Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyon gáz hogy én a szüleimne...

Nagyon gáz hogy én a szüleimnek csak egy képeslapot adok ajándékba?

Figyelt kérdés

Minden nap kikerül legalább három kérdés amiben azt kérdik gyerekek/kamaszok hogy mit vegyenek a szüleiknek karácsonyra.

Én viszont nem kapok zsebpénzt,ha pénzre van szükségem kérek és kapok,nincs előre "legyártva" hogy X hétre/hónapra kapok egy bizonyos összeget. Aztán se szülinapról se semmiről nem spóroltam meg egy vasat sem,így össz-vissz van 1500Ft-om.

Ezen felül semmi kreativitásom,és nem akarok semmi gagyi vackot venni fejenként 750Ft-ért.

Arra gondoltam veszek egy képeslapot,írok bele egy szép idézetet,és megköszönöm azt amit eddig értem tettek,vagy valami hasonló szöveg,tényleg nulla a kreativitásom :D

17/L


2011. dec. 18. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha a szándékot nézzük, nem rossz ötlet. De ha pl. elmennél könyvesboltba, (Alexandra), vannak akciós könyvek, 1500 Ft-ból tudsz is venni kettőjüknek egyet. (pl. album). Vagy pl. CBA-ban, Coopban is vannak olcsó (500 Ft) könyvek.
2011. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
56%
Hát biztos örülnek neki. :D Miért nem nyomtatsz ki képek és keretezteted be esetleg még pluszba?:D Rólad egy képet vagy egy családi képet?
2011. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Szerintem nem.Mivel nem az a fontos, hogy mennyit költesz az ajándékra, hanem hogy szeretettel add.

19L

2011. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de szerintem tényleg gáz. Nem hiszem el, hogy legalább a képeslapot nem tudod te saját magad elkészíteni nekik - az én óvodás meg kisiskolás gyerekem tud ilyet csinálni.

Egyszerűen veszel hullámpapírt, kivágsz valami karácsonyi motívumot, ráragasztod. A hobbi boltokban rengeteg ötletet találni. A szép szöveget meg akár bele is nyomtathatod.

2011. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
ha saját szavaiddal irod le hogy mennyire örülsz hogy ilyen szüleid vannak,és hogy velük boldog a karácsonyod,akkor az elég megható.
2011. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ez kicsit olyan, mint amikor valakinek nincs ötlete, nem elég kreatív, és odaadja a pénzt egy borítékban.


Személytelen, ötlettelen, se időt, se energiát nem fektettél bele igazán.

Ilyen ajándékok akkor születnek, mikor valaki 24-én, zárás előtt két perccel esik be a boltba.


Bocs, de én egy zeneválogatásnak, egy családi képekből összerakott montázsnak, mosogatásra szóló kuponoknak, vagy bármilyen ingyenes "gagyi vacaknak" jobban örülök, amin látszik a készülődés, a befektetett energia, mint egy képeslapnak. :(

2011. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a képeslap szörnyű.Jó,hogy nem az ajándékokról kell ,hogy szóljon a karácsony,de kicsit több energia ráforditással tudsz készitnei ötletesebb és szeméylesebb ajándékokat.Pl válogatás cd,dvd,készithesz rá boritót,házi készitésü zsaloncukor,aprósüti ,veszel egy dobozt,dekopázs (fogalmam sincs,hogy irják) technikávla kidiszited,bele selyempapir a sütikkel.. régi órából kiveszed az óramüvet,bakelitlemez vagy cd az óralap,ezt is lehet szépen és igényesen dekorálni

gyertyát is egyszerüen és olcsón készithetsz. Fürdősó pl anyukádnak, tengeri nagyszemű sót ételfestékkel szinezed,veszel illóolajat és rácsöpögteted,egy szebb üvegbe belerakod és kész is.

2011. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
92%
17 évesen már tudnod kéne előre tervezni. Ha csak 200-300 Ft-ot tettél volna félre év közben, nem lenne gondod. Szerintem inkább az a "gáz", hogy egy héttel karácsony előtt kezdesz agyalni rajta. Egyébként nem csak "gagyi" vackok vannak pár száz Ft-ért, csak venni kéne a fáradságot és körülnézni. Vagy az sem megy?
2011. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Az első válaszolóval egyet értek,és még másokkal is,akik ötleteket adtak. Tényleg nem jó a képeslap.
2011. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Veszel két üveg olcsóbb, de jó bort (egy fehér száraz, egy édes vörös, pl.), leáztatod a címkét, és nyomtatóval csinálsz rá újat, személyeset. Kézügyesség nem kell hozzá, és kb. 800 forintból megvan.


Ha akarsz, ennyiből is tudsz ajándékot venni, mert nem az érték számít, hanem hogy gondoltál rájuk.

Bocs, de nem egy négy éves ovis vagy, akitől ari, ha ad egy képeslapot, bár ők is már saját kezűleg készítik.

2011. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!