Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyra miért különböző...

Karácsonyra miért különböző ajándékok kerülnek a fa alá, miért nem egyszerűen pénz cserél gazdát?

Figyelt kérdés
A kapott ajándék pénzből aztán mindenki megvásárolhatná vagy megrendelhetné magának azt, amire a leginkább vágyik, amire szüksége van, vagy elkölthetné a boltban élelmiszerre, esetleg a megtakarítását gyarapíthatná vele.

2018. szept. 26. 03:59
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Mert ez benne a meglepetés hogy nem tudod mit fogsz kapni és nem fogod azt gondolni hogy ,, hű most kaptam 10 ezret akkor nekem ez és ez az ajándékom” olyan mintha nem is lenne benne szeretet vagy érzelem sőt az is jobb hogy ,, Ne már nem kaptam egy xboxot hanem helyette csak egy ps2, ez igazságtalanság”
2018. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

20

Túlreagálod.

Senkit nem zavar semmi.

2018. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!