Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor miben vagy...

Karácsonykor miben vagy otthon? Tréninggatyó, kisestélyi, otthoni ruha, stb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 21:08
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
82%
farmerben és az új kimonómban
2011. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
36%
mivel szenteste mindig elmegyünk nagymamámékhoz egy fél órás látogatásra, ezért egyértelműen nem melegítőben szoktunk lenni, de aznap ki sem öltözünk, csak az utxai viselet. másnap a nagy családi ebédre azért a fiúk ingben mennek, mi meg valami szebb ruhában (nem kisestélyi, de mondjuk szoknya)
2011. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
82%

szerintem egyik sem cikibb a másiknál (otthoni/csiniruha). Az annál inkább, hogy valaki képes lenézni a másikat emiatt. Én simán egyet értek mindenkivel, és nem szabadna különböző szokások miatt lenézni egymást... :(

Hogy választ is adjak: A mi családunk elég szétszórt, mamáék, anyáék és apáék, akik különböző időkben esnek be egy órára karácsonykor, így mi ketten a párommal fényképezhető ruhában leszünk. Estefelé, ha mindenki megtette nálunk a köreit, lehet valami mást húzunk, de nem hétköznapit. Például én gondolkodom rajta, hogy egy ezer éves ünneplőmet felveszem, mert vicceslenne újra magam abban látni. De mindenkinek szabad joga eldönteni, hogy mihez van kedve...

23N

2011. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
54%

"Végig olvastam és le is döbbentem a válaszokon!

...és még csodálkoznak egyesek, hogy miért neveznek minket BALKÁNNAK !!

(De ez sem teljesen helyén való, mert még ott is megadják a módját!!)


Aki KARÁCSONYKOR, SZENTESTE az ünnepet és a családtagjait sem tiszteli annyira, hogy nem egy ócska kitérdelt tréningruhába ül a szépen megterített és feldíszített asztalhoz, az nyugodtan szégyellheti magát!!!!!"


Ez nem USA! Nem amcsi, a majmolt nyugat, ahol rénszarvasos pulcsiban jinggle bells-t énekjünk és pulykát zabálunk arany étkészlet mellett. Ha otthon vagyunk, sok finom kaja van, farmer kb. az első 5 perc után feszítene, jönnének a gázok... az ünnepi ruhába belefőnénk, alig lehetne benne mozogni. Kínban ülnénk a családtagokkal szemben, az a jó? Ha valakinek a ruhától lesz hangulata és karácsonya, nem az összegyűlt szeretteitől, akkor az szégyellje magát, én meg mélységesen sajnálom!

2011. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
60%

Akik itt pattognak a melegítő miatt.

Na most köszi, de a 20 perces ajándékozásra meg az ugyanolyan szintű ebédre, mint a vasárnapi, biztosan nem fogok valami szoknyában meg magassarkúban, sminkben és belőtt hajjal, csinos felsőben feszíteni. Nálunk ebből áll a karácsony, semmi egyéb. Nincs közös full of terített asztalnál vacsorázás, közös fényképezés, társasjáték, karácsonyi zenehallgatás. Semmi. Délbe ebéd, mindenki vissza a szobájába, délután ajándékozás, mondom kb. húsz perc, és szintén mindenki vissza a szobába. Ennyi történik nálunk, erre felesleges a pucc.

2011. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim válasza:
63%
Szartaposo, munkasgatya meg lajbi, kockas ing.
2011. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
85%

Hát, elég gusztustalan emberek vagytok.

Annyit írtam, NEKEM kényelmetlen lenne, erre már lelki szegény lettem. Gyönyörű. Miért kell a másikat lenézni? Engem nem érdekel, ha a szomszéd nagyestélyiben állja végig az ünnepet, de ő se nézzen le engem.


Ti befogtok hozzánk nézni, hogy miben vagyunk? Karácsonykor a ruha teszi az embert?

Boldogabb lesz a karácsonyotok, hogy lealáztatok pár embert?

2011. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
88%
Engem is lealáztak :D Mindegy. =D
2011. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
50%

Én pl. kiöltözős vagyok, nem is aláztam senkit, erre ez a sok nem kiöltözős nem lealázott azzal, hogy lepontozott. Fújj! :D

Az előbb 1 órája még több, mint 70%-os voltam, erre most csak 50.

Szóval ne gondoljátok különbnek magatokat.

Igaz, ezt nem tudom bebizonyítani, de nem pontoztam le senkit, egyetlen válaszra nyomtam félig hasznosat, a 4. oldalon. És többekre hasznosat.

2011. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
36%

11:56-os parasztnak

Azt írtad:

"Ez nem USA! Nem amcsi, a majmolt nyugat, ahol rénszarvasos pulcsiban jinggle bells-t énekjünk és pulykát zabálunk arany étkészlet mellett.

Ha otthon vagyunk... kb. az első 5 perc után feszítene, jönnének a gázok."


Ha nálatok abból áll a karácsony, hogy csengettyűszó helyett közösen "gázt" eregettek,

akkor ti énekeljétek inkább a "fin*gó-bellt" !!

2011. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!