Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyek azok az evolúciós...

Melyek azok az evolúciós "dolgok" (itt nem tudok helyes/jobb szót írni), amik a mai világunkban már nem volnának szükségesek?

Figyelt kérdés

Szóval azok a dolgok az emberi szervezetben pl. (vagy bármelyik élőlényben) amik az evolúció eredményei, tehát a Túlélést segítette.

Sok ilyen lehet de hol vannak ezek vajon összeszedve az ismertek? Van erről könyv?vagy valami forrás?



#evolúció #egyedfejlődés #Evolúciós magyarázatok
2020. jan. 7. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:

Igen mert egy tébolyult agyatlan náci volt 😃

Ezt nehéz máshogy magyatázni.

2020. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:

Úgy értem ez mind a háttérhatalom kezében van.


Volt benne rasszizmus ez igy van, (lehet nem ok nélkül) nem tagadja senki, es emiatt nem is neztek ra jo szemmel. De ez nem valtoztat az eredmenyein.


Egyebkent magyarorszagon meg mostmar nemetben is nincs többe hangsulyozva ennek az ellenerdekeltsege, a hatterhatalom

2020. jan. 9. 18:32
 73/86 A kérdező kommentje:
Kezdesz kifogyni az érvekböl, de ez normalis. Hasonlatban kifejezve: en olyan vagyok mint egy ocean, a sok ismeretanyag, igazi tudas miatt, ehhez kepest te mint egy kis tócsa a tűző napon, de nehogy megsertdödj ez csak ugy jött most..
2020. jan. 9. 18:35
 74/86 A kérdező kommentje:
Egy problema volt vele ez igy van, hogy nem bírta magában tartani amit megélt, es látott. Sokan képesek erre, de örökre senki sem. Lasd jakab istván aki mindenkit megvédett mindig
2020. jan. 9. 18:37
 75/86 A kérdező kommentje:
2020. jan. 9. 18:40
 76/86 A kérdező kommentje:
Most nehogy gyere az ezo val, kökemenyen a hatterhatalomrol beszel, mint még soha, es neki van böven ralatasa
2020. jan. 9. 18:40
 77/86 anonim ***** válasza:
Nem lehetne hogy átfáradnál az ezotériába? Ott lehet zsebmatyizni a pajtásaiddal.
2020. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:

Na ezt vártam, hogy mikor mutatod ki milyen szinten állsz.


A video 3negyede a valóságról szól. Amiben élünk. Renhagyo felvetel. Tudom en is hogy mennyi néphülyítésnek adott teret, ez csak egy példa senki sem bir csendben maradni örökke. Ö sokaig birt. Bar igaz az is hogy ennel ö többet is tud azert, es itt addig ment csak ami mar tul sok embernek nyilvanvalo, ahhoz hogy még mindig vedöangyalt jatszon

2020. jan. 9. 18:52
 79/86 A kérdező kommentje:
Ezo ba pedig nem faradok át ha megengedi uram, mivel a gyakorikerdes ezo jára nem vagyok kíváncsi
2020. jan. 9. 18:54
 80/86 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Hogy mekkora figyelmetlen marha ez a háttérhatalom... A Kérdező féle embereknek mindig mindent kifecsegnek de a többiek előtt minden titok. Azok az alakváltó gyíkemberek bezzeg vízhajtású kocsival járnak, nem halnak meg mert ismerik az örök élet titkát meg a rák ellenszerét már évszázadok óta, s még nagy csontokat is nyugodtan lenyelhetnek mert egy “jóindulatú” daganat majd kinyomja belőlük. De ha véletlenül bármi baj történne velük az sem számít hisz náluk van a jövő orvostudományának tehnológiája. Ugye kezves óceánnyi tudással rendelkező Kérdező ? Bár ezt mi kis napsütötte tócsák,hogy is foghatnánk fel ....

Mégegyszer: érdekelnek a tényleges válaszok a kérdéseidre (elfelejtve az eddigieket a csontos-daganatos hülyeséggel együtt) vagy csak provokálni akarsz ?

2020. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!