Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Hány éves korig kap mikulás...

Hány éves korig kap mikulás csomagot a gyereketek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,van egy 4 éves lányom. Hétvégén anyum és öcsém eljöttek hozzánk,anyunak hajat festettem öcsém meg megcsinálta a laptopot nekem szivességből.


Mikor elmentek akkor vettem észre hogy a mikulás csomagok amit kapott lányom szinte az összes eltünt. Ott voltak abba a szobába ahol a laptopot csinálta öcsém,meg lányom is sokat volt benn mert érdekelte mit csinál. Kérdeztem a lányom h meg etted az összes csokit? Mondta hogy nem,az öcsém ette meg meg rakott el is magának. Lányom szomorú is mert mondtam neki be kell osztani mindig csak 1 kicsit ehet,és most már nincs mit beosztani.


Felhivtam tesómat h megkérdezzem ő meg jó formán lebunkozott engem is anyámat is mert ő is gyerek,ő nem kapott semmit persze h leveszi ani neki jár,így is a lányom kapott vagy 5 csomagot ő csak azt ette meg amit a mi anyántól kapott.

Kapott az oviba,tőlem,anyutól,keresztszüleitől.


Öcsém 22 éves és a 4 éves gyerek elöl eszi meg a csonagot


2021. dec. 21. 07:24
1 2 3 4 5
 41/41 Feribácsi válasza:
20%
Ilyen árak mellett jobb kihagyni az egészet! Ki tudja milyen idők jönnek! A gyerekeket meg fel kell készíteni az életre és elmondani nekik, hogy a Mikulást lelőtték az oroszok/ukránok (attól függően, hogy melyik politikai oldal eszméi szeretnénk nevelni a gyerekünket - ezzel ugyanis megalapozhatjuk egy életen át tartó gyűlöletét az ellenkező oldallal szemben).
2022. nov. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!