Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én utálom a karacsonyt?

Csak én utálom a karacsonyt?

Figyelt kérdés

annyira nem szeretem, állandoan utazgatni kell a rokonokhoz. sz én szüleim itt laknak 20km az oké is hiszen minden héten átmegyyünk, de a párom szülei vagy 300km re laknak és 3-4 órás ut.

ne is az ut hosszuságával van gond hanem hogy teljesen felborul a napirendünk, mert mindig azt kell és ugy kell csinalni ahogy a párom anyja mondja...

ovonő és ez elég ok neki hogy másképp kell csinalni...

utálok elmenni bárhova is más is van igy ezzel?

15 hós a lánykám és ez a második karacsony és 3 napot leszünk ott... van valami tulésési tipetek a karacsonyra? mert az most jol jönne.

legszivesebben azt mondanam nem megyünk és kész. jöjjenek ök ha akarnak.

De nem, nég a kiscsaj elsö szülinajára se jöttek le hozzánk, mert volt más dolguk.

esküvönk augusztusba volt de nem tudtál volna ugy rendezni a dolgaikat hogy mindkét szülö ott legyen a páromnak.


2011. dec. 22. 10:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én tuti nem mennék a helyedbe millió 1 ok van amit ki lehet találni oldják meg ők nekik nincs olyan gondjuk, hogy kisgyerekhez kell alkalmazkodni.Ne utáld a karácsonyt mert szép ünnep inkább állj a sarkadra és csináld úgy, hogy ez a ti ünnepetek legyen.
2011. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak aezt a részét utálomhogy utazgatni KELL! és azt kell csinalni amit ők mondanak! nem lehetne csak egyzser hogy itthon maradjunk és itt várjuk a családtagokat???
2011. dec. 22. 10:25
 3/12 anonim válasza:

Ha annyira utálsz menni, ne menj!

Én legalábbis így tennék. Nekünk is mindig "kötelező" volt menni, mindig megfogadtam, hogy mostmár nem megyek, mégis mentem, páromra való tekintettel (én anyósom is óvónő..:)....egyszer aztán jól felhúztam magam egy dolog miatt, és hál'Istennek akkor be tudtam tartani az ígéretemet. Büszke vagyok magamra, még ha csak apróság is :D, de sokkal nyugodtabb lettem...:)


A karácsony különleges alkalom, ha erre-arra való tekintettel mentek, akkor mondd, hogy 1 nap és slussz. Dolgod van (am az én anyósom már nyugdíjas, de neki mindig annyi, de anniy dolga van, én meg itthon vagyok egyedül a babával, de nem csinálok semmit...szóval...hagyjuk!),

amikor bemérgeltem magam és nem mentem azt modntam, amit ő is szokott, kedvesen: "Egy háziasszonynak mindig van mit csinálni, tetszik tudni, hogy van ez, sajnálom, majd megyünk legközelebb, ha ráérek..."


Érdekes módon,a zóta ők is el tudnak jönni. (Am tökjó kocsija van, meg minden, jö-megy állandóan, vásárolgat, cska ide nem jutott el eddig....:/)

2011. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mindent lehet csak elhatározás kérdése:)
2011. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Bocsi, a betűkihagyásokért, keverésekért, gyorsan írtam, mert itt volt a párom :DD
2011. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nem mennék. Menjenek ők, és mi történik, ha nem mennek, semmi. Békés, boldog Karácsonyotok lenne hármasban.

Én sokkal messzebb lakom a családtól, külföldön, de már előre szóltam, hogy az első szülinapra nem megyünk haza. Bárkit szÍvesen látunk, itt aludni külön szobában tud, de én most jobbnak látom nem hazamenni. Persze van puffogás, de el kell fogadniuk.

2011. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen...az lenne a legegyszerübb. az lenne a legszebb ha az én szülkeim és a a párom szülei legalabb karacsonykor együtt lenne az egész család. lenne hely ahol aluhatnának szoval ez nem akadály
2011. dec. 22. 10:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy ezzel így! :)

Most nálunk lesz tartva a karácsony, szenteste itt lesz mindenki... Sógornőm az élettársával és a gyerekeikkel, sőt még az élettárs anyja+bátyja... Szóval 11 ember fog összegyűlni, és nekem semmi kedvem ehhez. Nálunk az volt a megszokott otthon, hogy csak mi, a család vagyunk. Itt meg... :(

Állj a sarkadra, és mondd meg, hogy nem mentek, ha fontos nekik, hogy együtt karácsonyozzatok, akkor menjenek ők, hisz nektek ott van a kicsi lány. Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

2011. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele, mennünk kell sajnos. de azt kitötöttem hogy jövre én ki nem teszem a lábam karacsonykor megfözök kitakaritok jönnek jönnek, nem jönnek nemm jönnek. Lehet hogy állapotos leszek addigra és nagyon nincs kedvem utazgatni. Igy se pedig már nem annyira pici a lánykám de megterhelő arrol nem beszélve hogy az utiköltés se olcso 20 ezer csak arra hogy utazzunk.. tudnám másra is költeni... elég fél évente egyzser elmeni arra aztan ennyi.
2011. dec. 22. 11:57
 10/12 anonim válasza:
Mi anyósomékkal lakunk,szüleim 200kmre,de én azt mondtam h idén nem utazgatunk. pont amiatt amit te is irsz. nekünk 17 hós a kislányunk. jöjjenek látogassanak meg ha kiváncsiak ránk.
2011. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!