Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én utálom a karacsonyt?

Csak én utálom a karacsonyt?

Figyelt kérdés

annyira nem szeretem, állandoan utazgatni kell a rokonokhoz. sz én szüleim itt laknak 20km az oké is hiszen minden héten átmegyyünk, de a párom szülei vagy 300km re laknak és 3-4 órás ut.

ne is az ut hosszuságával van gond hanem hogy teljesen felborul a napirendünk, mert mindig azt kell és ugy kell csinalni ahogy a párom anyja mondja...

ovonő és ez elég ok neki hogy másképp kell csinalni...

utálok elmenni bárhova is más is van igy ezzel?

15 hós a lánykám és ez a második karacsony és 3 napot leszünk ott... van valami tulésési tipetek a karacsonyra? mert az most jol jönne.

legszivesebben azt mondanam nem megyünk és kész. jöjjenek ök ha akarnak.

De nem, nég a kiscsaj elsö szülinajára se jöttek le hozzánk, mert volt más dolguk.

esküvönk augusztusba volt de nem tudtál volna ugy rendezni a dolgaikat hogy mindkét szülö ott legyen a páromnak.


2011. dec. 22. 10:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
de én imádom a karácsonyt! nagyon vártam már:)
2011. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én sem díjazom, hogy egy 10 hónapossal autózzuk át a fél országot, de sajna ez van. Anyósék már nem utaznak ennyit, közel vannak a 80-hoz. Így marad az, hogy mi megyünk.

Általában 3 napra megyünk, de most 5!! nap lesz. Ezt azért kellett így alakítani, mert én közöltem, hogy hétfőn márpedig csak ebéd után vagyok hajlandó elindulni. Anyósnak annyira nem tetszett, hogy így csak késő délután érünk oda, de én a gyerek érdekeit nézem. Márpedig csak egyszer alszik már, ebéd után, így akkorra időzítjük az utazást. Így ha nem is az egész utat, de a 2/3-át tuti nyugodtan végigalussza, és ki is piheni magát.

És emiatt mondta a férjem, hogy jó, de akkor csak pénteken jövünk haza. :S

Ami miatt még nem szeretem, hogy iszonyat hideg van anyóséknál. Mert oké, hogy akkor fűtenek, ha ott vagyunk, de azért a hónapok óta hideg falak nem melegszenek át csak úgy pikk-pakk. Szóval a gyerekre bent is vastag ruha, vinni a komplett itthoni ágyneműt... Á, már most ki vagyok. Mert anyósékkal nincs baj, jó fejek, de ez az utazás engem is kikészít. Ráadásul tuti, hogy a 3. napra a lányom kiborul, mert nem bírja az idegen helyet, meg ha "idegenekkel" van körülvéve. Márpedig neki hiába a nagyszülei és egyéb rokonai, idegenek, mert 2-3 havonta látja őket.

De azért a karácsonyt szeretem. 24-én jönnek tesómék, meg apukám, 25-én pedig a családom többi része összegyűlik a nagynénéméknél. Én ebből a 2 napból próbálok erőt meríteni a többihez. :D

2011. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!