Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ronda dolog az ajándékozott...

Ronda dolog az ajándékozott rokonommal szemben?

Figyelt kérdés

Egy rokonomak könyvet fogok ajándékozni. Még van idő az átadásig, így gondoltam, elolvasom. Párom szerint ez bunkóság.

De semmi nem fog látszódni rajta, én nagyon vigyázok a könyveimre. Tényleg az, akkor is, ha nem derül ki?



2018. aug. 16. 09:19
1 2
 11/18 anonim válasza:
83%
Még mindig jobb egy egyszer átolvasott könyvet adni/kapni, mint egy használt tusfürdőt :D
2018. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg nem illik.

De pl. anyukám, amikor nekem vagy hugomnak könyvet ajándékoz, mindig kiolvassa előtte (hugom mondta, hogy látta egyszer, kb. 20 fokos szögben nyitja ki, úgy skubizza a betűket, hogy ne látsszon, hogy ki volt nyitva:)

2018. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Hát a többsèg szerint bunkóság. De èn bevallom mikor a legjobb barátomnak vettem egy könyvet, elolvastam előtte. Mondjuk ez egy ilyen önsegító könyv volt ès kíváncsi voltam, hogy mègis mit adok oda neki. Megmondtam neki mikor átadtam, hogy elolvastam. Nem haragudott èrte.
2018. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

Azt nem értem, hogy ha te eldöntötted magadban, hogy teljesen rendben van, amit csinálsz, akkor miért kérdezel meg másokat?

A kérdésed végére odaírhatnád legközelebb, hogy csak a helyeslő, bólogató válaszokra vagy kívancsi.

2018. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasnám el.

Általában látszik, hogy olvasták. Vastagabb könyveknél szinte mindig. És olyannál is, aminek nem kemény a borítója.

Persze biztos van olyan is, aminél nem fog látszani. De inkább nem próbálkoznék.

Átlapozni, belenézni nem ugyanaz, mint kiolvasni. Attól tényleg általában nem lesz baja. De azért az olvasás sokszor látszik.

Meg valóban az elv is. Neki vetted, nem magadnak.

2018. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én a legújabb Harry Potter könyvet vettem meg egy ismerősömnek , mikor megjelent. Kollégista voltam , 4 nap után mentem haza. Ki is olvastam az alatt a négy nap alatt , hiszen engem is érdekelt.

Nem fordult még a fejemben , hogy nem kéne. Ugyanolyan állapotban volt a könyv.

2018. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg, ha semmi nem fog latszódni rajta, nincs jelentősége. En ugyan ennek ellenére nem tenném, mert valahogy zavarna a dolog, de nem vagyunk egyformák.
2018. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akár úgyis felfoghatod, hogy csak "lemeózod" a könyvet...
2018. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!