Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mennyi kenyeret vett a családo...

Mennyi kenyeret vett a családod Húsvétra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hosszú hétvégén, nagy dilemma hogy mennyi kenyeret vegyünk előre, mert nem akarjuk, hogy ne legyen ha kell és azt sem, hogy a sok ránkszáradjon. Sajnos most túlkalkuláltunk egy főre 1.5 Kg-ot vettünk, úgyhogy most sonkát kell tormával ennünk főtt étel helyett. Nálatok mi a helyzet?
2015. ápr. 5. 22:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
29%
6 főre vettünk két kilót. Én tegnap este óta összesen 2 szeletet ettem meg. Másfél kiló az rengeteg. Nem rosszból, de tán hízókúrázik a család, hogy 2 nap alatt egy főre másfél kilót számoltatok?
2015. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
24%
Hát mi egy 7-8 kenyeretet elfogyasztottunk.
2015. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Rakjatok be a mélyhűtőbe és akkor ha meg nem leszmáskor elég akk kiveszitek.
2015. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
20%

Semennyit., mindig van a fagyasztóban..

Nálunk 2 főre van 1 kg kenyér, és 6 zsemle..de csak hétfőn leszünk otthon, és keddre kell, plusz, hogy ne kelljen rohanni.

Szülőknél vagyunk, nekik a fagyaztsőban( reggl fél kg-ot vettem ki, így láttam h kb 6 kg kenyér folt benn meg ma reggel, 1-1,5 kg ment el eddig, 6-an vagyunk

2015. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
16%

Pénteken 1 kg kenyeret vettünk, és 5 db kiflit a gyereknek.

4 kg kenyér van a fagyasztóban, úgyhogy nem is gondoltam, hogy kellene még.

Ja, meg amúgy is férjem ma dolgozik, holnap anyóshoz megyünk, és amúgy sem tartunk húsvétot...

2015. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

Mi 4 főre vettünk egy kilót és mindenkinek egy picike kalácsot. Bőven elég három napig. Tegnap is vendégségben voltunk és holnap is ott leszünk. Nem fogy annyi, hogy ne lenne elég.

A maradékot tedd be a fagyasztóba felszeletelve, így akár szeletenként is ki tudod venni, bedobod egy rövidke időre a kenyérpirítóba éppen hogy csak megmelegedjen és olyan lesz, mintha friss lenne.

2015. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk 4 felnőttre van 3 kg, de még csak egy felet ettünk eddig belőle. Ennél azért általában több fogy, de most nagyon kiadós volt az ebéd (azt ettük vacsira is), úgyhogy most van bőven.
2015. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
13%
Egyétek a kenyeret gyerekek kenyeret kenyérrel mindig minden körülmények között tömjétek a kenyeret, meg ne álljatok, csak hízzatok, hízzatok, csak egyétek a kenyeret, a kenyeret, a kenyeret. Ez az egyetlen feladatotok. Ja, de van még egy: EGYETEK KENYERET!
2015. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Miért nem fagyasztjátok akkor le?

Mi vettünk két kis cipót és négy kiflit, négy főre. A hidegtálhoz karikáztam a kifliket, a cipók pedig még mindig nagyrészt megvannak. Az egyiknek a fele fogyott el kb.

2015. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
mi csak kalácsot vettünk, abból 4 darabot, gondolom 1 kg egy darab, és 4en vagyunk rá :) én eddig 4 szeletet ettem, de ugye ebből nem is lehet túl vékonyat vágni szóval gyorsabban fogy.
2015. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!