Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor miben vagy...

Karácsonykor miben vagy otthon? Tréninggatyó, kisestélyi, otthoni ruha, stb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 21:08
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt a csinosabb ruháimba egy karácsonyi zabálás után nem férnék bele, másrészt nincs kedvem azt leenni.. Így én farmer és felső.. Nekem nem attól ünnep az ünnep, hogy kiöltözöm.
2011. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
58%
Nem idegesít, csak nem értem meg, hogy minek. Operába, színházba, munkahelyi vacsorára, buliba kiöltözni oké, de most otthon társasozni a családdal.. minek?
2011. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező, Válaszolók!


Mindenkinek kívánom, hogy azt vegye fel, amiben jól érzi magát! Üdv, Boldog karácsonyt Mindenkinek!

2011. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert ünnep van, én így szeretem.

De attól mert más mackóban szeret lenni miért kell lepontozni azt, aki nem?

A kérdésre tökéletes válasz mindkettő,az otthoni melegítősök meg bőszen pontozgatnak mindenkit. Kb. ugyanez van szegény gazdag, diplomás szakmunkás témánál is. Mindig az pontoz le, aki magát kényelmetlenül érzi..

2011. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
48%

A "mackónadrág" is lehet olyan csinos,mint egy farmer+szebb felső!

Gondolj csak bele,nem tudod milyen minőségü az a mackónadrág.Lehet éppenséggel a zoknitól a melltartóig az a laza öltözet csupa márkás is nem???

Azt ne mondjátok hogy a márkás szabadidő gáz karácsonykor...ez az egyik.

A másik meg az,hogy senkinek semmi köze hozzá hogy mibe vagyok karácsonykor.Akár bugyiba is lehetek családközt ha ott az természetes nem?

A család elött nem kell játszani az eszünket,úgy is jobban tudják milyenek vagyunk,mint bárki más.

Hiába öltözöl ki azon az estén mint egy királynő,ha a hétköznapokon "ugyanolyan szürke egér" vagy mint a többi ember.Miért lenne másképp azért mert karácsony van?

ez a szeretet ünnepe,elég baj ha arról szól hogy mit veszünk fel.Nem a divat ünnepe ez...

2011. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
93%
Boldog Karácsonyt, kellemes ünneplést mindenkinek holnapra! Akárhogy is öltöztök fel! :)
2011. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:
82%

Pofám leszakad. Nem baj, én ilyen igénytelenül érzem jól magam karácsonykor. Sajnos inkább a családdal foglalkozok, minthogy kisminkeljem magam az 5 fős ünnepi vacsorához. Sajnos inkább valami kényelmes itthoni cuccot veszek fel, amibe tudok szaladgálni normálisan a gyerekek után.


Sajnos nálunk nem az ünnepi ruha adja meg a hangulatot! SAJNOS!

2011. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
77%

Jelentem a kedvenc otthoni piros pólóm van rajtam amire az van hímezve, hogy The Unforgettable Woman és hozzá egy laza, selymes hópiheféle mintás fekete ( a pihák fehérek) naci, alatta cicanaci, mert boltból hazajőve nem vettem le. Hajam szét, smink nuku, a párommal az előbb koccintottunk, hamarosan vacsi és jól érzem magam.

Üdv, 23N

2011. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
7%

Így külön-külön elmegy a felső meg a nadrág, de együtt...

Valami összeillőbbet nem találtál?

2011. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!