Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mennyi kenyeret vett a családo...

Mennyi kenyeret vett a családod Húsvétra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hosszú hétvégén, nagy dilemma hogy mennyi kenyeret vegyünk előre, mert nem akarjuk, hogy ne legyen ha kell és azt sem, hogy a sok ránkszáradjon. Sajnos most túlkalkuláltunk egy főre 1.5 Kg-ot vettünk, úgyhogy most sonkát kell tormával ennünk főtt étel helyett. Nálatok mi a helyzet?
2015. ápr. 5. 22:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Apukám 2 darab fél kilósat vett 3 főre, egyik még fel sincs vágva.
2015. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
Mi 2 kg vettünk. + 5 db zsömit Sütöttem 2 házi kalácsot és 1 kg pogit ( mi rengeteget salátát,hidegtálat csinálunk az ünnepre ) A kenyérfélék így hármunknak (2 nő 1 férfi ) keddig lesz elég 😊 Amúgy ez a hízósdi teljesen egyénfüggő. Én kb gebe vagyok pedig tésztát tésztával eszek és péksütit péksütivel 😊 Aki hajlamos a hízásra az Úgyis hízik bármitől ( pl a húgom )
2015. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

2 félkilósat vettem 4 főre, és sütöttem a sonka mellé egy kalácsot. 1 félkilós toastkenyér mindig van a fagyasztóban, úgy tűnik, nem lesz rá szükség, pont kijövünk kedd reggelig (3 jó étvágyú férfiember van a családban.)

A lefagyasztás jó módszer, nekem is bevált.

2015. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Szüleimnél vagyunk, 5 főre vett anyum 1,5 kiló kenyeret, plusz én sütöttem egy kb. kilós kalácsot. A kalácsból nem sok van, de a kenyér alig fogyott eddig..

Mondjuk mi a párommal fél kiló kenyeret 4-5 napig eszünk.

2015. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Mi kenyeret eszünk főzelékhez, sőt mindenféle főt és párólt ételhez, ugyanis az laktató. A 8-as vicces gyerek, de mert még nem éhezett. Ugyanis a kenyér mellett nem lehet éhen halni és a 2. világháborúban sok családtagom éhezett és ebből tanulva, most még a krumplistésztához is azt eszünk, ezért a 2 napra másfélkiló.


Közben tele ettük magunk kenyérrel az ünnepek előtt, hátha elfogy amit számítottunk másfélkiló kenyér és most már ennénk más főtt ételt, mert unjuk, de meg kell enni ezt sajns :S


A kenyér a fagyasztóba péppé megy és senkinek sem lesz kedve megenni. Úgyhogy most sonkával megtormával kell elfogyasztani :/

2015. ápr. 5. 23:22
 16/36 anonim ***** válasza:
60%

Egyet sem... :) Én kalácsot sütök holnapra, egyébként nem eszünk kenyeret.

Én a helyedben szeletekre vágnám, megszárítanám langyos sütőben, majd lereszelném, és lenne egy csomó zsemlemorzsád! :)

2015. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem eszünk kenyeret.
2015. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Nem megy "péppé" a fagyasztóban. Buták vagytok.
2015. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
60%

semennyit, ritkán eszem kenyeret

mélyhűtő meg nálatok is van feltételezem ;)

2015. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
50%
" A 8-as vicces gyerek, de mert még nem éhezett. Ugyanis a kenyér mellett nem lehet éhen halni és a 2. világháborúban sok családtagom éhezett és ebből tanulva, most még a krumplistésztához is azt eszünk, ezért a 2 napra másfélkiló. " minőségi éhezés
2015. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!