Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek mennyi időbe telt a...

Nektek mennyi időbe telt a karácsonyi vacsora elkészítése?

Figyelt kérdés
Csak a vacsora
2018. dec. 24. 19:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 15 perc, plussz sült kb 1 órát (mindig minden már elő van készítve, így aznap csak össze kell állítani)
2018. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1 óráig készítettem, meg sült/főtt még nagyjából ugyanennyit. Leves, 2 féle husi, köretek. A sütiket már tegnap megcsináltam.

Nem éreztem sok időnek, szívesen csináltam, szeretek főzni.

2018. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Anyu csinálta, de csak 1-2 óra volt, és tegnap megcsinálta mert ő ma bement ügyelni a kórházba (műtősnő), így ezt ettünk ebédre apuval.

Vacsorára én tatár beafsteak-t ettem, apa meg a finom, friss szalonnát választotta:)

2018. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. dec. 25. 01:40
 15/19 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik reszere gondolsz. Van amit napokkal elotte megcsinalunk, van amit elotte egy nappal es van amit aznap. Ha igy nezzuk napokig tartott :D de valojaban sztem egy nap max. De mivel mindenki beszall csinal valamit (felnott gyerekek vagyunk ;D) osszessegeben nem vett el ennyit sem ha egyenekre bontjuk.
2018. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kb. 1 óra (vagy annyi se)

Rántott hal volt krumplival. Ilyenkor levest se főzünk, úgysem bírnánk végigenni:) Sütik persze voltak, de nem a vacsora részeként, egész újévig lesz mit enni belőlük, azokat 23-án sütöttük.

2018. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sok időt nem vett el.


A krumplisalátát, gesztenyekrémlevest megcsináltam már vasárnap, a húsételeket pedig bepácoltam szintén aznap, tegnap már csak sütőbe kellett rakni és kisütni.


A süti pedig elkészült már 2-3 nappal előtte (mézes krémes, beigli).

2018. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
kb két óra volt sertésraguleves aztán húsgombóc paradicsommártással meg sültkrumplival
2018. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kb 2 óra, tepsiben sült baconos, sajtos,fokhagymás-tejfölös karaj volt krumplipürével, és petrezselymes karfiol krémleves. Vacsorára csináltam 2 főre, de annyit, hogy ma ebédre is azt ettük. Kb 3 után álltam neki, 5 után vacsiztunk.
2018. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!