Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyek azok az evolúciós...

Melyek azok az evolúciós "dolgok" (itt nem tudok helyes/jobb szót írni), amik a mai világunkban már nem volnának szükségesek?

Figyelt kérdés

Szóval azok a dolgok az emberi szervezetben pl. (vagy bármelyik élőlényben) amik az evolúció eredményei, tehát a Túlélést segítette.

Sok ilyen lehet de hol vannak ezek vajon összeszedve az ismertek? Van erről könyv?vagy valami forrás?



#evolúció #egyedfejlődés #Evolúciós magyarázatok
2020. jan. 7. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
87%

Tehát továbbra sincs rá semmi bizonyíték. Ellenőrizhető forrás, hogy egyáltalán mire alapozták 1980-ban ezt azt elméletet.


Minden elhiszel gondolkodás, utánajárás nélkül az interneten?


...

Olvasd el a másik kérdésnél leírta a kolléga részletesen.

2020. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Állítom valami ilyen "teraoeuta" áltudományos süketelése, hogy a tüdőrákot az okozza ha nem jut az illető levehőhöz lelki szinten 😃


Ilyen terapeutákat meggondolás nélkül a Dunába kéne lövetni, annyi kárt okoznak a hamis áltudományos baromságaikkal.

2020. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
83%

Na csak megtaláltam az eredetit. És természetesen a hozzávaló részletes szkeptikus tudományos elemzést


[link]

2020. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 A kérdező kommentje:

Egyenlőre ott tartunk hogy én olvastam valamit,amit ide kiírtam, ez lehet hogy igaz lehet hogy hamis.


Te erre azt mondod ezt már 1000szer cáfolták.

Aztán kiderül életedben nem halottál, még az állításról sem 😂😂

2020. jan. 7. 23:05
 15/86 anonim ***** válasza:
87%

Ott tartunk, hogy azt állítottam a másik kérdésnél már cáfolták. Az 1000x költői túlzás volt, de többen is válaszoltak a kérdésedre egy részletes válasz mellett.


...

Kérdés feloldva mert megtaláltam az eredetit. Sajnos így már ismerős, korábban is belefutottam már ebbe a cikkbe.

2020. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss de amiket te itt linkleslsz, azokat tegyük fel el is olvastad. Ott kétféle állítást találsz, és az egyiknek hiszel. Akkor épp abba a hibába esel amit nálam kritizáltál, hogy én mindent elhiszek amit olvasok
2020. jan. 7. 23:13
 17/86 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy normális emberek normális írásait is törlik néha itt, vagy rossz helyre teszik át.

De egy ennyire egyértelműen kamu, áltudományos és provokáló ember kérdéseit meg a tudományban hagyják?

Miért nem rakják át legalább a helyére?

A Harmonet olyan szinten égeti magát ezzel, hogy az már fogalom!

2020. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
61%

Jó tegyük fel nem bántalak érte. Nem sok közöd van a tudományhoz, nincs megfelelő alaptudásod ahhoz hogy megértsd a Szkeptikus blog 80 tudományos erejű forrását. Ami bizonyítékokra épül, mérésekre, statisztikákra, modellekre. Nagyon komoly biológiai és biokémiai, anatómiai bizonyíékokra. Sok szakember által nagyon szigorúan ellenőrzött kísérletekkel... és itt jön a lényeg:


Átlátható és bárki által ellenőrizhető adatokkal! Ha akarod bemehetsz az intézetbe és megismételheted a kísérletet ha nem hiszed el.


Az ellenoldal listája pedig nulla. Semmilyen igazolt kísérletet és bizonyítékot nem tudnak felmutatni kb egyetlen egy állítád esetén sem.

Az eredmények reprodukálhatatlanok.

2020. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:

Ez tudomány! Ezért maradhat itt.

Másrészt pedig magáért beszél, hogy a szkeptikus oldalad hozzászólòi között csak egy ért egyet vele. Az is gondolom bennfentes 😂

2020. jan. 8. 01:28
 20/86 anonim ***** válasza:
61%
Magáért beszél az a kb több 100 tudós által írt forrás, ami bizonyítékok alapján döngöli földbe ezt a férget. Nem csoda hogy menekülnie kellett, csoda hogy nem.gyilkosság miatt körözik'
2020. jan. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!