Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a szüleimnek...

Mit vehetnék a szüleimnek karácsonyra, ha nem szeretnek semmit?

Figyelt kérdés

Nincs hobbijuk. A "porfogókat" utálják (dísztárgyak, kulcstartó, bögre, stb). Nem olvasnak könyveket. Nem szeretik az édességet. Nem isznak alkoholt. Nem sportolnak. Nem használnak olyan kozmetikumokat, amiket én megengedhetnék magamnak.


Mit lehet venni szülőknek, ha nem igazán érdekli őket semmi?

Van akinek még ilyen nehéz? Ti mit vesztek nekik?


2017. dec. 6. 09:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Zenét se szeretik? Valami CD? Vagy relaxációs CD?

Vagy vannak ilyen egy napos főzős tanfolyamok (hogyan díszítsünk tortát, bonbon készítés, hogyan süssünk steaket stb). Vagy vegyél belépőt a csoki múzeumba, az tök jó kis program. Vagy amúgy a Szulejmán megvan könyvben, hátha azt elolvasná...

Vagy vegyél anyádnak Szakácskonyvet, vedd meg a Borbás marcsit azt kész. Ha meg amúgy ennyire pofátlanok (én akkor is örömet színlelek ha amúgy nem tetszik az ajándék) akkor vegyél egy dísz dobozt és tegyél bele eg cetlit, amin ez áll: ajándék helye, mindenki képzelje bele aminek örülne. Hátha ettől az agyukhoz kapnak. Amúgy nem lehet h csak te gondolod, h nem örülnek?!

2017. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Apudnak vegyél ilyet:

[link]


Anyudnak meg egy jó puha plédet pl

[link]

ez ágytakarónak, kanapétakarónak is jó. De vannak hasonlók pepcoba is olcsóbban.

2017. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#21

Nem, általában közlik, hogy baromság, amit kaptak.

A szulejmán könyvek megvannak neki. Főzni/sütni utál.

2017. dec. 6. 13:13
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Sztem most úszd meg vmi random dologgal. Ha legközelebb is ezt csinálják, mondd meg nekik, hogy akkor mondják meg legközelebb, mit kérnek x Ft összegben. Ha megmondják, azt kapják, ha nem, ne pampogjanak.
2017. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

#24

Szerintem tökéletesen igazad van, de abból is baj lenne... Egyszerűen nem szeretnek, és belekötnek mindenbe, amit csinálok.

2017. dec. 6. 13:37
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem értem mit töröd magad ennyire. Kérdezd meg mit kérnek. Ennyi.
2017. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%

ha az én főztömet, amit jól vagy rosszul, de szeretettel készítettem valamelyik családtagomat, a kutyáknak öntenék ki, fel sem merülne bennem, hogy valaha, még egyszer, akár csak egy csomag ropival is megpróbáljak kedveskedni, legyen az illető az édes gyerekem vagy az édesanyám, mindegy.


Hiszti lesz? Tök jó, legyen is! Mindarra, amit leírtál, ha valóban így igaz minden,a kkor azt mondom, inkább sírjanak ők, mint Te.


Mindezt úgy írom, hogy legnagyobb értéknek a családi kapcoslatokat tartom, de aki így viselkedik a gyerekével, az egyszerűen nem érdemli meg, hogy akár egy percet is gondolkodj azon, mit kapjanak. Semmit nem érdemelnek.

2017. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Otelet utazz el az unnepekre se nyug se ajandek se pofavagas

Jovore kerdezd meg minek orulnenek.

En mar reg nem veszek senkinek semmit

Hulyeseg nyug felesleges a karacsony nem errol szol

De evkozben meglatok valamit ami ferjem orulne megveszem neki pl ejjeli vezeto szemuveg kocsiba ulesmelegito stb stb

2017. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Vigyél nekik egy karácsonyi üdvözlőlapot: Boldog karácsonyt! felirattal.

Ha megkérdezik, miért csak ennyi, akkor mondd meg, hogy mert semminek nem örülnek. ÍGy legalább nem pazaroltál el egy csomó pénzt.

Sértődés lesz? Akkor legalább letudva a következő karácsony (vagy bármilyen alkalom)...

2017. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

amúgy a 14-es válaszoló csomó jó ötletet felsorolt. Ha szereti a fényképezőgépes dolgokat, akkor amit fentebb linkelt valaki objektíves bögre az is jópofa, és még hasznos is, nem csak egy "sima" bögre.

De pl én tavaly közös ajándékként előhívattam 4-5 családi képet, szép keretbe tettem őket. Erre csak nem mondják azt, hogy porfogó :D

Vagy vegyél apukádnak egy fotózásról szóló könyvet, több is van. Vagy vannak kiállítások, fotóművészek kiállításai és esetleg arra jegyet venni. Én apukámnak idén a kedvenc focicsapatáról szóló könyvet adok, anyukámnak pedig táskát készíttetek.

2017. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!