Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol tölhetné egy magamfajtam...

Hol tölhetné egy magamfajtam magányos, megtört férfi (25) a Szilvesztert ha nincs senkije, ha nincs múltja, jelene, jövője?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:18
1 2 3
 11/29 mustafa33 ***** válasza:
100%

Egyedül a kutyádal egy hómezőn, ahol távolból hallod a kis falu éjféli harangját. De nem olyan helyen, ahol öt falu tüzijátékát kell halgatnod minden oldalról.

Behavazott holdvilágos erdőben a legmélyebb csendben. Volt ilyen és szép volt. Mert nem a magányra gondoltam de a körülöttem levő szépre. Ilyenkor egy óra felér egy heti meditációval. Ezen a szilveszteren ez nem jön össze.

De ha nem vagy magányos, megtört, van jelened, jövőd, akkor ne ezt tedd.

2011. dec. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 mustafa33 ***** válasza:
100%
Amit az előbb írtam a kutyám miat volt, mert megveszet volna az éjféli ribiliótól a városban, frászt kapott a petárdáktól és rakétáktól. Már nincs.
2011. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi a válaszokat , én bárkivel eltölteném ;)
2011. dec. 23. 17:32
 14/29 anonim válasza:
100%

A Szingularitás egy jó hely, igazi felejtő. Lehet, hogy sokan állnak sorba, pláne ilyenkor, Szilveszterkor, de ha átléped a küszöböt, ott nincs többé múlt, jelen, jövő, felszabadulsz a nyomása alól. Egyre több ilyen hely nyílik, nem csak nagyvárosokban: megtört, magányos emberek számba veszik az életüket, és látva más "boldogságát", a saját szerencsétlenségük felett érzett keserűség miatt összeomlanak, összehúzódnak egyetlen pontba, bevackolják maguk. Innentől kezdve aztán a kereskedelemhez hasonló szisztéma szerint üzemel:kereslet, kínálat, elhelyezkedés, marketing, stb. határozza meg a sikert.


Egyébként együtt érzek veled, én minden nappal így vagyok. Néha csak a másnapokkal. Szerintem vegyülj el az utcán, gyakran barátságosak az emberek, ha ittak már, vigyél magaddal egy üveg pezsgőt, kínáld meg őket, aztán nagy valószínűséggel felkínálják, hogy tarts velük. Ha vannak szabad lányok, tiéd a pálya: friss hús, csupa titokzatosság. Kalandra fel, azt javaslom!

2011. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Igazán kedves válasz köszönöm :)
2011. dec. 24. 16:00
 16/29 Makádi 703023412 válasza:
menj rá a www.nezzmeg.hu ra és ott a társkeresőre
2011. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 viktor123456 válasza:
45%

mégis miért lenne ez más nap mint a többi?


talán előbb fel kellene állni a padlóról és azzal foglalkozni, hogy múltad jelened és jövőd legyen, nem pedig azzal, hogy kivel szilveszterezz....


mi ez a hülyeség hogy 25 évesen ilyen barom vagy?

2011. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
56%
Kötélen lógva..
2011. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Iratkozz fel a couchsurfing.org-ra, ott találkozhatsz jófej magyarokkal, külföldiekkel.Ha budapesti vagy, rengeteg programon, többek közt szilveszteri közös ünneplésen is részt vehetsz, de gondolom más városokban is szerveznek közös koccintást, főzést stb. Boldog új évet!
2011. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 kirke válasza:
100%
Szia! Már jó pár éve én is egyedül töltöm a szilvesztert (32), és igazából nagyon jól érzem magam így. Ha fiatalnak buliba mentem az mindig csalódás volt, és, ahogy egyre öregszem semmi kedvem a hideg, téli éjszakában bolyongani. Pezsgőt bontok, felnyitok egy könyvet, bekapcsolom a rádiót és örülök, hogy melegben lehetek. Igaza van az előttem szólónak, annak örüljünk, ami van, és ne azon keseregjünk, ami nincs. Szóval: boldog új évet!
2011. dec. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!