Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen érzés meghalni? Van...

Milyen érzés meghalni? Van olyan akit már hoztak vissza a klinikai halálból?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 12:34
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
34%
János evangéliumából: „Én vagyok az ÚT, az IGAZSÁG és az ÉLET – válaszolta Jézus. – Senki sem juthat el az Atyához, csak általam.
2014. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Wadmalac ***** válasza:

"Másik példa: bolygók keringenek a Nap körül egy fizikai szabály szerint. Ha ezt a vonzási szabályt eltüntetnénk, a bolygók kirepülnének a naprendszerből."

Ehhez a bolygóknak nem kell Keplert olvasni.

Az a feltételezés, hogy az ember isteni útmutatás nélkül nem képes jó lenni, az eredendő bűn dogmájából származik.

Ezt meg én nem fogom elfogadni.

2014. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Wadmalac ***** válasza:

"János evangéliumából: „Én vagyok az ÚT, az IGAZSÁG és az ÉLET – válaszolta Jézus. – Senki sem juthat el az Atyához, csak általam."

Mindig is volt bajom a Biblia szó szerinti értelmezésével. Meg sok nem szó szerintivel is. :)

2014. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Lehet van Isten, nem zárom ki. A Bibliában is vannak okos dolgok. De azért nem kellene ennyire komolyan venni.

Ja még valami! Most szervezek egy keresztes hadjáratot a hitetlen kutyák ellen. Volarex? Na?! ;)

2014. júl. 23. 08:19
 45/51 anonim ***** válasza:
45%
Inkább egy misszióküldetés megszervezésének örülnék jobban, mint egy keresztes hadjáratnak :)
2014. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Nem kell arra sokat várnod... 50 év múlva több lesz a muszlim az euban mint a keresztény...
2014. júl. 24. 06:32
 47/51 anonim ***** válasza:
#46 Sajnos ettől félek én is... De talán mire ide elér, nem az a hörögve ordítozós gyilkolászós típusú iszlám lesz, hanem valami lájtosabb verzió. Mint ahogy a kereszténynek is most egy lájtosabb verziója van ezen a földrészen a néhányszáz évvel korábbihoz képest.
2014. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 Wadmalac ***** válasza:
100%
Szerintem épphogy kellene ide némi (nem túl fanatikus) iszlám, már csak az egyensúly érdekében is. :)
2014. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

Isten őrizzen meg attól minket!

A muszlim társadalmak távolabb vannak istentől, mint bárki más. Mondjuk úgy a pokolhoz edzi meg az embert. :)

2014. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Wadmalac ***** válasza:
100%

"A muszlim társadalmak távolabb vannak istentől, mint bárki más"

Szerinted.

Szerintük meg te. :)

Ez van, amikor a hitet beszennyezi a vallás.

2014. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!