Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyek azok az evolúciós...

Melyek azok az evolúciós "dolgok" (itt nem tudok helyes/jobb szót írni), amik a mai világunkban már nem volnának szükségesek?

Figyelt kérdés

Szóval azok a dolgok az emberi szervezetben pl. (vagy bármelyik élőlényben) amik az evolúció eredményei, tehát a Túlélést segítette.

Sok ilyen lehet de hol vannak ezek vajon összeszedve az ismertek? Van erről könyv?vagy valami forrás?



#evolúció #egyedfejlődés #Evolúciós magyarázatok
2020. jan. 7. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:
Most pedig következik a masik kerdes ujra kiirasa tudomany kategoriaba. Hogy téged bosszantsalak 😂
2020. jan. 8. 19:08
 42/86 anonim ***** válasza:
61%

Kb 7 hozzászólás volt amiben a csontos sztorid kiakasztotta az embereket.


Már bocs, de tényleg elhiszel bármit is források nélkül, akkor van értelme beszélgetni?


Egyetlen ahol voltak források az a Szkeptikus blog linkje, és azt is én linkeltem.

2020. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 A kérdező kommentje:

1, Azok a források mind ugyanarra az egy oldalra hamer angol wikepediara vezetnek. Azt gondolták ugyse kattint ra senki, de azzal a linkekkel meggyözöbb lest


2, azt a cikket veled ellentetben komplett elolvastam, mert en vizsgalodok,mert veled ellentetben az igazság erdekel, es az ellenoldalt is meghallgatom, mert az igazság erdekel nem az hogy egy dologhoz ragaszkodjak, mint te


3, az egesz cikkben egyetlen mondat sem igaz, fele megfelel nemetorszagi ragalmaknak,az is hibasan forditva, fele pedig a szkeptikus ragalmai. Es nyugodtan idemasolhatod barmelyik mondatot onnan, tételesen tudom cafolni

2020. jan. 8. 19:22
 44/86 A kérdező kommentje:
Hamer orvoslásának eredményességét pedig több tizezer esettanulmany bizonyitja, nem véletlen nehezen fekezhetö a terjedese az egesz vilagon
2020. jan. 8. 19:25
 45/86 A kérdező kommentje:
De en itt nem erröl akartam beszelni mert erröl ha velemenyt szeretnék, ahhoz nincs szüksegem a gyakorikerdesekre.. a cimben szereplö kerdes erdekelt
2020. jan. 8. 19:26
 46/86 anonim ***** válasza:
61%

Gondolkodj már egy kicsit. Sajnos arra képtelen vagy.


[link]


Ezeket a forrásokat hivatkozza. 90 db tudományos reference.


Gondolom ezt már nem tudod kétségbe vonni, mert ebből egyet sem értesz vagy fogod fel.

2020. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:

Tehát akkor elolvastad azt a 90 cikket és egyéb forrást vagy nem? 😃


Teljesen mindegy, hogy a wikipédia honnan másolts vagy ez az oldal volt előbb. A forrásokra menj rá és egyesével olvasd el szépen őket. Mert ezek függetlenek a wikipédiától.

2020. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 A kérdező kommentje:
Nem függetlenek, laikus szkeptikusok írták, minden ellenőrzés nélkül, és mindjárt megkeresem neked pontosan melyik részeit vették már egyetemi oktatásba
2020. jan. 8. 19:55
 49/86 A kérdező kommentje:
Mármint Dr. Hamer 3 diplomás elismert tudós, felfedezéseire gondolok. 40 könyvet írt. Mind sikeres. És bármennyire is fáj, leáldozóban vagytok
2020. jan. 8. 19:57
 50/86 A kérdező kommentje:
Egyébként miután kifogytál a harmatgyenge érveidből, és ha nincs ellenvetésed persze, ugyanakkor elismered vesztettél, akkor lassan zárnám a kérdést. Mert nagyon elment..
2020. jan. 8. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!