Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyon gáz hogy én a szüleimne...

Nagyon gáz hogy én a szüleimnek csak egy képeslapot adok ajándékba?

Figyelt kérdés

Minden nap kikerül legalább három kérdés amiben azt kérdik gyerekek/kamaszok hogy mit vegyenek a szüleiknek karácsonyra.

Én viszont nem kapok zsebpénzt,ha pénzre van szükségem kérek és kapok,nincs előre "legyártva" hogy X hétre/hónapra kapok egy bizonyos összeget. Aztán se szülinapról se semmiről nem spóroltam meg egy vasat sem,így össz-vissz van 1500Ft-om.

Ezen felül semmi kreativitásom,és nem akarok semmi gagyi vackot venni fejenként 750Ft-ért.

Arra gondoltam veszek egy képeslapot,írok bele egy szép idézetet,és megköszönöm azt amit eddig értem tettek,vagy valami hasonló szöveg,tényleg nulla a kreativitásom :D

17/L


2011. dec. 18. 16:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Az előbb a mamád ugyanezt kérdezte egy másik helyen:

Gond-e, ha a 17 éves lányának csak egy képeslapot ad, ráírja, hogy mennyire szereti, és örül, hogy ilyen nagyszerű lánya van ......

Persze, egy-egy oda-vissza, gond egy szál se!

Mit szólsz hozzá????

2011. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azért is mentem el diákmunkára, és gyűjtögettem a Karácsonyra, mert tudom hogy a szüleim folyton csak értünk, lányaikért dolgoznak, és soha nem vesznek maguknak semmit, amire vágynának. Ilyenkor legalább talán egy kis örömöt okozok nekik azzal, hogy tudom olyat kapnak, amit szeretnek.
2011. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

16.30----> Nem szólnék hozzá semmit,kérdezték anyuék mit kérek karácsonyra megmondtam hogy nem kérek semmit,mindenem megvan,tényleg nem lehet panaszom...

Az meg megint más ha a szülő azért vesz egy képeslapot mert csak ennyit engedhet meg karácsonykor...


Másrészről köszönöm a válaszokat,írtatok néhány ötletet,lehet akkor bevetem valamelyiket :D

2011. dec. 18. 16:48
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó.Veszel két dobozt(1 kicsit,1 db 760 ft) és te magad kidíszíted,strasszkövekkel,és ha marad pénzed,megvheted a szép képeslapot,és esetleg összedobhatsz egy verset amit te találsz ki,vagy itt a gépen keresel verset,de nem muszáj leírnod,meg is tanulhatod,és érted,az a lényeg hogy te fáradtál vele,és így érzik majd hogy szereted őket.Sok sikert,és bocs ha hosszú a szövegem.....
2011. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
pardon,nem 1 kicsit,hanem 2-t
2011. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
kereshetek neked verset ha akarod....
2011. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tessék:

Weöres Sándor: Szép a fenyő


Szép a fenyő télen-nyáron,

sose lepi dermedt álom:

míg az ágán jég szikrázik,

üde zöldje csak pompázik.


Nagykarácsony immár eljő,

érkezik az új esztendő.

Míg a mező dermed, fázik,

a zöld fenyves csak pompázik.


2. Karácsonyfa, Karácsony,

Ezüst dió zöld ágon.

Csilingelő csengettyű,

A fenyőfa gyönyörű.

Csillagszóró, gyertyafény,

ég a fenyő ünnepén.

2011. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kösz annak,aki lepontozott amiért írtam egy csomó olcsó ötletet.. rohadjon meg aki ilyen rosszindulatú f@sz
2011. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én visszapontozlak,ha akarod.
2011. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tessék Boldog Karácsonyt
2011. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!