Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mennyi kenyeret vett a családo...

Mennyi kenyeret vett a családod Húsvétra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hosszú hétvégén, nagy dilemma hogy mennyi kenyeret vegyünk előre, mert nem akarjuk, hogy ne legyen ha kell és azt sem, hogy a sok ránkszáradjon. Sajnos most túlkalkuláltunk egy főre 1.5 Kg-ot vettünk, úgyhogy most sonkát kell tormával ennünk főtt étel helyett. Nálatok mi a helyzet?
2015. ápr. 5. 22:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lett lepontozva mindenki, aki nem vett kilószámra rengeteg kenyeret...
2015. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Semennyit. Egy fél kilós kalácsot vettünk csak, de még meg se kezdtük.
2015. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Nálunk ugyanaz a helyzet most Pünkösdkor. Tele vagyunk megint kenyérrel :(


Ti?

2015. máj. 25. 17:06
 34/36 anonim ***** válasza:
Most nekünk is maradt, vettem 15 zsömlét töltött csirkéhez, de másképp alakult a program, így megmaradt. Holnap-holnapután felhasználom valamibe, úgyis régen volt rakott zsömle itthon:-)
2015. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy nem vettünk, csak 1 kilót, mert van a fagyasztóban.

Tökéletesen ugyanolyan az állaga, mint amikor betettem. Akár magától olvad ki éjjel, akár mikróban 10 perc alatt... (nem tudom, honnan vetted, hogy pép lesz).

És pünkösdöt sem tartunk, ma is dolgozik a férjem...

2015. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Most semennyit nem vettünk.
2015. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!