Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor miben vagy...

Karácsonykor miben vagy otthon? Tréninggatyó, kisestélyi, otthoni ruha, stb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 21:08
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
93%
Kényelmes otthoni gönc. Miben kéne lenni? Nagymamám is nálunk szokott lenni, ő is átveszi az utazó elegánsabb ruháját otthonkára, mit feszengjünk egymás közt?
2011. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
69%

Én mindig elegánsan öltözök.

Ma voltam kozmetikusnál és a véletlen folyamán fodrászhoz is eljutottam, szóval ezekre már itthon nem kell nagy időt fordítanom, csak megfürdök, sminkelek, felveszek valami elegánsat (mondjuk én mindig elegánsban vagyok, nem bírom elviselni a farmert) és ennyi :)

2011. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nálunk szenteste van a nagy vacsora jönnek a gyerekek mindenki elegánsan van felöltözve /nem kisestélyi/ aztán 1 ső és 2-ik nap már ez nincs, lazán és kényelmesen vagyunk otthon.
2011. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim válasza:
82%
Valami csinosabb ruhát szoktunk ilyenkor mindannyian felvenni, elvégre ünnep van :)
2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
80%
Én sem öltözök ki, csak amíg "muszáj" a fényképek miatt. Nem fogok a családom előtt, itthon, a szeretet ünnepén ünnepi ruhában feszengeni.
2011. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
45%
Ha otthon lennék, akkor házi ruha (minek kiöltözni, se vendég, se ünnepség, se semmi nem lenne), de mivel pároméknál leszek, ezért ki kell öltözzek.
2011. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
73%
Otthoni ruhába (póló+melegítőnadrág). Utálom az egészet, szóval semmi értelme kiöltözni. A szüleim sem teszik. Ha vendégségbe megyünk, akkor farmer+pulcsi. Ennyi.
2011. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
73%

Én csak azt nem értem, hogy egy szebb ruha, elegánsabb felső miért rögtön feszengést hoz ki az emberekből?

Többen is írták, hogy nem fognak otthon feszengeni.

Persze, ha kényelmetlen...

Én elegánsabban fogok kiöltözni, mint a mindennapokon, de attól még tökéletesen kényelmesen fogom érezni magam benne. Nem tűsarkúra meg olyan szoknyára kell gondolni, amiben leülni sem lehet.


Nálunk nagy vendégség lesz, ezért a "felhajtás".

2011. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk kinek mi az otthoni. Nekem nincs lyukas, pecsétes itthonim, csak normális.

De az ünneplő... a karácsony egy meghitt, családias ünnep. A családom ismer, tudja milyen vagyok, nem kell előttük eljátszanom a vörös szőnyeges bevonulást, csak azért, mert egy feldíszített fa áll a sarokban.

2011. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
58%
Én csinosabb ruhában szoktam lenni, de nem kisestélyiben. Idén egy fekete pamut miniruhában leszek. Csinos, elegáns, nem az a hétköznapi itthoni ruha, de kényelmes, nem kell majd feszengenem. Miután otthon vége az ajándékozásnak és a vacsorának a barátainkkal elmegyünk bulizni. Ez a ruha oda is tökéletes lesz, már csak egy magassarkú csizma kell. Én szeretem, hogy ki szoktunk kicsit öltözni ilyenkor. Meg nálunk a szülinapi ebédekhez is mindig kiöltözik a család, nem csak mackóba ünnepeljük a másikat. 17/L
2011. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!