Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek is durva, ha...

Szerintetek is durva, ha valakinél a karácsonyi vacsora szenteste palacsinta és (házi készítésű) pizza?

Figyelt kérdés
Mert a gyerekek azt kérik, a tágabb családnál meg úgyis esznek rendes karácsonyi ételeket.
2014. dec. 23. 09:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, elírtam: úgy akartam írni, hogy az indokolatlan nagytakarításokról nem is beszélve
2014. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Ezek nem az én hagyományaim, értékeim, hanem mindenkié (kéne hogy legyen).

Szívesen főznék nekik én magam, ahogy a saját gyerekeimnek sütők-főzök is, de nem vagyunk olyan viszonyban a családdal.

2014. dec. 23. 10:03
 13/37 anonim ***** válasza:
97%
#10-esnek igaza van. Amikor anyum még fiatalabb volt, mániákus módon takarított (és takaríttatott) karácsony előtt, sütött-főzött, minden szenteste napjára borítékolható volt egy összeveszés. Viszont egy ideje lekakilja a dolgot, és ha nincs is 80 féle menü, csak hortobágyi palacsinta, amit előtte napokban az öcsémmel mi legyártunk, meg házi pizza, amit kb. semmi összedobni, sokkal békésebb hangulatú a karácsony. Úgyhogy én azt mondom, az legyen a hagyomány, hogy békésen töltjük a karácsonyt, ne az, hogy minden "szabálynak" megfeleljünk.
2014. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de en ki nem alhatom a toltott kaposztat, halaszlevel, makosgubat es hasonlo "kotelezo" karacsonyi eteleket. Mellesleg semmi kozuk a hagyomanyhoz. Nalunk olyan etelek lesznek, amit mindenki szeret.mennyi
2014. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
84%
12: Miért is kellene, hogy mindenkié legyen? Krisztus születésének ünneplésére hol előírás a bejgli meg a töltött káposzta? Szerintem, ha legközelebb más életében kotorásznál, gondolj arra, hogy vannak neked is gyerekeid, akikre ezt az időt fordíthatod, ahelyett, hogy osztod az észt (ráadásul még csak nincs is értelme annak, amit írsz).
2014. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem durva. Az a lényeg, hogy jó érezzék magukat. Egyébként meg semmi közöd hozzá, hogy más családok hogyan ünnepelnek.
2014. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Azért elképzelem, amikor a gyerekek az oviban mesélnek a karácsonyról és ők elmondják, hogy pizzát ettek szenteste.... Elég szomorú.
2014. dec. 23. 10:09
 18/37 anonim ***** válasza:
63%
Csinálj a gyerekeknek ebédre pizzát,estére meg főzz karácsonyi menüt.Így mindenkinek megvan amit szeretne.
2014. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
98%
Az nem, amikor azt meseli, hogy lazacot evett, meg kaviart es iPhone 18at kapott 4 evesen? Inkabb az a gaz....
2014. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

17: Szomorú?:D Tudod, az ovis gyerekek között elképesztően ritka az, hogy jobban szeretik a töltött káposztát mint a pizzát.:D


És még ha a többi gyerek el is meséli otthon, azért hálistennek a szülők nagy része nem olyan karótnyelt, mint te vagy. Szóval én nem látok benne semmi szomorút.

2014. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!