?

2020. jan. 7. 19:48
 2/86 anonim ***** válasza:
86%

Jaj már ide is idehozod ezt a nyomorék csontos baromságot?


Ezerszer cáfolva lett.

2020. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:

Jó akkor az m1,(küldesz forrást a cáfolatról?)


Mást tudsz valamit írni? Olyan is jó lenne nekem ami cáfolva lett.. köszi

2020. jan. 7. 22:07
 4/86 anonim ***** válasza:
84%
Már bocs de először neked kéne hozni egy forrást, hol olvastad ezt a bődületes baromságot.
2020. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
Na az szép. Nem is ismered, és mégis azt írod 1000szer cáfolva lett. Na az ilyenektől mentsen meg az ég
2020. jan. 7. 22:24
 6/86 anonim ***** válasza:
100%

Mások már leírták... de pontos információt csak akkor lehet adni, ha pontosan idelinkeled a forrást.


Egy biztos, semmilyen tudományos bizonyíték nincs ami alátámasztaná. Egyetlen állatfajnál sem figyeltek meg soha egyetlen hasonló jelenséget sem.

2020. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:

Ez meddő vita lesz..


A főkérdés aktuális, hagyjuk a másikat.

2020. jan. 7. 22:32
 8/86 anonim ***** válasza:
100%

A másik kérdésnél se linkeltél semmilyen forrást.


Mi alapján állítod ezt? Valami antalvali.hu vagy szabadonebredok.com összeesküvésoldalról szedted?

2020. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
Jó de direkt irtam, ovastam valahol, bztos megtudnám újra talalni. De én nem hazudtam. Te viszont azt irtad 1000szer cáfolták. Én nem hazudtam, teviszont szemrebbenés nélkül
2020. jan. 7. 22:45
 10/86 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt 1980 as években egy német orvos már leírja az egyik könyvében, de nem az ő kutatása
2020. jan. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!