Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyon gáz hogy én a szüleimne...

Nagyon gáz hogy én a szüleimnek csak egy képeslapot adok ajándékba?

Figyelt kérdés

Minden nap kikerül legalább három kérdés amiben azt kérdik gyerekek/kamaszok hogy mit vegyenek a szüleiknek karácsonyra.

Én viszont nem kapok zsebpénzt,ha pénzre van szükségem kérek és kapok,nincs előre "legyártva" hogy X hétre/hónapra kapok egy bizonyos összeget. Aztán se szülinapról se semmiről nem spóroltam meg egy vasat sem,így össz-vissz van 1500Ft-om.

Ezen felül semmi kreativitásom,és nem akarok semmi gagyi vackot venni fejenként 750Ft-ért.

Arra gondoltam veszek egy képeslapot,írok bele egy szép idézetet,és megköszönöm azt amit eddig értem tettek,vagy valami hasonló szöveg,tényleg nulla a kreativitásom :D

17/L


2011. dec. 18. 16:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kaptam zsebpénzt soha. Úgy voltam, mint te....ha kellett valamire, kaptam. Ám amikor jött a karácsonyi időszak, olyan novembertől, elkezdtem a kapott kis pénzikéből félrepakolgatni.

Például, ha mész moziba, és kapsz rá pénzt, akkor megveszed a jegyet és beülsz a filmre, ám amit a kis kukoricára költöttem volna, meg kólára, azt szépen félretettem. stb. stb....


Ne értsen félre senki, nem az ajándék értéke a fontos, de egy bolti képeslapon állatira látszik, hogy sem pénzt, sem időt nem szándékoztál rászánni a szüleid ajándékára....17 évesen már nem vagy kisgyerek. Még csak kamasz sem, egy év és felnőtt vagy (kor szerint). Én a képeslapot inkább megcsinálnám, vagy:


elmész egy DM-be, Rossmannba, és anyukádnak választasz egy Miss Sporty lakkot, vagy rúzst, mert azért gondolom, van rá egy fogadásom, SAJÁT magadnak vettél már ilyeneket....

vagy éppen egy bizsu ékszert, vagy apudnak-anyudnak egyforma bögrét.

De a bekeretezett kép is jó ötlet.


Hiába nem az ajándék a fontos, de azért ne a végletekben gondolkozzunk már.....az is durva, hogy már a 10 éves is ezresekért akar vásárolni, de az is, hogy egy majdnem felnőtt nő kétszáz forintnál és 5 percnél többet nem akar a szüleire szánni.

2011. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!