Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a szüleimnek...

Mit vehetnék a szüleimnek karácsonyra, ha nem szeretnek semmit?

Figyelt kérdés

Nincs hobbijuk. A "porfogókat" utálják (dísztárgyak, kulcstartó, bögre, stb). Nem olvasnak könyveket. Nem szeretik az édességet. Nem isznak alkoholt. Nem sportolnak. Nem használnak olyan kozmetikumokat, amiket én megengedhetnék magamnak.


Mit lehet venni szülőknek, ha nem igazán érdekli őket semmi?

Van akinek még ilyen nehéz? Ti mit vesztek nekik?


2017. dec. 6. 09:17
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#9

A "kifogások" nem az enyémek... Nekem teljesen megfelelne, ha vennék nekik bögrét, de NEKIK semmi se jó.. miért kell emiatt belém kötni? Nem én kértem, hogy legyenek ilyenek...

Én már nem tudok mit kitalálni, gondoltam hátha van valaki hasonló helyzetben, és hátha van tippje.


#10

Utálják a mozit... :/

2017. dec. 6. 10:18
 12/31 anonim válasza:
100%
Nálunk már évek óta kizárólag a gyerekek kapnak ajándékot (ők sem nagy dolgokat), mert a felnőtteknek már mindene megvan...
2017. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
Hat ha ennyire finnyásak akkor anyámnak vennék egy csokit, apámnak meg egy üveg piat és csókolom.
2017. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, akiknek nehéz ajándékot venni... nálunk az a megoldás erre, hogy megkérdezünk mindenkit, mit kérnek, vagy direkt odafigyelek, miről panaszkodik, hogy kéne (telefontok, usb-töltő stb)


Egyéb tippek:

- hasznos kisebb kütyük (pl. univerzális töltő, usb-töltő, telefontartozékok)

- étel/ital: jobb kávé, tea, sajtválogatás

- élményajándék: meghívod őket étterembe, mozijegy, színházjegy, kiállításra jegy, egy nap vmelyik fürdőben

- olyan használati tárgy, ami már régen megvan nekik, nem a legjobb állapotú, és ki is használnák (bőrönd, óra - akár falióra, akár karóra-, táska, telefontok, kisebb konyhai gépek)

- ruhák

- spécibb kisebb konyhai gépek (gofri/szendvicssütő, fagyigép)

- magazinelőfizetés

2017. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
87%

Főzzél valami spéci kaját, enni minden normális ember szeret s jót pláne.


Esetleg valami társasjáték normál vagy párkapcsolati térre...

2017. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Társasjátékot tavaly kaptak, akkor játszottunk vele, azóta is csak porosodik.

Nem szeretnek semmit.... Dolgoznak, házimunkáznak, meg alszanak... Apa szereti a fotós kütyüket, de azok drágák, anya meg semmi....nézi a szulejmánt, ennyi a hobbija.

2017. dec. 6. 11:20
 17/31 A kérdező kommentje:
Ja igen, a főztömet is utálják, azt mindig is a kutyáknak öntötték ki.
2017. dec. 6. 11:32
 18/31 anonim ***** válasza:
Akkor ne ajándékozz semmit.
2017. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

#18

Akkor irgalmatlan hiszti lesz. Próbáltam már... De elvárják.

2017. dec. 6. 12:02
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nekik olyan tusfürdős ajándékcsomagot, amit használnak. Ha már ennyire kell venni valamit de semmi nem jó...
2017. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!