Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyek azok az evolúciós...

Melyek azok az evolúciós "dolgok" (itt nem tudok helyes/jobb szót írni), amik a mai világunkban már nem volnának szükségesek?

Figyelt kérdés

Szóval azok a dolgok az emberi szervezetben pl. (vagy bármelyik élőlényben) amik az evolúció eredményei, tehát a Túlélést segítette.

Sok ilyen lehet de hol vannak ezek vajon összeszedve az ismertek? Van erről könyv?vagy valami forrás?



#evolúció #egyedfejlődés #Evolúciós magyarázatok
2020. jan. 7. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
39%

Most lebuktál.


Korábban azt írtad "hallottam a TV-ben, már nem emlékszem"


Aztán kiderült nagy szakértője vagy ennek az áltudományos baromságnak. Nyilván kiírtál két tudományosnak tűnő kérdést, és így csempészted be az ezotrollkodásodat.


Sajnálom, minket nem tudsz átverni ezzel.


"Egyetemi anyag"... jó vicc.

2020. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:
Es a masodikek szemelyesen ismertek hamert ugy mint én. Több tizezer esettanulmany szolgál bizonyitékkent aminek nagyreszet nemetorszagban osszák meg ezeket pedig Kelemenék fordítják az oldalukon
2020. jan. 8. 17:19
 33/86 anonim ***** válasza:
63%

"A kérdező kommentje:


Jó de direkt irtam, ovastam valahol, bztos megtudnám újra talalni."


Troll vagy, és áltudományos terjesztő.

2020. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:
Itt eddig csak te hazudoztal, ugyanis a szkeptikus hazugsagforumodban nincs benne a csontos sztori. Es en csakis arrol beszeltem
2020. jan. 8. 18:44
 35/86 A kérdező kommentje:
Te terelted ide a temat hamerre, senki mas, csak Te!! En pedig csak megvedtem. A csontos dolgot most sem tudom hol van!! Ahogy te sem! Veled nem disskusiozok többet mert beteg vagy
2020. jan. 8. 18:46
 36/86 anonim ***** válasza:
61%

A harmadik bekezdésed egyértelműen a Hamer féle elmebeteg Mengele szökevény náci orvostól van.


Biztos vagyok benne hogy a csontos agybaj is egy ilyen "nívós" oldalról származik.

2020. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként ha Dr. Hamer akár egyetlen mondatát is elhiszed, akkor a csontos sztorit is beszopod... gond nélkül.


Innentől kezdve ezotériában kell folytatni a pajtásaiddal.

2020. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 A kérdező kommentje:
Ő említi a könyvében, de nem az ő kutatása ezt írtam. Az eredeti forrást most sem tudom. A kérdéseket manipulálod. És csak te manipulálod, a masikat is te manipulaltad. Miattad került ezo ba. Holott tudományos evolucios kerdes volt. Csak neked nem tetszik, a csontos dolog, nem tudod cafolni, csak nem tetszik. Beteg vagy! Ember! Lepj tul rajta. Ha nem tudsz a kerdesemre valaszt, tegyel egy szivesseget..
2020. jan. 8. 19:03
 39/86 A kérdező kommentje:
Amugy engem nem izgat melyik kategoriaba van, csak teged te csődtömeg
2020. jan. 8. 19:05
 40/86 anonim ***** válasza:
74%

"Hozzá elment 100 beteg abból meghalt 3, az orvosnál 100bol 30. Ja a 30 az nem baj. "

Egyrészt ha ilyen arányban halnának az orvoshoz járók, már rég kipusztult volna az emberiség. Másrészt óriási a különbség aközött hogy egy betegség mortalitási rátája magas a legjobb kezelések ellenére is, vagy hogy valaki simán élhetett volna, ha nem veri át és kezeli félre valami kókler.

Utóbbi esetben természetesen már egyetlen eset is gyilkosság.

2020. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!