Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Hány éves korig kap mikulás...

Hány éves korig kap mikulás csomagot a gyereketek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,van egy 4 éves lányom. Hétvégén anyum és öcsém eljöttek hozzánk,anyunak hajat festettem öcsém meg megcsinálta a laptopot nekem szivességből.


Mikor elmentek akkor vettem észre hogy a mikulás csomagok amit kapott lányom szinte az összes eltünt. Ott voltak abba a szobába ahol a laptopot csinálta öcsém,meg lányom is sokat volt benn mert érdekelte mit csinál. Kérdeztem a lányom h meg etted az összes csokit? Mondta hogy nem,az öcsém ette meg meg rakott el is magának. Lányom szomorú is mert mondtam neki be kell osztani mindig csak 1 kicsit ehet,és most már nincs mit beosztani.


Felhivtam tesómat h megkérdezzem ő meg jó formán lebunkozott engem is anyámat is mert ő is gyerek,ő nem kapott semmit persze h leveszi ani neki jár,így is a lányom kapott vagy 5 csomagot ő csak azt ette meg amit a mi anyántól kapott.

Kapott az oviba,tőlem,anyutól,keresztszüleitől.


Öcsém 22 éves és a 4 éves gyerek elöl eszi meg a csonagot


2021. dec. 21. 07:24
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Öcsémtől nem kapott csak anyutól. Tesóm egyetemista csak diákmunkázik,nem is vártuk el tőle h adjon bármit is.


Mi érettségi után már nem kaptunk mikulás meg nyuszi csomagot. Csak szülinap karácsony,öcsém ha meglocsol húsvétkor akkor kap csokitojást meg pénzt és ennyi.


Nem kérdezés nélkül ette meg,mert lányom mutatta neki h mit kapott és kérdezte tőle h ehetek belőle ő meg mondta igen. De lányom ilyen szivesen ad mindenkinek,még mikor elment egy mikulást ő adott oda tesómnak. Ezt még mi is láttuk. Lányom hol bent volt öcsémnél nézte mit csinál hol velünk... nem gobdolta szerintem hogy megeszi majdnem az összes csokiját. Szomorú volt mert beosztotta meg meg kinált másokat-ha kibont vmit mindig hoz nekünk is hogy együnk,és most neki nem maradt semmi pedig olyan sok volt.

2021. dec. 21. 07:48
 12/41 anonim ***** válasza:
93%
Elképesztő, a tesód egy utolsó bunkó paraszt. Ki képes egy kicsi gyerek elől elenni, meg elvinni a csokiját? Nekem nincs gyerekem, de a férjemnek aki 53 éves, minden évben adok mikuláscsomagot, éjszaka lopakodva teszem ki, tehát nálunk sem korfüggő a dolog.
2021. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%
Lehetett egy olyan is az öcsédben, hogy ingyen javíttatod vele a laptopot, s egy csokit sem adsz neki köszönetképpen. Volt nekem unokatesóm a rokonságban, akinek ingyen korrepetáltam a gyerekeit, és egy köszönöm nem hagyta el a száját, de elmesélte, hogy annyi édességet meg italt kaptak ajándékba, hogy idegeneknek kénytelen odaadni, de romoljon rájuk, az eszébe sem jutott, hogy az én hónapokig tartó ingyen munkámat csak gesztusszinten is megköszönje.
2021. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tesómat mivel tartozom neki,de mondta hagyjam szivesen csinálta meg megigérte hogy megcsinálja ez a karácsonyi ajándékom
2021. dec. 21. 07:58
 15/41 A kérdező kommentje:
Legalább mondta volna tesóm h bocs majd viszek a lánynak másikat... az esik rosszul h még én vagyok a bunkó meg anyám mert ő nem kapott
2021. dec. 21. 08:04
 16/41 anonim ***** válasza:
69%

"az esik rosszul h még én vagyok a bunkó meg anyám mert ő nem kapott"

Ugyanmár! Mit foglalkozol vele? Ne hagyd, hogy elrontsa a kedvedet! Felnőtt ember vagy, legyen értékrended: tudd, hogy ő volt bunkó, bármit gondol, bármit mond is.

2021. dec. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
10%
Most nem azért de ha a kislány kapott 5 csomagot miért fáj annyira hogy 1et vagy 2t elvitt az Öcséd? Gondolom úgyse reggeltől estig csokit eszik a kislány hogy mind elfogyott volna. Nálunk Mikuláskor annyi csoki van otthon hogy felét el is osztogatjuk
2021. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
70%
Azért fáj neki, 17-es, mert lopott. Tolvaj. Volt egy rendes c. család ismerősünk, a 8 éves gyerekük jött vendégségbe, és elkezdett mindent a zsebébe tömni, amit látott, rágógumit amit az asztalon látott, az éjjeliszekrényről a marék aprót, nippet a vitrinből stb., mikor kérdeztük, mért rakja el, azt felelte, apja mondta, ami megtetszik neki, vigye. Pedig ők rendesek voltak.
2021. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
93%
17-es, az nem úgy van, hogy ha valahol vagy, és megkínálnak sütivel, akkor az egész tálat beleborítod egy zacskóba, és hazaviszed.
2021. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%
Mi a mai napig adunk egymásnak. Én 25 vagyok anyukám 58 ő is kap és én is
2021. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!