Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor miben vagy...

Karácsonykor miben vagy otthon? Tréninggatyó, kisestélyi, otthoni ruha, stb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 21:08
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
59%
A szép ruháktól miért feszengtek? Attól hogy valami nem melegítőnadrág, még nem feltétlen kényelmetlen is. Én sokkal jobban érzem magam úgy általában, ha rendesen fel vagyok öltözve emberek között, akár csak a szüleim előtt is. Nem tudom, nekem az otthoni melegítő + póló öltözet egyenlő azzal hogy egész nap az ágyban fetrengek és nem csinálok semmit. Amikor már valami történés is van, nem csak lazulós nap, akkor inkább felöltözök.
2011. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
73%

Nekem csak azért furcsa a kinti ruha otthon, mert az koszos.

Például a farmer. Szerintem kevés embernek van kifejezetten otthoni farmere. Amit CSAK otthon hord. Lehet, hogy velem van a baj, de első dolog, ha hazajövök, hogy átveszem a nadrágomat, mert nem fogok leülni sehova abban, amiben a metrón is ülök.

Nem feszengős, csak kényelmetlen (számomra).

2011. dec. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
65%
A legszebb ruhámban, fülbevaló, szép harisnya, cipő, smink
2011. dec. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van otthoni farmerem. Igazából ez az egyetlen itthoni nadrágom. :) De utcára is felvehetném, semmi baja, jó állapotban van. Csak ezt kineveztem itthoninak.

Én pl. melegítőnadrágban nem tudnék itthon lenni. Azt már slamposnak érzem egész napra. Abban csak futni megyek el. Vagy ha lenne kert, akkor mondjuk abban végezném a kerti munkát.

Most egyedül leszek karácsonykor, nem öltözök ki egyáltalán, de ha nem így lenne, akkor csini lennék, vagy egy nem farmer nadrág lenne rajtam alkalmi felsővel, ünnepi frizurával, pici sminkkel, kiegészítőkkel, vagy szoknya + felső, vagy ruha.

2011. dec. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
65%

Előző vagyok. Csak a gyerekek és a párom van, de mi a tűsarkút is felveszsük, és egész este abban vagyunk.

Én szeretek szép lenni, nem érzem magam kényelmetlenül: ellenkezőleg:élvezem. És olyan ruhát vagy összeállítást is felvehetek, ami máshová túl merész lenne. Van pl egy halvány rózsaszínű, ezüst szállal átszőtt, mangó mintás kabátruhám. Gyönyörű, de nincs olyan hely, ahová fel lehetne venni.Viszont itthoni ünnepre ideális. Van egy csomó ilyen ruhám, pl selyem törökbugyogó kaftánnal. Az is gyönyörű. Gyönggyel kivarrt bársonycipő. Fltteres mini.

2011. dec. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
33%

Végig olvastam és le is döbbentem a válaszokon!

...és még csodálkoznak egyesek, hogy miért neveznek minket BALKÁNNAK !!

(De ez sem teljesen helyén való, mert még ott is megadják a módját!!)


Aki KARÁCSONYKOR, SZENTESTE az ünnepet és a családtagjait sem tiszteli annyira, hogy nem egy ócska kitérdelt tréningruhába ül a szépen megterített és feldíszített asztalhoz, az nyugodtan szégyellheti magát!!!!!

2011. dec. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
55%

35-37/38vagyok, én is megdöbbentem.

Csak abban bízom, hogy ugyanennyien felöltöznek, csak ők nem válaszoltak. És az a fura, hogy én alig várom, hoyg legyen alkalmam valami szépet, ritkán viseltet felvenni. Mi a jó a megszokott hétköznapi ruhában? És az ünnep nem úgy ünnep igazán?

Én akkor is felöltözöm, ha csak egy teára várok valakit - bár akkor papucsban vagyok. Szép papucsban. De karácsonyra cipőt húzok.

Sokszor itthon szilveszterezünk. Arra is ugyanannyit sminkelek, és ugyanannyiszor öltözöm át, míg meglelem a megfelelőt mintha elmennék. Én szeretek tetszeni, másrészt sokkal ünnepélyesebb. Ha egyedül karácsonyoznék, akkor is ünneplőt húznék, max. kevésbé szexit

2011. dec. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
26%

Mi a párommal a közös ebédhez is szabadidőbe megyünk.És akkor mi van?Mi azt szeretjük,baj?Melegítőbe leszek,ami nem szakadj,nem piszkos,és még kócos sem leszek.

Sőőőt,melegítő ide vagy oda,lesz rajtam minimális smink és körömlakk is.

A melegítőnaci nem egyenlő a tramplissággal :D

2011. dec. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen-, van olyan lehetőség, ki mit szokott meg, kinek milyen az igényszintje.Mi úgy nőttünk fel, hogy mindig terített asztalnál ettünk a hétköznapokban is. Karácsonykor a terítés-, a vacsora is különlegesebb így mi is ehhez illő ruhában ülünk az asztal köré. Ez nem estélyi ruha, de nem is szabadidőruha.Frissen mosott, vasalt, kényelmes, és éppen egy színházba is elmehetnénk benne.
2011. dec. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim válasza:
87%

Én szívesen kiöltöznék, ha nem is kisestélyibe-tűsarkúval, de valami csini ruhába, amibe pl. egy étterembe is mennék.

De sajnos a párom az a tipikus szakadt melegítőgatyás fazon, abszolút nem érdekli, hogy mi van rajta, én meg kivagyok tőle!

De mindegy, idén leszarom, felveszek egy cicanacit egy tunikával, sminkelek és megcsinálom a hajam, a gyerekekre is inget adok, meg normális nacit, ő meg égjen saját maga miatt majd a fotókat látván :)

Mondjuk, nálunk nem lesz vendégsereg, csak 4-en leszünk szenteste. De akkor is: melegítőt tudunk hordani egész évben, 1 napot igazán kibírhatna.

2011. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!